Staże w instytucjach kultury

Narodowe Centrum Kultury ogłasza nabór do Wiosennej Edycji projektu „Staże w instytucjach kultury”. Założeniem programu jest umożliwienie studentom zdobycia praktycznej wiedzy nt. funkcjonowania instytucji kultury oraz pomoc w realizacji bieżących zadań instytucji.

 

Czytaj dalej...

„Tak podobni, tak różni, tak europejscy”. Rozpoczął się konkurs na najlepszy artykuł o rozszerzeniu UE!

Komisja Europejska poinformowała o rozpoczęciu konkursu na najlepszy artykuł o rozszerzeniu UE pt. „Tak podobni, tak różni, tak europejscy”. Konkurs zakończy się 27 lutego 2015 r. Jury krajowe wyłoni w każdym kraju zwycięzcę, który zostanie później zaproszony na 3 dni do Brukseli. Zwycięskie artykuły zostaną opublikowane przez Komisję Europejską oraz zarekomendowane do publikacji największym mediom w Europie.

Czytaj dalej...

AKADEMIA ŻYCIA - rekrutacja do projektu

Zachęcam do zapoznania się z projektem Akademia Życia, którego celem jest zwiększenie samodzielności życiowej i aktywizacja społeczno – zawodowa osób między 18 a 25 rokiem życia z niepełnosprawnością ruchową poruszających się na wózkach.

 

Czytaj dalej...

Weź udział w badaniu i wygraj kolację walentynkową w ulubionej restauracji!

Wzięliście już udział w badaniu trendence Graduate Barometer 2015? Jeśli nie, to warto zrobić to właśnie teraz! Tylko do 31 stycznia 2015 r., biorąc udział w badaniu, możesz wygrać dodatkową nagrodę – kolację walentynkową o wartości 200 zł w wybranej przez Ciebie restauracji!
Czytaj dalej...

Akademia Przewodnicka „Via Jagiellonica” 2015

Szkolenie uzupełniające dla przewodników turystycznych na miasto Lublin.

 

Czytaj dalej...

Google Internship Opportunities EMEA

 

 

Positions available across various locations available throughout Europe, Middle East and Africa.

Czytaj dalej...

Trwa II etap GMC Poland

Rozpoczęta w styczniu br. druga runda rywalizacji na wirtualnym rynku w 15 edycji GMC Poland potrwa do 17 lutego. Przez pięć tygodni, 64 zespoły będą rywalizowały o osiągnięcie najwyższego wyniku inwestycyjnego swoich wirtualnych spółek.

 

Czytaj dalej...

Zgłoś się na staż w Komisji Europejskiej!

Spróbuj swoich sił i do 30 stycznia 2015 r. zgłoś się na staż w Komisji Europejskiej wypełniając formularz rekrutacyjny na stroniewww.ec.europa.eu/stages

 

Czytaj dalej...

"Akademia dla Młodych"

 

Zapraszamy na szkolenia on-line, dzięki którym  będziesz mógł rozwinąć swoje umiejętności w pięciu kluczowych obszarach, niezwykle ważnych w życiu prywatnym i zawodowym.

Czytaj dalej...

I Ty możesz mieć umiejętności w ICT - bezpłatne szkolenia

  Zapraszamy do udziału w szkoleniach komputerowych kończących się egzaminem i certyfikatem potwierdzającym zdobyte umiejętności.

 

Czytaj dalej...