I Ty możesz mieć umiejętności w ICT!

Firma Consultor zaprasza do udziału w szkoleniach komputerowych z możliwością zdobycia certyfikatu potwierdzającego zdobyte umiejętności.

 

Czytaj dalej...

Szansa na bezzwrotną dotację w kwocie do 30.000 zł na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny informuje, że w dniach od 28 lipca do 1 sierpnia 2014 r. prowadzona jest rekrutacja osób nieaktywnych zawodowo do projektu „Biznes-Start”, działanie 6.2 POKL.
Czytaj dalej...

Płatny program stażowy dla studentów II stopnia studiów stacjonarnych

W ramach projektu „PI Staż z mentorem Twoim wyborem” Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie prowadzi dodatkową rekrutację uczestników: kobiet nieaktywnych zawodowo posiadających wykształcenie wyższe humanistyczne i pokrewne.
Czytaj dalej...

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw w Lublinie zaprasza na szkolenie „Unchain Human Rights”

Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw w Lublinie zaprasza na szkolenie „Unchain Human Rights”. Szkolenie odbywać się będzie w Nasutowie (k/Lublina) w dniach 18.08.-24.08.2014. Koszty szkolenia, materiałów szkoleniowych, wyżywienia oraz zakwaterowania w pełni pokrywają organizatorzy szkolenia.

 

Czytaj dalej...

CZY TO TY JESTEŚ ABSOLWENTEM ROKU 2014? KONKURS ADZUNA

 

Sytuacja zawodowa absolwentów potrafi być trudna, co w dużej mierze wynika ze znacznej konkurencji na rynku pracy.Zwycięzcy konkursu otrzymają możliwość odbycia praktyki zawodowej w prestiżowej firmie (m.in. Google, L’Oreal, Sony, eBay)

Czytaj dalej...

IX Polsko-Niemiecka Akademia Dziennikarska

 

Polsko-Niemiecka Akademia Dziennikarska to czterodniowe warsztaty organizowane, co roku na Śląsku przez Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Fundację Konrada Adenauera w Polsce. Akademia skierowana jest do studentek oraz studentów dziennikarstwa, kierunków pokrewnych, a także do wszystkich tych, którzy interesują się światem mediów w kontekście stosunków polsko-niemieckich, jak i wielokulturowej Europy.

Czytaj dalej...

„Outplacement dla oświaty” - nowa perspektywa dla nauczycieli i pracowników oświaty

 

Jesteś nauczycielem lub pracownikiem sektora oświaty? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach, odbycie stażu zawodowego lub uzyskać dotację na założenie własnej firmy? Weź udział w projekcie „Outplacement dla oświaty”.

Czytaj dalej...

„Wracam do pracy!” Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw zaprasza do udziału w projekcie

Europejski Dom Spotkań- Fundacja Nowy Staw realizuje projekt „Wracam do pracy!” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Czytaj dalej...

Bezpłatne szkolenia plus 6 – miesięczne płatne staże zawodowe

Zapraszamy do udziału w projekcie "W handlu praca się opłaca”. W ramach projektu oprócz szkoleń zawodowych Profesjonalny handlowiec z elementami handlu zagranicznego lub z elementami logistyki przewidziane są 6-miesięczne, płatne staże zawodowe (rekrutacja trwa do końca lipca).

 

Czytaj dalej...

Program Ambasador Tesco

 

 

Tesco zaprasza studentów KUL do udziału w programie ambasadorskim.

Czytaj dalej...