Program Erasmus dla młodych i doświadczonych przedsiębiorców

Masz pomysł ma działalność albo właśnie zakładasz własną firmę i zastanawiasz się czy Ci sie uda? Program "Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców" jest dla Ciebie!
 
A może chcesz rozszerzyć działalność, wejśc na nowy rynek europejski lub nawiązać kontakt z innymi przedsiębiorcami program "Erasmus dla młodych przedsiębiorców" jest dla Ciebie stworzony!
Czytaj dalej...

Konkurs ABSOLWENT ROKU

Zapraszam studentów uczelni do udziału w 5-tej edycji konkursu ABSOLWENT ROKU!

 

Czytaj dalej...

Erasmus+

 
Uprzejmie informujemy, że do 30 czerwca trwa II nabór na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+ w roku 2016/2017 (wyjazdy tylko w II semestrze) oraz na praktyki (wyjazdy w trakcie całego roku akademickiego 2016/17).
Czytaj dalej...

Projekt szkoleniowy „Od pomysłu do sukcesu”

Zapraszamy do udziału w projekcie szkoleniowym „Od pomysłu do sukcesu” skierowanym do kobiet bezrobotnych zarejestrowanych w Miejskim Urzędzie Pracy w Lublinie, które mają pomysł na biznes.

 

 

Czytaj dalej...

Kolejny sukces studentki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II

Studentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II – Pani Agnieszka Szeszel została jednym z sześciu Ambasadorów Kariery w Unii Europejskiej w edycji 2016/2017. Powtórzyła sukces poprzedniej studentki – Pani Natalii Wysockiej. Agnieszka Szeszel jest studentką I roku studiów drugiego stopnia na kierunku European Studies. Funkcję obejmie wraz z początkiem nowego roku akademickiego.

Czytaj dalej...

Letnia Szkoła Kariery

Biuro Karier Politechniki Lubelskiej we współpracy trenerami oraz specjalistami od rozwoju umiejętności i kompetencji realizuje tygodniowy wakacyjny cykl warsztatów i szkoleń „Letnia Szkoła Kariery”.

 

Czytaj dalej...

Co napisać w mailu z CV? Jak wysłać CV by dostac pracę?

Profesjonalne CV zwiększa Twoje szanse na zdobycie pracy. Tylko co zrobić, żeby pracodawca pobrał załącznik? Zobacz 3 niezawodne wzory CV, dzięki którym pracodawca otworzy Twoje CV.

 

Czytaj dalej...

Ambasador PwC

Zostań Influencerem PwC !
Jeśli potrafisz wpłynąć na studentów ze swojej uczelni, chcemy Cię poznać. Program Ambasador w nowej formule. Na dobry start szkolenia z Social Media, nowych trendów, selfbrandingu etc.

 

Czytaj dalej...

Bezpłatne szkolenia zawodowe

Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny zaprasza osoby w wieku 18-29 lat pozostające bez pracy, nie uczestniczące w kształceniu i szkoleniu z terenu województwa lubelskiego do udziału w projektach.

 

Czytaj dalej...