Student KUL już po raz trzeci wybrany do roli Ambasadora Kariery UE

Rekrutacja do roli Ambasadora Kariery UE zakończona! Po raz trzeci funkcję tę bedzie pełnił student KUL. Tym razem wyróżniony został Pan Marcin Karol Bubicz. Życzymu mu wielu sukcesów!
Czytaj dalej...

Smart casual — jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną? | #przydasie

Styl biznesowy, najbardziej oficjalny tzw. smart oznacza dla mężczyzn konieczność założenia garnituru, a dla kobiet kostiumu. Jednak firmowy dress code coraz częściej dopuszcza smart casual, czyli elegancję, w której kandydat podczas rozmowy kwalifikacyjnej może lepiej wyrazić siebie.

 

Czytaj dalej...

Płatne staże w Niemczech.

A co po studiach??? Stypendium na niemieckiej uczelni lub w niemieckiej firmie!
Czytaj dalej...

Poznaj 5 korzyści, które daje bezpłatne spotkanie z doradcą zawodowym! | #przydasie

Czy kiedykolwiek zadałeś sobie pytanie: Do jakiego zawodu jesteś stworzony? Co mogę zrobić na studiach, aby pracować w wymarzonym zawodzie? A może jeszcze nie wiesz lub wahasz się nad wyborem ścieżki zawodowej? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco to ten artykuł jest dla Ciebie. Odkryj potencjał doradztwa zawodowego, które przybliży Cię do odpowiedniej pracy.

 

Czytaj dalej...

Internetowe Rewolucje dla firm

  Google, we współpracy ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców,uruchamia kolejny projekt w ramach programu Internetowe Rewolucje, wspierający rozwój małych i średnich przedsiębiorstw. Jeśli prowadzisz własną firmę, ten projekt jest dla Ciebie
Czytaj dalej...

Konkurs VERBA VERITATIS

XII Konkurs VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu

Czytaj dalej...

4 proste i darmowe sposoby na ładną prezentację | #przydasie

#przydasie – to nowy cykl, w którym dostaniecie dawkę wiedzy oraz poznacie darmowe narzędzia online, które przydadzą się w karierze zawodowej. Na początek 4 sposoby na niebanalną prezentację.

 

Czytaj dalej...

#ILOVEMONDAYS - 3 dobre nawyki, które mogą odmienić życie!

Prosta metoda na uśmiech mimo poniedziałku. Śledź cotygodniowy cykl #ILOVEMONDAYS. Co tydzień dostaniesz od Zespołu Biura Karier KUL coś co obudzi lepiej niż kawa i zachęci do działania. Gotowy? Dziś zdradzę Ci 3 dobre nawyki, które mogą odmienić życie!

Czytaj dalej...

Od teorii do praktyki

Polsko- Szwajcarska Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w V edycji konkursu na prace dyplomowe „swissstandard.pl Od teorii do praktyki”

Czytaj dalej...

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicą ?

Czy wiesz, że możesz mieć doskonałe kwalifikacje, a i tak nie zostaniesz zauważony przez potencjalnych pracodawców? Aby to zmienić, używaj odpowiednich słów-kluczy, które sprawią, że zauważą cię wyszukiwarki. Zobacz, co jeszcze pomoże ci znaleźć pracę.

Czytaj dalej...