LET’S BEGIN THE TAX GAME - KPMG

Ruszyła rejestracja do konkursu podatkowego Tax’n’You 2017. Nie czekaj, sprawdź się w konkursie i rozpocznij karierę w charakterze doradcy podatkowego w jednym z biur KPMG w Polsce, a także zdobądź nagrody finansowe i rzeczowe.

Czytaj dalej...

„Mikro innowacje – Makro korzyści”

Lubelska Fundacja Rozwoju zaprasza do udziału w projekcie „Mikro innowacje – Makro korzyści”, w ramach którego można zdobyć granty do 100tys złotych na zrealizowanie innowacyjnych pomysłów, które zmniejszą problemy ludzi młodych w zakresie znalezienia zatrudnienia bezpośrednio po zakończonej edukacji.

Czytaj dalej...

Lubelska Akademia Kobiet Przedsiębiorczych

 

Pragniemy zaprosić wszystkie przedsiębiorcze kobiety z  województwa lubelskiego do wzięcia udziału w WYJĄTKOWYM projekcie skierowanym specjalnie dla Pań!
Czytaj dalej...

Centrum Usług dla Biznesu Deloitte

Centrum Usług dla Biznesu Deloitte w Rzeszowie do końca roku planuje zwiększyć zatrudnienie do ponad 400 osób

Czytaj dalej...

Internetowe Rewolucje z Google

Wiesz, że 91% uczestników wydarzeń Internetowych Rewolucji od Google poleciłoby ten program innym? Przyjdź na spotkanie, by przekonać się dlaczego. Zdobędziesz wiedzę o trendach w branży i poznasz ludzi, którzy rozwinęli swoje biznesy dzięki internetowi i chcą podzielić się z Tobą swoją wiedzą.
Czytaj dalej...

Konkurs Zbadaj to


Właśnie rozpoczęła się VII edycja Konkursu zbadaj.to., który zupełnie odmieniony wrócił z nowymi nagrodami, między innymi roczną opieką mentora. Na zgłoszenia do zbadaj.to czekamy do 3 kwietnia. Zapraszamy na stronę www.zbadaj.to

 

Czytaj dalej...

Bezpłatne szkolenie z przedsiębiorczości

Fundacja IPIP oraz Biuro Karier KUL zaprasza do udziału

w bezpłatnym szkoleniu z przedsiębiorczości.

Czytaj dalej...

STYPENDIA POLSKO-AMERYKAŃSKIEJ KOMISJI FULBRIGHTA

Do 19 maja 2017 roku trwa nabór wniosków do dwóch programów stypendialnych Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta na wyjazd w roku akademickim 2018/2019: Fulbright Graduate Student Award oraz Fulbright Junior Research Award.

Czytaj dalej...