Targi Pracy w Świdniku

Targi Pracy 2015 w Świdniku już 16 września.

 

Czytaj dalej...

24 błędów w CV przez które nie dostaniesz pracy.

Wiesz jak napisać CV, ale pewnie czasem się zastanawiasz: Dlaczego wysyłam wiele CV, ale tak rzadko chodzę na rozmowy kwalifikacyjne?

 

Czytaj dalej...

Czym jest networking i jak się do niego zabrać?

Networking opiera się na poznawaniu ludzi, którzy mogą pomóc Ci w rozwoju Twojej kariery. Nie musisz wcale być grubą rybą czy najbardziej towarzyską osobą na świecie, aby nawiązywać kontakty efektywnie. Buduj trwałe, silne relacje z innymi – to się opłaca!

 

 

Czytaj dalej...

Praktyki studenckie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie

Uprzejmie informujemy, iż Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Na praktykę do Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie są przyjmowani studenci z różnych kierunków studiów w zależności od specyfiki pracy Wydziału/Biura, w którym student odbywa lub ma zamiar odbyć praktykę.
Czytaj dalej...

Pomożemy Ci znaleźć prace - Fundacja Heros

Fundacja Heros zaprasza osoby z niepełnosprawnością do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie „Aktywni na rynku pracy”, który jest finansowany przez Województwo Lubelskie. Projekt jest realizowany od 01.06.2015 r. do 31.10.2015 r. Głównym celem projektu jest wprowadzenie osób niepełnosprawnych na rynek pracy.

 

Czytaj dalej...

Akademia Przyszłości

Zostań Liderem AKADEMII PRZYSZŁOŚCI! Ponad 200 Kolegiów czeka na swojego bohatera!

 

Czytaj dalej...

"Warsztat umiejętności psychospołecznych"

Zapraszamy do uczestnictwa w 4-dniowych bezpłatnym warsztacie umiejętności psychospołecznych, którego doświadczanie pomaga budować relacje z ludźmi  w bardziej świadomy sposób. Warsztat odbędzie się w dniach 20 -23 sierpnia 2015 w Nasutowie k/Lublina. Termin zgłoszeń mija 12 sierpnia.

 

Czytaj dalej...

Wakacje z Projektorem

Nie masz jeszcze planów na wakacje? Chciałbyś/ chciałabyś zrobić coś interesującego, zdobyć doświadczenie, a przy okazji poznać nowych ludzi i zobaczyć ciekawe miejsca ? Jeśli TAK to zgłoś się do Projektora na wolontariat studencki !

 

Czytaj dalej...

Lublin w sieci życzliwości 2015

Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukacja zaprasza studentów kierunków pedagogiczno-społecznych  do udziału w projekcie  "Lublin  w sieci życzliwości 2015" w charakterze animatorów-wolontariuszy.
Czytaj dalej...

Artykuł Monster Polska

Na pewno wiele z Was planuje odbyć wakacyjny staż bądź praktyki. Specjaliści z Monster Polska wyszli na przeciw waszym potrzebom i przygotowali krótki artykuł dot. organizacji stażu. Przeczytaj i dowiedz sie na co należy zwrócić uwagę.

Czytaj dalej...