Warsztaty Kompetencji Zawodowych

szkolenie Warsztaty Kompetencji Zawodowych to propozycja dla studentów, którzy pragną zdobyć nowe kompetencje wiedzę i umiejętności, aby budować swoją przewagę konkurencyjną na rynku pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycjami i do uczestnictwa w szkoleniach/spotkaniach/prezentacjach.
Czytaj dalej...

„GIRLS GO START-UP! ACADEMY”

news

12- miesięczne wsparcie wybitnych Mentorek, warsztaty, szkolenia interaktywne, konkurs Shesnnovation, a przede wszystkim mocny impuls do stworzenia własnego start-upu STEM. Wszystko to znajdziesz w programie mentoringowym „Girls go start-up! Academy"

Czytaj dalej...

Studia w Kolegium Europejskim i stypendia MSZ RP

news

Kolegium Europejskie (College of Europe) ogłasza nabór na rok akademicki 2018/2019. Do zdobycia są liczne stypendia pokrywające pełne koszty studiowania finansowane ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego! Termin składania podań to 17 stycznia 2018.

Czytaj dalej...

Personal branding – moda czy może sposób na sukces? | #przydasie

artykul

„Personal Branding” – hasło, które nabiera coraz większego znaczenia w kontekście zarówno kariery zawodowej jak i budowania osobistych realizacji ze znajomymi. Czym jest? Jak się go tworzy? Co „Ty” możesz zrobić dla skutecznego kreowania własnego wizerunku? Odpowiedź w naszym cyklu #przydasie

 

Czytaj dalej...

Praca na etacie czy własny biznes? Zgłoś się do projektu „Cool Careers” i sprawdź swoje zawodowe predyspozycje!

artykul

Biuro Karier KUL dla studentów ostatniego roku studiów stacjonarnych I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich przygotowało program rozwojowy „Cool Careers”. Dzięki kompleksowej analizie potencjału zawodowego oraz pracy nad rozwojem kompetencji podczas warsztatów będzie o krok przed innymi wchodzącymi na rynek pracy.

 

Czytaj dalej...

Radzenie sobie ze stresem podczas poszukiwania pracy

artykul

Siedzisz nad CV i listem motywacyjnym godzinami, nie potrafiąc znaleźć właściwych słów, by opisać swoje doświadczenie? Jesteś osobą wygadaną i pewną siebie, ale kiedy wchodzisz na rozmowę kwalifikacyjną, masz pustkę w głowie? A może przeglądasz bez końca oferty pracy i zaczynasz myśleć, że już nie wiesz, co właściwie chcesz robić? Czytaj dalej...

Czytaj dalej...

Zapraszamy na bezpłatne Warsztaty Kompetencji Zawodowych

szkolenie Już 24 listopada zapraszamy na warsztaty, prowadzone w języku angielskim przez wyjątkowych trenerów.

 

Czytaj dalej...

Nowe edycje konkursów studenckich EY na nowy rok akademicki

konkurs Ruszyła nowa odsłona konkursów EY – zapraszamy do rejestracji zespołów. Zapisy do 20 listopada.

 

Czytaj dalej...

Targi pracy EPSO

news Targi pracy EPSO, które odbędą się online 28 listopada br. w godz. 16:00-20:00. Wydarzenie przeznaczone jest dla uczestników z 8 krajów, w tym z Polski. Targi będą okazją do uzyskania z pierwszej ręki szczegółowych informacji nt. procedur konkursowych, szans na znalezienie przez Polaków zatrudnienia w strukturach UE, jak też zadania różnych pytań pracownikom EPSO. Warto z tej szansy skorzystać.

 

Czytaj dalej...