TERAZ POLSKA Promocja i Rozwój - konkurs prac magisterskich

 

Trwa X edycja Konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój”. Prace magisterskie dotyczące promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski można zgłaszać do 20 października 2016 r. Na laureatów Konkursu czekają nagrody pieniężne o łącznej wartości 50.000 zł, publikacje i staże.

 

Czytaj dalej...

Szkolenia i płatne staże zawodowe

Zapraszamy do udziału w projektach dla osób bezrobotnych z wojewódźtwa lubelskiego. Po odbytych szkoleniach oferowany jest płatny staż. Prijekt finansowany ze środków UE. 
Czytaj dalej...

Szkolenia i staże zawodowe współfinansowane przez UE

Zapraszamy do udziału w projektach finansowanym ze środków UE. Projekty skierowane są do studentów lub absolwentów posiadających orzeczenie o niepełnosprawności (w stopniu lekkim i umiarkowanym).
Czytaj dalej...

„Nowe kwalifikacje – większe możliwości”

Zapraszamy do udziału w projekcie  „Nowe kwalifikacje – większe możliwości”. Projekt skierowany do studentów studiów niestacjonarnych posiadających orzeczenie o niepełnosprawności (w stopniu lekkim i umiarkowanym) lub absolwenci.

 

Czytaj dalej...

Stypendia na studia podyplomowe w Niemczech

Ambasada Republiki Federalnej Niemiec zachęca do udziału w kolejnej edycji stypendiów przyznawanych przez Bawarskie Ministerstwo Nauki, Badań i Sztuki na studia podyplomowe w Niemczech.

 

Czytaj dalej...

Global Management Challenge Poland!

Zapraszamy do udziału w 17 polskiej edycji konkursu Global Management Challenge!

 

Czytaj dalej...

Dzień Otwarty Leroy Merlin

Sklep Leroy Merlin Lublin Olimp zaprasza na Dzień Otwarty w dn. 29 września 2016r. w godz. 10:00- 12:00 w sklepie Leroy Merlin Lublin Olimp.

Czytaj dalej...

Szkolenia i staże zawodowe współfinansowane przez UE

Zapraszamy do udziału w projekcie  „Horyzonty" oraz "Młodzi, aktywni, kreatywni" współfinansowanych ze środków UE. Oferta jest skierowana do osób młodych (w wieku 15-29 lat), nie uczących się w systemie stacjonarnym i nie pracujących. Zapisy trwają do końca października.
Czytaj dalej...

Międzynarodowe praktyki Global Talents

Jak wyróżnić się na wymagającym rynku pracy? W jaki sposób połączyć pasję z intensywnym rozwojem? Co zrobić żeby poprawić swoje umiejętności językowe oraz autoprezentację? Czytaj dalej ...

 

Czytaj dalej...

Studia podyplomowe

Oferta studiów podyplomowych w KUL

 

Czytaj dalej...