Program "Ambasador Biura Karier KUL"

 

 

 

Współpraca z Biurem Karier KUL to wspaniała przygoda. W czasie rocznej współpracy byłam pośrednikiem między Biurem Karier a Wydziałem Nauk Humanistycznych KUL. Do moich zadań należało m.in. kontakt ze starostami wybranych kierunków, pomagałam również w organizacji IX Studenckich Targów Pracy i Praktyk oraz licznych szkoleń. Sama również miałam możliwość uczestniczenia w różnego typu szkoleniach. Dzięki programowi ambasadorskiemu w Biurze Karier zdobyłam nowe, cenne na rynku pracy doświadczenia, a także poznałam wiele wspaniałych osób. Jestem bardzo zadowolona z odbytej praktyki i polecam taki rodzaj aktywności studenckiej wszystkim zainteresowanym!

 

Klaudia, Ambsadorka WNH

 

Ambasador Biura Karier KUL...jak to dumnie brzmi. I rzeczywiście jest z czego być dumnym i z czego się cieszyć. Bycie Ambasadorem to wielkie wyzwanie, czasem ciężka praca, ale przede wszystkim rozwój osobisty, stawianie sobie coraz wyższych poprzeczek i wychodzenie ze strefy komfortu. Moja działalność to przede wszystkim pomoc w organizacji, promocja, przygotowanie Targów Pracy na moim uniwersytecie oraz promocja Biura. Przez ten rok nauczyłam się bardzo wiele i mam nadzieję, że wiedza ta zaowocuje w przyszłości.

 

Anna, Ambasadorka WPPKiA

 

Praktyki w Biurze Karier KUL to świetna forma dodatkowej aktywności w czasie studiów, która w najmniejszym stopniu nie koliduje z obowiązkami na uczelni. Dzięki nim nawiązałam wiele ciekawych kontaktów i miałam możliwość uczestnictwa w interesujących szkoleniach. Praktyki dają możliwość odkrycia w sobie oraz rozwoju wielu cech i umiejętności (zwłaszcza logistycznych). Zachęcam do udziału w programie Ambasadorskim BK KUL! 

 

Monika, Ambsadorka WNS

 

Program ambasadorski w Biurze Karier KUL dał mi możliwość aktywnego uczestniczenia w wydarzeniach na uczelni oraz zdobycia doświadczenia w organizacji imprez takich jak Targi Pracy. Oprócz tego miałam okazję poznać ciekawych, aktywnych ludzi, którzy poza nauką na uczelni chcą się rozwijać i podejmować nowe wyzwania. Dzięki radom i wparciu pracowników biura, wiem w jakim kierunku zmierzać, aby rozwijać się i być atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy.

 

Justyna, Ambsadorka WNS

 

Praktyki w ramach projektu Ambasador Biura Karier to możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, które jest bardzo wartościowe na aktualnym rynku pracy. Jako Ambasadorka Biura Karier miałam możliwość współpracy w sympatycznym i niezastąpionym zespole, a także możliwość udziału w bezpłatnych szkoleniach i warsztatach. Dla wszystkich studentów drzwi do Biura Karier są zawsze otwarte. Serdecznie polecam do wzięcia udziału w takiego rodzaju aktywizacjach!

 

Renata, Ambsadorka WNS

 

Uczestnictwo w Programie Ambasadorskim było doskonałym sposobem na aktywne spędzenie wolnego czasu oraz na poznanie ciekawych i życzliwych osób. Podczas tych kilku miesięcy nabyłam wiele cennych umiejętności oraz doświadczenie w organizowaniu akcji promocyjnych i marketingowych. Co więcej, konieczność utrzymywania stałego kontaktu z organizacjami studenckimi otworzyło mnie na ludzi oraz dodało odwagi.

 

Magdalena, Ambasadorka WPPKiA

 

Doświadczenia, które zdobyłam m.in. dzięki pełnieniu funkcji Ambasadora BK pomogły mi w zdobyciu pierwszej pracy, gdyż dzięki nim mogłam wykazać, że jestem osobą odpowiedzialną, aktywną, chętną do podejmowania różnych inicjatyw.

 

Ola, Ambasadorka WMP

 

Do moich zadań należało m.in. utrzymywanie kontaktów ze starostami i organizacjami studenckimi, działania promocyjne
i informacyjne, reprezentacja Biura. Udało nam się stworzyć zgrany zespół, a sprzyjała temu miła atmosfera panująca w Biurze. Zyskałam nowe doświadczenia i poznałam sympatycznych ludzi, dla których liczą się studenci. A dziś jako absolwentka również mogę korzystać z usług Biura.

 

Zosia, Ambasadorka WMP

 

Będąc na praktykach w Biurze Karier, nabyłem cenną wiedzę odnośnie rynku pracy w Polsce, możliwości dróg rozwoju zawodowego w poszczególnych branżach oraz miałem okazję zetknąć się z niektórymi zagadnieniami pr i marketingu
w praktyce. Wszystkim zainteresowanym odbyciem praktyki ambasadorskiej mogę tylko powiedzieć - naprawdę warto!

 

Franciszek, Ambasador WNH

 

Praktyki w ramach projektu Ambasador Biura Karier to świetna możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w czasie studiów, doświadczenia tak poszukiwanego przez potencjalnych pracodawców. Jest to również możliwość poznania specyfiki lubelskiego i ogólnopolskiego rynku pracy, mechanizmów rekrutacji i jej kluczowych elementów, a także udziału
w szkoleniach i warsztatach.

 

Kasia, Ambasadorka WPPKiA

  

 

 


Prawie w komplecie - Ambasadorki Biura Karier KUL

czerwiec 2017

 

 

Autor: Marta Wziątek
Ostatnia aktualizacja: 28.06.2017, godz. 13:38 - Marta Szymańska-Jarosz