WZNOWIENIE NABORU BIZNES PLANÓW DO KONKURSU STARTUP 2014.

Fundacja „Puławskie Centrum Przedsiębiorczości” informuje o wznowieniu naboru Biznes planów do Konkursu Startup 2014 realizowanego na zlecenie Gminy Miasta Puławy.  Do udziału w Konkursie zapraszamy osoby/podmioty, które planują założenie działalności gospodarczej lub prowadzą działalność gospodarczą nie dłużej niż dwa lata do dnia zgłoszenia się do Konkursu.

Czytaj dalej...

Ostatnie dni rejestracji do symulacji GMC Poland 2014!

Do 24 października wydłużona została rejestracja zespołów studenckich do udziału w 15. polskiej edycji konkursu Global Management Challenge. Jest to zaawansowana symulacja biznesowa, w której uczestnicy wcielają się w menedżerów zarządzających wirtualnymi spółkami i mogą sprawdzić się w rywalizacji na międzynarodowym rynku.

 

Czytaj dalej...

Masz konkretny pomysł na biznes? Zgłoś się do Imagine Cup 2015!

Imagine Cup, największy konkurs technologiczny dla studentów, to już nie tylko możliwość współzawodniczenia z najlepszymi zespołami z całego świata oraz świetna zabawa – to realna szansa na realizację swoich pomysłów na biznes. Poza atrakcyjnymi nagrodami, zwycięskie drużyny otrzymują pełne wsparcie ekspertów Microsoft, a także narzędzia niezbędne do rozwoju swoich projektów już na etapie polskich finałów.

 

Czytaj dalej...

Nowy portal internetowy „LUBELSKA PRACOWNIA”

Lubelska Pracownia dla Absolwenta to: ułatwienie absolwentom uczelni wyższych szybkiego znalezienia pracy, zorientowanie się w wymaganiach pracodawców, pozyskiwanie i aktualizacja kompleksowych informacji o lubelskim rynku pracy, innowacyjna forma wsparcia.

 

Czytaj dalej...

Warsztaty w Accenture Operations - 7 edycja Operations Open Day

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych interaktywnych i bezpłatnych warsztatach, które odbędą się już po raz 7 -my w siedzibie Accenture Operations. Podczas tegorocznej edycji Open Day, na uczestników czekają nowe moduły szkoleniowe w obszarach takich jak: Project Management, Lean Six Sigma, Excel, Recruitment Tips & Tricks, Social Media.

Czytaj dalej...

Pracodawcy 2014/2015

 

Pracuj.pl prezentuje nowy przewodnik Pracodawcy 2014/2015 dla studentów
i absolwentów. 

Czytaj dalej...

RYANAIR - Recruitment day

 

 

Dalmac are the offical recruitment partner of RYANAIR. Would you like to become a cabin crew member onboard Europes leading ultra-low cost airline? We will be hosting our next recruitment day on the 29th of October in Warsaw.

Czytaj dalej...

Stokrotka Sp. z o.o.- Dzień Otwarty

 

 

Interesujesz się ekonomią, handlem, negocjacjami? Masz pasję handlowca lub naturę przedsiębiorcy? Weź udział w pierwszym spotkaniu w ramach Dni Otwartych w Centrali Firmy Stokrotka w Lublinie! Dni Otwarte w Centrali firmy Stokrotka 29 października 2014

 

Czytaj dalej...

Kompendium Magazynu Semestr "Edukacja - Staż - Kariera"

Ukazało się specjalne Kompendium Magazynu SEMESTR poświęcone pracy, praktykom i stażom dla studentów. Na blisko siedemdziesięciu stronach znaleźć można informacje o pracy i stażach we wszystkich najważniejszych branżach: począwszy od inżynieryjnej, poprzez IT, marketing, finanse, handel, konsulting, audyt, Centra Usług BPO/SSC, na językach obcych i branży FMCG oraz odzieżowej kończąc.

 

Czytaj dalej...

Dział Współpracy Międzynarodowej Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo - TRENING DLA MULTIPLIKATORÓW

Dział Współpracy Międzynarodowej Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo zaprasza na trening dla osób chcących prowadzić międzynarodowe spotkania młodzieży w ramach Polsko Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

Czytaj dalej...