Witamy w roku akademickim 2014/2015

 

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych wita wszystkich studentów w roku akademickim 2014/2015 i zaprasza do nauki języków obcych.

2014-09-24

Jak trafić do właściwej grupy językowej?

Jak trafić do właściwej grupy językowej?

  • Należy zalogować się w serwisie rekrutacyjnym rekrut.kul.lublin.pl i spisać udostępniony w tym serwisie numer albumu. Numer albumu można znaleźć też na legitymacji lub uzyskać w Dziekanacie.
  • Znając swój numer albumu należy założyć konto w serwisie e-kul.
  • Posiadając już profil w serwisie e-kul należy w aktualnościach odnaleźć listę z przydziałami do grup lektoratowych. W celu określenia swojej grupy należy odszukać na liście własny numer albumu, a następnie sprawdzić numer grupy, do której zostali Państwo przydzieleni (Symbol grupy składa się z następujących elementów: [język][numer grupy][poziom] Przykład: A772 B1). Zajęcia te należy odszukać w planie zajęć danego lektora. Interaktywny plan lektora prowadzącego zajęcia znajduje się w kolumnie zaraz za numerem grupy.

 

Uwaga!!!

Jeśli lektorat koliduje Państwu z zajęciami kierunkowymi należy udać się na najbliższe zajęcia lektoratowe (nie do sekretariatu SPNJO!) i zgłosić ten problem osobie prowadzącej zajęcia.

2014-09-30

Legal Forum 2014

LF_2012.jpg
 
Zachęcamy studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II do nadsyłania zgłoszeń na VI edycję Legal Forum 2014, które odbędzie się  15 grudnia 2014 r. Zgłoszenia należy dokonywać za pomocą FORMULARZA do dnia 30 listopada 2014 r.
Szczegółowy regulamin dostępny jest poniżej:

Regulamin_VI_Legal_Forum_2014

Regulamin_VI_Legal_Forum_2014

Przesłanie zgłoszenia na Legal Forum 2014 oznacza akceptację przez uczestnika warunków niniejszego regulaminu.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

2014-10-15

KURS E-LEARNINGOWY BECK

Logo_Beck_1.jpg

 

Poniżej zamieszczamy formularz przeznaczony dla studentów grup języka angielskiego (profil prawniczy) realizujących kurs e-learningowego PRACTICAL ENGLISH FOR LAWYERS.

F O R M U L A RZ

 

Formularz proszę wypełnić do dnia 28 października 2014 r.

2014-10-13

Nowa edycja kursów językowych

Akademickie Centrum Językowe przy Fundacji Rozwoju KUL zaprasza na nową edycje kursów językowych. Proponujemy kursy ogólne, specjalistyczne (specjalizacja pedagogiczna, prawnicza, biznesowa) a także kursy egzaminacyjne przygotowujące do egzaminów TELC oraz egzaminów KUL, a także nowość - kursy z przygotowania prezentacji w języku angielskim...

Szczegóły na stronie ACJ.

2014-09-10 Czytaj dalej...