ZDOBĄDŹ GRANT NA PROJEKT STUDENCKI W PROGRAMIE KPMG IDEAS LOADING

Zdobądź grant w wysokości do 10 000 zł, 5 000 zł i 3 000 zł. Dodatkowo, zwycięzcy uzyskują wsparcie merytoryczne przy realizacji projektu i możliwość odbycia miesięcznych płatnych praktyk w KPMG. Do 3 grudnia 2018 roku należy zgłosić projekty z obszaru audytu, podatków, prawa i doradztwa biznesowego.

Czytaj dalej...

Zaplanuj karierę z „Eurostudentem”!

Jesteś studentem ostatnich lat studiów lub już zaczynasz swoją zawodową karierę? Poznaj pracodawców z najprężniej rozwijających się branż, takich jak FMCG, doradztwo, finanse, audyt, konsulting, język, IT czy logistyka.
Czytaj dalej...

Filmy edukacyjno - zawodowe na temat wymagań pracodawców

Zapraszamy do obejrzenia cyklu 10 innowacyjnych 1 minutowych filmów o charakterze edukacyjno-zawodowym wdrażających do wymagań, jakie pracodawcy oczekują od absolwentów nauk społecznych.
Czytaj dalej...

Bezpłatne warsztaty certyfikacyjne pt.: „Model Transnacjonalnego Doradztwa Kariery - model pracy z osobami zainteresowanymi transnacjonalną mobilnością zawodową”

Warsztaty mają na celu przygotowanie do pracy z innowacyjnym modelem wsparcia osób wyjeżdżających za granicę w celu podjęcia zatrudnienia oraz adaptacji pracownika na zagranicznym rynku pracy.
Czytaj dalej...

Konferencja „(Nie)pełnosprawni na rynku pracy”

W dniu 21 listopada 2018 r. Uniwersytet Medyczny w Łodzi wraz z Fundacją Łódź Akademicka organizuje już po raz piąty konferencję „(Nie)pełnosprawni na rynku pracy”.
Czytaj dalej...

Bezpłatny projekt dla osób niepełnosprawnych realizowany przez firmę Consultor Sp. z o.o.

news

Niepełnosprawni – aktywni zawodowo i społecznie to projekt dla osób z niepełnosprawnością powyżej 18 roku życia zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, mieszkających na terenie województwa lubelskiego.

Czytaj dalej...

KPMG

news

Big thinkers wanted – poznaj generację KPMG

Czytaj dalej...

Kim chcesz zostać, gdy dorośniesz? Marka osobista w pigułce | Kariera - wiedza praktyczna

artykul

Gdy jesteśmy dziećmi, potrafimy niemal natychmiast odpowiedzieć na pytanie „Kim chcesz zostać, gdy dorośniesz?”. Strażakiem, pielęgniarką, aktorką, policjantem czy gwiazdą TVN. Później dorastamy i odpowiedź na to pytanie nie jest już taka prosta. Niektórzy nigdy nie znajdują odpowiedzi na to pytanie.

Czytaj dalej...

Personal branding dla absolwenta? | Kariera - wiedza praktyczna

artykul

Wszyscy to robimy, poprzez profesjonalne profile na LinkedIn lub Goldenline, obecność Facebooku czy Instagramie, choć nie zawsze świadomie – kształtujemy obraz siebie, jaki postrzegają inni w sieci, w tym potencjalni pracodawcy. Czy warto inwestować czas i wysiłek w budowanie marki osobistej, zwłaszcza na samym początku drogi zawodowej?

Czytaj dalej...

Jak rozpocząć karierę, by osiągnąć sukces? | Kariera - wiedza praktyczna

artykul

Pierwsza praca. Do jej poszukiwania młodzi ludzie podchodzą zazwyczaj bardzo sumiennie – korzystają z profesjonalnych porad i stosują się do wskazówek ekspertów. Jednak zalecenia sprawdzające się w przypadku specjalistów z doświadczeniem niekoniecznie będą skuteczne dla absolwentów. Czym powinni się kierować kandydaci, którzy dopiero rozpoczynają budowanie swojej kariery?

Czytaj dalej...