Witamy w roku akademickim 2015/2016

 

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych wita wszystkich studentów w roku akademickim 2015/2016 i zaprasza do nauki języków obcych.

2015-09-27

Jak trafić do właściwej grupy językowej?

Jak trafić do właściwej grupy językowej?

  • Należy zalogować się w serwisie rekrutacyjnym rekrut.kul.lublin.pl i spisać udostępniony w tym serwisie numer albumu. Numer albumu można znaleźć też na legitymacji lub uzyskać w Dziekanacie.
  • Znając swój numer albumu należy założyć konto w serwisie e-kul.
  • Posiadając już profil w serwisie e-kul należy w aktualnościach odnaleźć listę z przydziałami do grup lektoratowych. W celu określenia swojej grupy należy odszukać na liście własny numer albumu, a następnie sprawdzić numer grupy, do której zostali Państwo przydzieleni (Symbol grupy składa się z następujących elementów: [język][numer grupy][poziom] Przykład: A065 B2). Zajęcia te należy odszukać w planie zajęć danego lektora. Interaktywny plan lektora prowadzącego zajęcia znajduje się w kolumnie zaraz za numerem grupy.

 

Uwaga!!!

Jeśli lektorat koliduje Państwu z zajęciami kierunkowymi należy udać się na najbliższe zajęcia lektoratowe (nie do sekretariatu SPNJO!) i zgłosić ten problem osobie prowadzącej zajęcia.

2015-09-30

Rozszerzenie programu studiów o zajęcia językowe

spnjo_kolka

 

Uprzejmie informujemy, że w ramach limitu przyznanego przez Uniwersytet, studenci mogą NIEODPŁATNIE rozszerzać swój program o wybrane zajęcia, w tym także zajęcia lektoratowe
Jeśli chcą Państwo, korzystając z tej możliwości, uczestniczyć w zajęciach językowych (zdać egzamin), zapraszamy do sekretariatu SPNJO ze stosowną zgodą Dziekana w terminie do dnia 30 października.
Szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie SPNJO (pok. 230 B GG).
Serdecznie zapraszamy.:)

2015-09-17

Nowa edycja kursów językowych

Akademickie Centrum Językowe przy Fundacji Rozwoju KUL zaprasza na nową edycje kursów językowych. Proponujemy: kursy ogólne, specjalistyczne (specjalizacja pedagogiczna, prawnicza, biznesowa) a także kursy egzaminacyjne przygotowujące do egzaminów TELC oraz egzaminów KUL, a także nowość - kursy z przygotowania prezentacji w języku angielskim...

Szczegóły na stronie ACJ.

2015-09-17 Czytaj dalej...

Zajęcia fakultatywne z języka chińskiego

chinese-language

 

Zapraszamy wszystkich studentów do udziału w

zajęciach fakultatywnych z języka chińskiego w wymiarze 60godz./rocznie.

Zapisy do 9 października 2015 r. za pośrednictwem formularza:

FORMULARZ FAKULTET JĘZYKA CHIŃSKIEGO
Serdecznie zapraszamy.

2015-09-28