Znajdź wspólny język z Accenture!

Weź udział w konkursie na Facebooku i sprawdź na ile znasz najbardziej popularne języki obce: niemiecki, francuski, włoski i hiszpański!

 

Czytaj dalej...

Investor Services & Custody Graduate Programme

Chcesz być częścią międzynarodowego zespołu, który odpowiada za administrowanie jednymi z największych funduszy inwestycyjnych? Jesteś zdeterminowany, aby rozwijać się wśród specjalistów i managerów odpowiedzialnych za opracowywanie innowacyjnych procesów biznesowych? Aplikuj do Investor Services & Custody Graduate Programme!

 

Czytaj dalej...

MASPEX: LICZYSZ NA CIEKAWE PRAKTYKI? MY LICZYMY NA CIEBIE!

Już po raz ósmy zapraszamy studentów III, IV i V roku do spędzenia wakacji w Grupie Maspex Wadowice, oferując 2- lub 3-miesięczne płatne praktyki w wybranych działach naszej firmy.

 

Czytaj dalej...

Dołącz do prestiżowego programu "Ambasadorzy KPMG"!

Pomyślany jako roczny program praktyk, jest skierowany do studentów II i III roku studiów pierwszego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich z wyższych uczelni w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Toruniu, Białymstoku i Olsztynie.

 

Czytaj dalej...

Egzamin kwalifikujący do pracy w ONZ w ramach programu Young Professionals Programme YPP 2016

Ministerstwo Spraw Zagranicznych uprzejmie informuje o terminach składania zgłoszeń do egzaminu Young Professionals Programme (YPP) skierowanego do młodych absolwentów uczelni wyższych zainteresowanych karierą w Organizacji Narodów Zjednoczonych.

 

Czytaj dalej...

Zaproszenie do udziału w badaniu aktywności zawodowej osób młodych

Lubelskie Obserwatorium Rynku Pracy przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Lublinie rozpoczęło regionalne badanie osób, które nie ukończyły 30 roku życia

 

Czytaj dalej...

Przedsiębiorczość

Zapraszamy do udziału w międzynarodowym badaniu ankietowym kompetencji z zakresu przedsiębiorczości istotnych przy poszukiwaniu pracy.

 

Czytaj dalej...

Start w Ecologię

Fundacja „ECO” zaprasza do udziału w projekcie „Start w ECO-logię” . W ramach programu będzie można skorzystać z BEZPŁATNYCH szkoleń zawodowych opatrzonych CERTYFIKATEM URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO.

 

Czytaj dalej...

Fundacja Managerska CREATIVE zaprasza do Programu Ambasadorskiego

Projekt, skierowany jest do studentów i absolwentów pragnących poszerzyć swoje horyzonty. Zadania wykonywane przez Ambasadorów będą łączyć w sobie zagadnienia m.in. z dziedzin marketingu, PR-u, czy CSR-u.

 

Czytaj dalej...