Assessment Center

Informujemy, że szkolenie  Assessment Center - symulacja  odbędzie się 5 maja 2015r. w godz. 10:00 - 15:00.

 

Czytaj dalej...

Spotkanie rekrutacyjne z firmą PZL Świdnik

4 i 5 maja 2015 o godz. 10.00 zapraszamy wszystkich studentów informatyki do sali WMP - 604 na spotkanie z firmą PZL Świdnik i prezentację jej oferty rekrutacyjnej oraz warunków zatrudnienia.

 

Czytaj dalej...

Dzień Kariery Romanisty

 

Instytut Filologii Romańskiej KUL zaprasza serdecznie 6 maja 2015 na drugą już edycję Dnia Kariery Romanisty, którego celem jest spotkanie studentów z ich potencjalnymi pracodawcami. 

Czytaj dalej...

"Od pomysłu do realizacji" - bezpłatne szkolenie

Innowacyjność jest kluczowa dla ciągłego sukcesu każdej organizacji i może także stanowić fundament indywidualnego sukcesu zawodowego. Chcesz dowiedzieć się jak inspirować się nawzajem do bycia kreatywnymi, jak rozwiązywać problemy korzystając ze swoich umiejętności oraz jak dzielić się pomysłami w organizacji? Zapraszamy na szkolenie.

Czytaj dalej...

Artykuł MonsterPoland

Czy roboty zastąpią w przyszłości pracę ludzkich rąk?

Globalna ankieta Monster.com – o automatyzacji stanowisk pracy.

 

Czytaj dalej...

Mars Polska - Program Menadżerski

Mars Polska - Mars Leadership Program Managerski

 

Czytaj dalej...

Projekt "Inny Lublin - naprawianie świata"

Projekt jest cyklem warsztatów artystycznych, w których młodzi twórcy wezmą udział razem z osobami niepełnosprawnymi. Spotkania poprowadzą profesjonaliści-ilustratorzy, pisarze. Rezultatem projektu będzie stworzenie książki obrazkowej związanej z konkretnym rodzajem niepełnosprawności(autyzmem).
Czytaj dalej...

Aplikuj do Programu Menedżerskiego w firmie Żywiec Zdrój.

Masz pragnienie rozwoju, a nowe wyzwania to Twój Żywioł? Jesteś studentem ostatniego roku studiów magisterskich lub absolwentem? Interesuje cię HR, a do tego masz ścisły umysł? Program to intensywny, 18-miesięczny rozwój w jednym z najbardziej złożonych działów firmy Żywiec Zdrój – Obszarze Operacji.
Czytaj dalej...

Konkurs REVITARE

Ogólnopolski konkurs dla studentów i młodych pracowników nauki na prace naukowo badawcze dotyczące rewitalizacji terenów zdegradowanych Czwarta edycja REVITARE

Czytaj dalej...

Konkurs ,,Via Bruksela"

Aby wziąć udział w konkursie, należy napisać po polsku esej o objętości do 1000 słów na temat: "Wsparcie Unii Europejskiej dla młodych - realna pomoc czy tylko populistyczne hasła?" i wraz z wypełnionym formularzem przesłać go na adres Biura Poselskiego w Lublinie. Autorzy najlepszych prac zostaną poproszeni o przesłanie CV i  zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której zostanie wyłonionych trzech najlepszych laureatów. Nagrodą dla 3 zwycięzców są miesięczne płatne staże  w  Biurze Poselskim Pana Posła Krzysztofa Hetmana w Brukseli. 
Czytaj dalej...