Biuro Karier KUL wśród najlepszych w Polsce

 

Biura Karier z czterech polskich uczelni zostały zaproszone do udziału Międzynarodowym Seminarium  Biur Karier w Brukseli. W ten sposób wyróżnione zostały uczelnie, które wykazują się szczególną aktywnością i efektywnością w realizacji programu „Ambasador Kariery UE”. Wśród nich znalazło się również Biuro Karier KUL.

Program "Ambasador Kariery UE” jest realizowany przez Europejski Urząd Doboru Kadr przy współpracy Ministerstwa Spraw Zagranicznych. W tym roku jednym z ambasadorów jest Agnieszka Szeszel – studentka ostatniego roku studiów na kierunku European Studies. 

 

Czytaj dalej...

Biuro Karier KUL zaprasza na bezpłatne warsztaty

Proponujemy warsztaty doskonalące umiejętność poruszania się po rynku pracy. Podczas szkoleń będzie można dowiedzieć się, jak aktywnie poszukiwać zatrudnienia, jak profesjonalnie napisać dokumenty aplikacyjne oraz jak dobrze zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej i Assessment Center a także jakie są możliwości pracy i staży w instytucjach Unii Europejskiej. Obowiązują zapisy.

Czytaj dalej...

Rekrutacja do projektu „Zatrudnij się sam!”.

 

Firma CONSULTOR Sp. z o.o.  w dniach 30.01.2017- 17.02.2017r. planuje rekrutacje do projektu „Zatrudnij się sam!”. Projekt prowadzony jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Podziałania 9.3  Rozwój przedsiębiorczości   . W ramach naboru wniosków przyznawane będą dotacje na uruchomienie  i prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

 

Czytaj dalej...

Zdobądź unikalne doświadczenie pracując w Kongresie USA w Waszyngtonie DC i Parlamencie Europejskim w Brukseli dzięki Humanity in Action Polska!

Humanity in Action Polska zaprasza studentów/tki
i absolwentów/tki uczelni wyższych do zapoznania się z wyjątkowymi możliwościami odbycia prestiżowych programów stażowych w Kongresie Stanów Zjednoczonych oraz Parlamencie Europejskim.

 

Czytaj dalej...

A Ty, jaką historię stworzysz? Dołącz do AIESEC!

Chcesz robić coś więcej, niż studia? Szukasz ludzi, z którymi będziesz mógł aktywnie wpływać na społeczność Twojego miasta? Zastanawiasz się, czy w Lublinie jest miejsce, w którym rozwiniesz umiejętności miękkie i zyskasz praktyczne doświadczenie w obszarach takich jak sprzedaż, marketing, czy zarządzanie zasobami ludzkimi? 
Czytaj dalej...

„Czas na działanie"

Weź udział w projekcie. Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia: poradnictwa zawodowego,  poradnictwa psychologicznego,  poradnictwa prawnego, pośrednictwa pracy,  szkoleń zawodowych oraz  staży zawodowych.

 

Czytaj dalej...

Kurs na przewodnika muzealnego

Państwowe Muzeum na Majdanku organizuje kurs na przewodnika muzealnego dla studentek i studentów. Osoby, które pomyślnie przejdą proces rekrutacji i wszystkie etapy szkolenia mogą liczyć na współpracę z Muzeum.
Czytaj dalej...

Państwowe Uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do zawodu Instalatora Odnawialnych Zródeł Energii

Fundacja ECO zaprasza osoby bezrobotne (mężczyźni i kobiety) oraz studentów studiów zaocznych na szkolenie zawodowe zakończone egzaminem państwowym w Urzędzie Dozoru Technicznego.

 

Czytaj dalej...

Nabór na wyjazdy studentów na studia i na praktyki w ramach programu Erasmus+ (z krajami UE) w roku 2017/2018.

Rozpoczął się nabór na wyjazdy studentów na studia i na praktyki w ramach programu Erasmus+ (z krajami UE) w roku 2017/2018. Szczegółowe informacje, w tym formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie: www.kul.pl/Erasmus. Nabór potrwa do 06.03.2017.

 

Czytaj dalej...