B_Panasiuk.JPG
 
Kierownik :
mgr Beata Panasiuk 
kontakt:
panabet[at]poczta.onet.pl
bpanasiuk[at]kul.lublin.pl
 
PRZYJĘCIA INTERESANTÓW:
czwartek godz. 9 00 - 9 45 pok. 229 GG
KONSULTACJE:
piątek godz. 14 00 - 14 45 sala 233 GG
 
 
mc-120
Zastępca Kierownika:
mgr Marta Cechowicz
kontakt:
martacechowicz[at]kul.lublin.pl
 
KONSULTACJE:
wtorek godz. 10 00 - 11 30 pokój 228 GG
 
Sekretariat:
mgr Tomasz Flis, specjalista
Sławomir Radziemski, specjalista

 

Przyjęcia interesantów:

poniedziałek 9.00 - 14.00

wtorek 9.00 - 14.00

środa NIECZYNNE

czwartek 9.00 - 14.00

piątek 9.00 - 14.00

 

KONTAKT:

tel. (81) 445 42 29 / fax. (81) 445 42 27

adres e-mail: spnjo[at]kul.pl


Język angielski:

Starsi wykładowcy:
mgr Marta Cechowicz - martacechowicz[at]kul.pl
mgr Hanna Grygielska-Michalak - haniae[at]poczta.fm
mgr Agnieszka Gryta - agryta[at]kul.pl
mgr Marlena Iglik - bespin[at]kul.pl
mgr Agnieszka Kłos-Dacka - amdacka[at]yahoo.pl (urlop)
mgr Jacek A. Kowalik - jakow[at]kul.pl
mgr Magdalena Matys  - mmeg[at]o2.pl
mgr Adam Michoński - adami[at]kul.pl (urlop)
mgr Danuta Nowak - danuta.nowak[at]kul.pl
mgr Beata Panasiuk - panabet[at]poczta.onet.pl
mgr Katarzyna Plebanek-Karolak - yeatsk[at]wp.pl
mgr Bożena Piwowar (WZNoS w Stalowej Woli)
mgr Ewa Stępniak - ewast[at]kul.pl
mgr Maria Szeleźniak-Waszczuk - mswaszczuk[at]gmail.com
mgr Dorota Szymczyk - d_szym[at]kul.pl
mgr Agnieszka Turska - aturska[at]o2.pl
mgr Krzysztof Urbański - urbik[at]kul.pl (urlop)
dr Izabela Wiśniewska-Kędziora - izabelawisniew[at]kul.pl
mgr Agata Woźniak - agate[at]op.pl
Wykładowcy:
mgr Katarzyna Albiniak - katarzynaalb[at]gmail.com
mgr Radosław Furmaga - radoslaw.furmaga[at]gmail.com
mgr Małgorzata Koziej-Butryn - kogosia1[at]wp.pl
mgr Michał Narecki - michal [at] narecki.pl
 

Starsi wykładowcy:


 mgr Iwona Fijołek - iwonafijolek2[at]gmail.com
 dr Katarzyna Jakubów - jozefa[at]kul.pl

Starsi wykładowcy:

 

         mgr Barbara Okulska - bokulska1[at]kul.pl

 

Język włoski:

Starsi wykładowcy:

 

         dr Elżbieta Kolbus - kolbusel[at]wp.pl

 

Języka łaciński i grecki:

Starsi wykładowcy:

dr Helena Błazińska - hblazinska[at]gmail.com
mgr Edyta Michałek - emichalek[at]kul.pl
mgr Alicja Narecka - narecka[at]kul.pl (urlop)
dr Agnieszka Strycharczuk - agnieszka.strycharczuk[at]kul.pl
ks. dr Zbigniew Wójtowicz - z.wojtowicz[at]diecezja.lublin.pl
Wykładowcy:
mgr Karolina Sieńko-Flis - karolina.sienko[at]gmail.com
 
SPNJO-TK-20180925-003

Wykładowcy:

dr Elżbieta Kolbus
Autor: PNJO Studium
Ostatnia aktualizacja: 04.11.2018, godz. 00:27 - Tomasz Flis