SEKCJE SPORTOWE REALIZOWANE PRZEZ STUDIUM WF I SPORTU KUL

(rok akademicki 2016/2017)

 


siatka_plazowa_120

Piłka siatkowa i plażowa

mężczyzn

 

 

mgr Piotr Olejarnik

 

 

poniedziałek

19.00-20.30

 

środa

20.30-22.00

 

 

soatka_k

 Piłka siatkowa i plażowa

kobiet

mgr Anna Zarańska

 

 

wtorek

19.00-20.30

 

środa

19.00-20.30

 

badminton2_120

Badminton kobiet i mężczyzn

 

mgr Łukasz Kamiński

 

wtorek

19.00-20.30

 

czwartek

19.00-20.30

 

 

kosz_pika_120

Koszykówka kobiet

 

mgr Arkadiusz Czarnecki

 

poniedziałek

19.00-20.30

 

czwartek

19.00-20.30

 

kosz_120

Koszykówka mężczyzn

 

mgr Wojciech Paszek

 

poniedziałek

19.00-20.30

 

środa

19.00-20.30

 

lekkaatletyka_120

Lekkoatletyka

kobiet i mężczyzn

 

mgr Krzysztof Szuptarski

wtorek

17.30-19.00

stadion przy ul. Wojciechowskiej 38

 

czwartek

18.00-19.30

boiska przy ul. Poturzyńskiej 2

 

pika_nona_zawodnicy_120

Piłka nożna mężczyzn

 

mgr Łukasz Harbuz

 

poniedziałek:

20.30-22.00

 

środa:

20.30-22.00

 

Piłka nożna kobiet

mgr Anna Zarańska

niedziela

17.00-18.30

reczna_120

Piłka ręczna

kobiet i mężczyzn

 

dr Krzysztof Krawczyk

 

wtorek:

20.30-22.00

 

czwartek:

20.30-22.00

 

 

580650_ping_pong_1_120

Tenis stołowy

kobiet i mężczyzn

 

mgr Adam Piwiński

 

poniedziałek

19.30-21.00

 

środa

19.00-20.30


 

plywanie

Pływanie

kobiet i mężczyzn

 

mgr Iwona Szyłejko

poniedziałek

20.00-21.30

 

wtorek

14.00-15.30

 siownia3_120

Ergometr wioślarski

kobiet i mężczyzn

 

mgr Małgorzata Januszewicz

wtorek

19.00-20.30

 

środa

19.00-20.30

Tenis ziemny kobiet i mężczyzn

 

mgr Jarosław Dobosz

poniedziałek

21.00-22.30

 

środa

20.30-22.00

 

Korty LKT - Al. Zygmuntowskie 4

 

 

ZAJĘCIA REALIZOWANE PRZEZ KU AZS KUL

(nie zwalniają z zajęć wychowania fizycznego)

Strzelectwo sportowe

dla posiadaczy legitymacji

KU AZS KUL

poniedziałek 

18.30-19.30

 

Strzelnica LOK

przy ul. Nałęczowskiej 25

Zumba

dla posiadaczy legitymacji

KU AZS KUL

czwartek

21.00-22.00

Siłownia

dla posiadaczy legitymacji

KU AZS KUL

poniedziałek-piątek

10.00-13.00

 

Wspinaczka sportowa  

dla posiadaczy legitymacji

KU AZS KUL

środa

17.00-18.30

ścianka UP, ul. Głęboka 31

Szachy

dla posiadaczy legitymacji

KU AZS KUL

czwartek

19.00-20.30

Judo dla wszystkich studentów KUL (konieczna wcześniejsza rejestracja na www.bo2016.pl)

wtorek

19.30-21.00

 

czwartek

19.30-21.00

Trójbój siłowy dla wszystkich studentów KUL (konieczna wcześniejsza rejestracja na www.bo2016.pl)

poniedziałek 16.00-17.30

 

piątek

13.00-14.30

Kick Boxing dla wszystkich studentów KUL (konieczna wcześniejsza rejestracja na www.bo2016.pl)

środa

16.00-17.30

 

piątek:

16.00-17.30

Siłownia dla wszystkich studentów KUL (konieczna wcześniejsza rejestracja na www.bo2016.pl)

poniedziałek

14.30-16.00

 

wtorek:

13.00-14.30

 

Autor: SWFiS
Ostatnia aktualizacja: 30.11.2016, godz. 19:46 - Beata Rawska