Zapraszamy na bezpłatne szkolenia i prezentacje

Biuro Karier KUL oraz reprezentanci pracodawców zapraszają na szkolenia kształtujace umiejetności poszukiwane na rynku pracy.

Liczba miejsc ograniczona! 

Czytaj dalej...

Dni Otwarte w Centrali firmy Stokrotka

 

 

Interesujesz się rekrutacją, szkoleniami, zarządzaniem zasobami ludzkimi? Weź udział w spotkaniu w ramach Dni Otwartych w Centrali Firmy Stokrotka w Lublinie!
Dni Otwarte w Centrali firmy Stokrotka
03 grudnia 2014

Czytaj dalej...

„LUBELSKA PRACOWNIA”

 

Miejski Urząd Pracy w Lublinie serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone nowemu portalowi internetowemu „LUBELSKA PRACOWNIA”

Czytaj dalej...

Z punktu widzenia pracodawcy - rozmowa z przedstawicielami pracodawców

By lepiej przygotować się do udziału w Targach Pracy warto spojrzeć na to wydarzenie również z perspektywy firm prezentujących na nich swoje oferty pracy. Studentki dziennikarstwa KUL i jednocześnie Ambasadorki naszego Biura Karier specjalnie przed Targami przeprowadził krótkie rozmowy z wybranymi przedstawicielami pracodawców, którzy zapowiedzieli swój udział w Targach na KUL.

Czytaj dalej...

Rekrutacja do Dramowej Akademii Wolontariackiej (edycja w Warszawie, Lublinie i Rzeszowie)

Drama stosowana jest jedną z najbardziej efektywnych metod edukacyjnych, bazujących na spontanicznej i naturalnej zdolności człowieka do wchodzenia w role (nie wymaga umiejętności aktorskich). Zapraszamy na praktyczną naukę dramy prowadzoną przez specjalistów, trenerów i pasjonatów ze Stowarzyszenia Praktyków Dramy STOP-KLATKA w ramach projektu Dramowa Akademia Wolontariacka (DAW).

 

Czytaj dalej...

Szkolenia i płatne praktyki oraz staże dla studentów KUL

 

Serdecznie zapraszamy studentów ostatniego roku studiów stacjonarnych I i II stopnia filologii angielskiej, germańskiej, niderlandzkiej i polskiej oraz niestacjonarnych I i II stopnia filologii angielskiej do udziału w szkoleniach i płatnych praktykach oraz stażach finansowanych z budżetu projektu „LUK - Lubelski Uniwersytet Kompetencji” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

 

Czytaj dalej...

Podsumowanie okresu programowania 2007-2013 w kontekście nowych wyzwań na lata 2014-2020 w zakresie wsparcia dla osób młodych

Spotkania informacyjne pn. „Podsumowanie okresu programowania 2007-2013 w kontekście nowych wyzwań na lata 2014-2020 w zakresie wsparcia dla osób młodych” adresowane do studentów oraz uczniów ostatnich lat szkół ponadgimnazjalnych

 

Czytaj dalej...

Konkurs dla studentów - "Traders Trophy"

Serdecznie zapraszamy do udziału w grze organizowanej przez Citi o nazwie "Traders Trophy". Gra to symulacja transakcji tradingowych.

 

Czytaj dalej...

Start I etapu GMC Poland 2014

Już 12 listopada rozpoczyna się I etap 15 polskiej edycji konkursu Global Management Challenge Poland 2014. To rozbudowana symulacja biznesowa, w której biorą udział zespoły studenckie oraz firmowe. Drużyny podczas zmagań wcielają się w role zarządów przedsiębiorstw i rywalizują ze sobą na wirtualnym rynku.

 

Czytaj dalej...