24 błędów w CV przez które nie dostaniesz pracy.

Wiesz jak napisać CV, ale pewnie czasem się zastanawiasz: Dlaczego wysyłam wiele CV, ale tak rzadko chodzę na rozmowy kwalifikacyjne?

 

Czytaj dalej...

Wakacje z Projektorem

Nie masz jeszcze planów na wakacje? Chciałbyś/ chciałabyś zrobić coś interesującego, zdobyć doświadczenie, a przy okazji poznać nowych ludzi i zobaczyć ciekawe miejsca ? Jeśli TAK to zgłoś się do Projektora na wolontariat studencki !

 

Czytaj dalej...

Lublin w sieci życzliwości 2015

Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukacja zaprasza studentów kierunków pedagogiczno-społecznych  do udziału w projekcie  "Lublin  w sieci życzliwości 2015" w charakterze animatorów-wolontariuszy.
Czytaj dalej...

Studentka KUL w gronie wyróżnionych przez EPSO.

Europejski Urząd Doboru Kadr ogłosił laureatów programu "Ambasador Kariery UE" 2015/2016 ("EU Careers Ambassadors" 2015/2016). Koordynatorem programu po stronie Polski jest Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

 

Czytaj dalej...

Płatny staż w dziale marketing - konkurs

Firma International Coupons właściciel portalu kodyrabatowe.pl zaprasza do udziału w konkursie o 3 miesięczny płatny staż.

Czytaj dalej...

Oceń Nas zanim odlecisz z KUL !

Drodzy Studenci,
przed Wami ostatnie tygodnie na Uczelni. Mam nadzieję, że wszystkim z Was (zapewne nie bez trudu) udało się ukończyć prace dyplomowe. Teraz tylko obrona i koniec studiów. A co dalej? Dalej jest...Biuro Karier.

Czytaj dalej...

Artykuł Monster Polska

Na pewno wiele z Was planuje odbyć wakacyjny staż bądź praktyki. Specjaliści z Monster Polska wyszli na przeciw waszym potrzebom i przygotowali krótki artykuł dot. organizacji stażu. Przeczytaj i dowiedz sie na co należy zwrócić uwagę.

 

Czytaj dalej...

Google Internship Opportunities EMEA

Positions available across various locations throughout Europe, Middle East and Africa. Applications for 2016 internships will open in September 2015. If you would like to learn more about planned EMEA Business Internships 2016 please visit g.co/internsemea

 

Czytaj dalej...

Artykuł specjalistów z Monster Polska

Profil w mediach społecznościowych Twoim nowym CV

 

Czytaj dalej...