Studencie! Zdobądź 2 000 zł na swój projekt!

Działasz w organizacji studenckiej? Chcesz zorganizować wydarzenie o tematyce społecznej odpowiedzialności biznesu? Nie zwlekaj - złóż wniosek o dofinansowanie w kolejnej edycji programu grantowego Pracownia Działań Lokalnych CSR i zdobądź nawet 2000 zł na swój projekt!
Czytaj dalej...

Program Ambasadorstwa CSR.

Program Ambasadorstwa CSR jest jedną z inicjatyw Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, która skupia wokół siebie młodych, energicznych ludzi chcących nie tylko zdobywać wiedzę, ale przede wszystkim działać na rzecz swojego środowiska lokalnego. Program skierowany jest do studentów i studentek z całej Polski.
Czytaj dalej...

Studencie, weź udział w badaniu i wygraj cenne nagrody!

Nasz uniwersytet jest jednym z około 1000, które biorą udział w trendence Graduate Barometer – największym europejskim badaniu na temat edukacji i kariery. Pytania zawarte w ankiecie dotyczą poziomu satysfakcji ze studiów oraz oczekiwań w stosunku do przyszłej kariery. Kwestionariusz zbiera opinie studentów z całej Europy oraz bada różnice i podobieństwa pomiędzy poszczególnymi krajami.

 

Czytaj dalej...

Konkurs na okładkę Magazynu ,,Teraz Polska".

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” ogłasza Konkurs na okładkę Magazynu „Teraz Polska” adresowany do studentów wyższych szkół artystycznych.  Nagrodą główną jest publikacja zwycięskiego projektu w formie okładki kwartalnika „Teraz Polska” Nr 4/2014 oraz nagroda pieniężna w wysokości 2000 zł.
Czytaj dalej...

Wiedza, praktyka, doświadczenie: konkursy EY dla studentów.

Do 21 listopada br. studenci kierunków ekonomicznych, finansowych i prawniczych mogą zgłaszać się do udziału w konkursach EYe on Tax i EY Financial Challenger. Zakres tematyczny konkursów obejmuje zagadnienia z branży podatkowej i finansowej, a ich formuła promuje pracę zespołową i efektywną komunikację.
Czytaj dalej...

Masz konkretny pomysł na biznes? Zgłoś się do Imagine Cup 2015!

Imagine Cup, największy konkurs technologiczny dla studentów, to już nie tylko możliwość współzawodniczenia z najlepszymi zespołami z całego świata oraz świetna zabawa – to realna szansa na realizację swoich pomysłów na biznes. Poza atrakcyjnymi nagrodami, zwycięskie drużyny otrzymują pełne wsparcie ekspertów Microsoft, a także narzędzia niezbędne do rozwoju swoich projektów już na etapie polskich finałów.

 

Czytaj dalej...

Nowy portal internetowy „LUBELSKA PRACOWNIA”

Lubelska Pracownia dla Absolwenta to: ułatwienie absolwentom uczelni wyższych szybkiego znalezienia pracy, zorientowanie się w wymaganiach pracodawców, pozyskiwanie i aktualizacja kompleksowych informacji o lubelskim rynku pracy, innowacyjna forma wsparcia.

 

Czytaj dalej...

Warsztaty w Accenture Operations - 7 edycja Operations Open Day

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych interaktywnych i bezpłatnych warsztatach, które odbędą się już po raz 7 -my w siedzibie Accenture Operations. Podczas tegorocznej edycji Open Day, na uczestników czekają nowe moduły szkoleniowe w obszarach takich jak: Project Management, Lean Six Sigma, Excel, Recruitment Tips & Tricks, Social Media.

Czytaj dalej...