Terminy posiedzeń Rady Instytutu Architektury Krajobrazu
 w roku akademickim 2016/2017:

12.10.2016, 16.11.2016, 14.12.2016, 25.01.2017,
22.03.2017, 19.04.2017, 17.05.2017, 14.06.2017

 

 

Skład Rady Instytutu Architektury Krajobrazu KUL

 

 

ks. dr hab. Jacek Łapiński, prof. KUL - Dziekan Wydziału

dr hab. Ewa Trzaskowska - Dyrektor Instytutu

 

dr hab. Lidiya Dubis, prof. KUL

dr hab. inż. arch. Marcin Gawlicki, prof. KUL

ks. dr hab. Tadeusz Guz, prof. KUL 

dr hab. Sławomir Kolo, prof. KUL

dr hab. Ihor Kozak, prof. KUL

prof. dr hab. Joanna Nowak, prof. zw.

prof. dr hab. Kajetan Perzanowski, prof. zw.

prof. dr hab. Tomasz Stuczyński, prof. zw.

prof. dr hab. Kateryna Vaskivska, prof. zw.

 

Przedstawiciele nauczycieli akademickich nieposiadających tytułu naukowego profesora lub stopnia naukowego doktora habilitowanego:

dr inż. Piotr Kulesza

mgr Marek Solski

 

Przedstawiciele studentów (w roku akad. 2016/2017):

inż. arch. kraj. Joanna Guzara

Kinga Guzowska

inż. Sebastian Janiszek

Adrianna Smoczyńska

 

 

 

Autor: Ewa Pajdowska
Ostatnia aktualizacja: 30.11.2016, godz. 14:15 - Magdalena Lubiarz