Sukcesy studentów KUL na Akademickich Mistrzostwach Polski

29 kwietnia 2017 r. w Poznaniu, odbyły się I Akademickie Mistrzostwa Polski w BJJ (Brazylijskie Jiu Jitsu), zorganizowane przez Uniwersytet im. Adama Mickiewicza.

Miło nam poinformować, że nasi reprezentanci powrócili z zawodów z medalami.

II Mistrzostwa KUL w ergometrze wioślarskim - wyniki

4.04.2017 r. rozegrane zostały II Mistrzostwa KUL w ergometrze wioślarskim.

Zawody rozegrane zostały na nowoczesnym sprzęcie, w który wyposażona jest jednostka.

W kategorii kobiet, na dystansie 500 m najlepsza okazała się Katarzyna Kuchta z czasem 1:44,20. Kolejne miejsca zajęły: Joanna Solak z wynikiem 1:46,60 (II miejsce) oraz  Agnieszka Miernicka 1:48,00 (miejsce III).

W kategorii mężczyzn, na dystansie 1000 m zwyciężył Łukasz Lewandowski z wynikiem 3:14,7. II miejsce zajął Maksym Rybak z czasem 3:17,60. Trzecie Dawid Czarkowski z wynikiem 3:24,10.

Zarówno zwycięzcom jak i wszystkim pozostałym uczestnikom - serdecznie gratulujemy!