B_Panasiuk.JPG
 
Kierownik :
mgr Beata Panasiuk 
kontakt:
bpanasiuk[at]kul.pl
 
PRZYJĘCIA INTERESANTÓW:
wtorek godz. 10 50 - 11 40 pok. 229 GG
KONSULTACJE:
czwartek godz. 12 30 - 13 10 sala 107 GG
 
 
mc-120
Zastępca Kierownika:
mgr Marta Cechowicz
kontakt:
martacechowicz[at]kul.pl
 
KONSULTACJE:
wtorek godz. 10 50 - 11 40 sala 241 GG
wtorek godz. 11 40 - 12 30 pokój 228 GG
 
Sekretariat:
mgr Tomasz Flis, specjalista
kontakt: tflis4[at]kul.pl
Sławomir Radziemski, specjalista
kontakt:zlocien[at]kul.pl

 

Przyjęcia interesantów:

poniedziałek:  9.00 - 14.00

wtorek:  9.00 - 14.00

środa:  NIECZYNNE

czwartek:  9.00 - 14.00

piątek:  9.00 - 14.00

 

kontakt-img2

KONTAKT:

tel. (81) 445 42 29 / fax. (81) 445 42 27

adres e-mail: spnjo[at]kul.pl


Język angielski:

Starsi wykładowcy:
mgr Marta Cechowicz - martacechowicz[at]kul.pl
mgr Hanna Grygielska-Michalak - haniae[at]kul.pl
mgr Agnieszka Gryta - agryta[at]kul.pl
mgr Marlena Iglik - bespin[at]kul.pl
mgr Agnieszka Kłos-Dacka - adac[at]kul.pl (urlop)
mgr Jacek A. Kowalik - jakow[at]kul.pl
mgr Magdalena Matys - magmag[at]kul.pl
mgr Adam Michoński - adami[at]kul.pl (urlop)
mgr Danuta Nowak - danuta.nowak[at]kul.pl
mgr Beata Panasiuk - bpanasiuk[at]kul.pl
mgr Katarzyna Plebanek-Karolak - yeatsk[at]kul.pl
mgr Bożena Piwowar - bpiwowar[at]kul.pl
mgr Ewa Stępniak - ewast[at]kul.pl
mgr Maria Szeleźniak-Waszczuk - msw34[at]kul.pl
mgr Dorota Szymczyk - d_szym[at]kul.pl
mgr Agnieszka Turska - tursk01[at]kul.pl
mgr Krzysztof Urbański - urbik[at]kul.pl (urlop)
dr Izabela Wiśniewska-Kędziora - izabelawisniew[at]kul.pl
mgr Agata Woźniak - agate[at]kul.pl
Wykładowcy:
mgr Katarzyna Albiniak - katarzynaalb[at]kul.pl
mgr Radosław Furmaga - redi[at]kul.pl
mgr Małgorzata Koziej-Butryn - mkoziej[at]kul.pl
mgr Michał Narecki - michal.narecki[at]kul.pl
 

Starsi wykładowcy:


  mgr Iwona Fijołek - iwonaf[at]kul.pl
  dr Katarzyna Jakubów - jozefa[at]kul.pl

Starsi wykładowcy:

 

         mgr Barbara Okulska - bokulska1[at]kul.pl

 

Język włoski:

Starsi wykładowcy:

 

         dr Elżbieta Kolbus - kolbusel[at]kul.pl

 

Języka łaciński i grecki:

Starsi wykładowcy:

dr Helena Błazińska - helenab[at]kul.pl
mgr Edyta Michałek - emichalek[at]kul.pl
mgr Alicja Narecka - narecka[at]kul.pl (urlop)
dr Agnieszka Strycharczuk - agnieszka.strycharczuk[at]kul.pl
ks. dr Zbigniew Wójtowicz - encyklopedysta[at]kul.pl
Wykładowcy:
mgr Karolina Sieńko-Flis - karolina.sienko[at]kul.pl
 
SPNJO-TK-20180925-003

Wykładowcy:

dr Elżbieta Kolbus
Autor: PNJO Studium
Ostatnia aktualizacja: 18.03.2019, godz. 15:11 - Tomasz Flis