Witamy w roku akademickim 2014/2015

 

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych wita wszystkich studentów w roku akademickim 2014/2015 i zaprasza do nauki języków obcych.

2014-09-24

Jak trafić do właściwej grupy językowej?

Jak trafić do właściwej grupy językowej?

  • Należy zalogować się w serwisie rekrutacyjnym rekrut.kul.lublin.pl i spisać udostępniony w tym serwisie numer albumu. Numer albumu można znaleźć też na legitymacji lub uzyskać w Dziekanacie.
  • Znając swój numer albumu należy założyć konto w serwisie e-kul.
  • Posiadając już profil w serwisie e-kul należy w aktualnościach odnaleźć listę z przydziałami do grup lektoratowych. W celu określenia swojej grupy należy odszukać na liście własny numer albumu, a następnie sprawdzić numer grupy, do której zostali Państwo przydzieleni (Symbol grupy składa się z następujących elementów: [język][numer grupy][poziom] Przykład: A772 B1). Zajęcia te należy odszukać w planie zajęć danego lektora. Interaktywny plan lektora prowadzącego zajęcia znajduje się w kolumnie zaraz za numerem grupy.

 

Uwaga!!!

Jeśli lektorat koliduje Państwu z zajęciami kierunkowymi należy udać się na najbliższe zajęcia lektoratowe (nie do sekretariatu SPNJO!) i zgłosić ten problem osobie prowadzącej zajęcia.

2014-09-30

Nowa edycja kursów językowych

Akademickie Centrum Językowe przy Fundacji Rozwoju KUL zaprasza na nową edycje kursów językowych. Proponujemy kursy ogólne, specjalistyczne (specjalizacja pedagogiczna, prawnicza, biznesowa) a także kursy egzaminacyjne przygotowujące do egzaminów TELC oraz egzaminów KUL, a także nowość - kursy z przygotowania prezentacji w języku angielskim...

Szczegóły na stronie ACJ.

2014-09-10 Czytaj dalej...

Zajęcia fakultatywne z języka chińskiego

chiny.jpg

 

Zapraszamy wszystkich studentów do udziału w

zajęciach fakultatywnych z języka chińskiego

prowadzonych przez mgr Jingmei Guo w wymiarze 60h/rocznie.

Zapisy do 10 października 2014

za pośrednictwem formularza: FORMULARZ FAKULTET JĘZYKA CHIŃSKIEGO
Serdecznie zapraszamy.

2014-09-28