”Lublin z Duszą” - cykl spacerów po Lublinie

Zapraszamy na letnią edycję ”Lublina z Duszą”.  Już od 10 marca rozpoczynamy czwarty cykl wycieczek po Starym Mieście i Śródmieściu. Czekamy na zgłoszenia.        

Czytaj dalej...

Konkurs "Grasz o staż"

23 lutego ruszyła jubileuszowa edycja „Grasz o staż”. Tym razem o staże w instytucjach publicznych oraz firmach reprezentujących różne branże i sektory gospodarki mogą zagrać studenci wszystkich lat i kierunków studiów oraz absolwenci do 30. roku życia. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.grasz.pl i do 13 kwietnia rozwiązać wybrane przez siebie zadanie.

Czytaj dalej...

Obsługa klienta w pigułce – co warto wiedzieć o Customer Service

Alexander Mann Solutions oraz Biuro Karier KUL zapraszają na interaktywne szkolenie „Obsługa klienta w pigułce – co warto wiedzieć o Customer Service”. Liczba miejsc ograniczona! 
Czytaj dalej...

BEZPŁATNE WARSZTATY

szkolenie

Biuro Karier KUL zaprasza na bezpłatne szkolenia. Proponujemy m.in. zajęcia z komunikacji interpersonalnej, rozmowy kwalifikacyjnej i Assessment Center oraz rekrutacyjnego savoir-vivre’u. Jeśli chcesz poznać tajniki rekrutacji i dobrze radzić sobie podczas spotkań z pracodawcami, zapisz się na warsztaty! 

Czytaj dalej...

Sprawdź jaki jest Twój „Confidence Code”?

Jesteś studentką i planujesz swoją karierę? Zastanawiasz się czy sukces w sukience jest możliwy? W jaki sposób go osiągnąć? Pewność siebie, odważne decyzje, otwartość na ludzi – jakie cechy powinna mieć prawdziwa liderka? Firma doradcza PwC kontynuuje inicjatywę „Sukces w sukience”. Jej celem jest wspieranie młodych kobiet w odważnym stawianiu pierwszych kroków na szczeblach kariery i wzmacnianie ich cech przywódczych.

Czytaj dalej...

Ogólnopolskie Badanie " Motywacje Młodych 2015"

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim badaniu Motywacje Młodych 2015. Co Cię motywuje? Czym kierujesz się przy wyborze pracy? Wypełnij ankietę, wyraź swoją opinie, stwórz z nami nowy profil pokolenia Y! Do wylosowania atrakcyjne nagrody- książki, bilety na imprezy kulturalne i inne.

 

Czytaj dalej...

Europejski Dom Spotkań Fundacja Nowy Staw - Szkolenie medialne/ bezpłatne

szkolenie

Europejski Dom Spotkań  Fundacja Nowy Staw zaprasza  do udziału w szkoleniu medialnym. Szkolenie jest przeznaczone dla początkujący i średnio zaawansowanych osób i będzie dotyczyć obsługi kamery, realizacji krótkiego filmu wideo, montażu materiału filmowego oraz pisania krótkich tekstów do internetu.

Czytaj dalej...

Dni Otwarte w Centrali firmy Stokrotka.

Logistyka to nie tylko transport i spedycja. Czy wiesz na czym polega zarządzanie łańcuchem dostaw? Weź udział spotkaniu w ramach Dni Otwartych w Centrali Firmy Stokrotka w Lublinie!

 

Czytaj dalej...

Future Leaders - program umożliwiający dołączenie do AIESEC !

Dla studentów, którzy podczas studiów chcą robić coś więcej, działalność w organizacji studenckiej jest strzałem w dziesiątkę. W ten sposób wzbogacają swoją atrakcyjność na rynku pracy i zdobywają ciekawe doświadczenie, które wyróżni ich na rynku pracy.

 

Czytaj dalej...