SEKCJE SPORTOWE REALIZOWANE PRZEZ STUDIUM WF I SPORTU KUL

(rok akademicki 2016/2017)

 


siatka_plazowa_120

Piłka siatkowa i plażowa

mężczyzn

 

 

mgr Piotr Olejarnik

 

 

poniedziałek

19.00-20.30

 

środa

20.30-22.00

 

 

soatka_k

 Piłka siatkowa i plażowa

kobiet

mgr Anna Zarańska

 

 

wtorek

19.00-20.30

 

środa

19.00-20.30

 

badminton2_120

Badminton kobiet i mężczyzn

 

mgr Łukasz Kamiński

 

wtorek

19.00-20.30

 

czwartek

19.00-20.30

 

 

kosz_pika_120

Koszykówka kobiet

 

mgr Arkadiusz Czarnecki

 

poniedziałek

19.00-20.30

 

czwartek

19.00-20.30

 

kosz_120

Koszykówka mężczyzn

 

mgr Wojciech Paszek

 

poniedziałek

19.00-20.30

 

środa

19.00-20.30

 

lekkaatletyka_120

Lekkoatletyka

kobiet i mężczyzn

 

mgr Krzysztof Szuptarski

wtorek

18.00-19.30

stadion przy ul. Poturzyńskiej 2

 

czwartek

18.00-19.30

boiska przy ul. Poturzyńskiej 2

 

pika_nona_zawodnicy_120

Piłka nożna mężczyzn

 

mgr Łukasz Harbuz

 

poniedziałek:

20.30-22.00

 

środa:

20.30-22.00

 

Piłka nożna kobiet

mgr Anna Zarańska

wtorek

15.30-17.00

reczna_120

Piłka ręczna

kobiet i mężczyzn

 

dr Krzysztof Krawczyk

 

wtorek:

20.30-22.00

 

czwartek:

20.30-22.00

 

 

580650_ping_pong_1_120

Tenis stołowy

kobiet i mężczyzn

 

mgr Adam Piwiński

 

poniedziałek

19.00-20.30

 

środa

19.00-20.30


 

plywanie

Pływanie

kobiet i mężczyzn

 

mgr Iwona Szyłejko

poniedziałek

20.00-21.30

 

wtorek

14.00-15.30

 siownia3_120

Ergometr wioślarski

kobiet i mężczyzn

 

mgr Małgorzata Januszewicz

wtorek

19.00-20.30

 

czwartek

18.00-19.30

Tenis ziemny kobiet i mężczyzn

 

mgr Jarosław Dobosz

poniedziałek

21.00-22.30

 

środa

20.30-22.00

 

Korty LKT - Al. Zygmuntowskie 4

 

 

ZAJĘCIA REALIZOWANE PRZEZ KU AZS KUL

(nie zwalniają z zajęć wychowania fizycznego)

 Wspinaczka sportowa

(dla posiadaczy legitymacji ISIC AZS)

środa 17.00-18.30

ścianka UP przy ul. Głębokiej

Prowadzący: Jakub Ginszt

Siłownia

(dla posiadaczy legitymacji ISIC AZS)

poniedziałek - piątek  10.00-13.00

Prowadzący:

Rafał Murat

Zumba 

(dla posiadaczy legitymacji ISIC AZS)

czwartek 17.00-18.00 Prowadząca: Aleksandra Chiniewicz

Cross Training

(dla posiadaczy legitymacji ISIC AZS)

 środa 16.00-17.00

 

Obowiązują zapisy na zajęcia pod numerem: 538 410 915

Prowadząca: Magdalena Paruch

Kick Boxing

(dla wszystkich studentów KUL )

 

środa 16:00 - 17:30

piątek 16:00 - 17:30

 

zapisy na www.bo2017.pl

Prowadzący: 

Łukasz Bartnik

Trójbój siłowy

(dla wszystkich studentów KUL)

 

sobota 11:00 - 12:30

lub 

sobota 12:30 - 14:00

 

zapisy na: www.bo2017.pl
Prowadzący: Damian Pendel

Strzelectwo sportowe

(dla wszystkich studentów KUL)

wtorek 15.00 - 15.45

czwartek 15.00 - 16.30

 

KM Strzelnica Lublin, ul. Gospodarcza 24

 

zapisy na: www.bo2017.pl

 

Prowadzący:

Krzysztof Mostowiec

 Tenis ziemny

(dla wszystkich studentów KUL)

piątek 20.00-20.45

 

Korty LKT - al. Zygmuntowskie 4 

zapisy na: www.bo2017.pl

 Prowadzący:

Jarosław Dobosz

Siłownia

(dla wszystkich studentów KUL)

poniedziałek-czwartek: 20:00-23:00

 

Arena Lublin, Stadionowa 1 (wejście-sektor I )

 

zapisy na: www.bo2017.pl

Prowadzący:

Damian Pendel

Fitness

(dla wszystkich studentów KUL)

Poniedziałek 19:00 - 20:30

Środa 15:30 - 17:00

Piątek 17:45 - 19:15

Arena Lublin, Stadionowa 1 (wejście-sektor I )

 

zapisy na: www.bo2017.pl

 

Prowadząca:

Natalia Kopała

Judo

(dla wszystkich studentów KUL)

wtorek 19:30 - 21:00

czwartek 19:30 - 21:00

 

zapisy na: www.bo2017.pl

Prowadzący:

Andrzej Jamielniak

Basen

(dla wszystkich studentów KUL)

Niedziela: 20:00 - 21:30

Basen UP, Głęboka 31

 

zapisy na: www.bo2017.pl

 brak

 

Autor: SWFiS
Ostatnia aktualizacja: 29.03.2017, godz. 15:39 - Beata Rawska