KUL otrzymał certyfikat "Uczelnia Liderów" 2014

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II został laureatem IV edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych "Uczelnia Liderów" - 2014 i otrzymał certyfikat "Uczelnia Liderów". Ponadto naszemu Uniwersytetowi została przyznana nagroda specjalna "Primus", za najwyższą liczbę punktów wśród szkół wyższych certyfikowanych w programie.

Czytaj dalej...

Zostań Ambasadorem/Ambasadorką BIURA KARIER KUL

Współpraca z Biurem Karier KUL to wspaniała przygoda. W czasie rocznej współpracy byłam pośrednikiem między Biurem Karier a Wydziałem Nauk Humanistycznych KUL. Do moich zadań należało m.in. kontakt ze starostami wybranych kierunków, pomagałam również w organizacji Studenckich Targów Pracy i Praktyk oraz licznych szkoleń. Sama również miałam możliwość uczestniczenia w różnego typu szkoleniach. Dzięki programowi ambasadorskiemu w Biurze Karier zdobyłam nowe, cenne na rynku pracy doświadczenia, a także poznałam wiele wspaniałych osób. Jestem bardzo zadowolona z odbytej praktyki i polecam taki rodzaj aktywności studenckiej wszystkim."Klaudia, Ambsadorka WNH

 

Zainteresowani, aby zrobić coś więcej w zbliżającym się roku akademickim? Zgłoś się!

Czytaj dalej...

Trwa V edycja Konkursu Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową poświęconą rozwojowi gospodarczemu miasta!

Trwa nabór do piątej edycji Konkursu Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową poświęconą rozwojowi gospodarczemu miasta. Jeśli jesteś absolwentem, który opisał w jaki sposób Miasto Lublin wspiera rozwój przedsiębiorczości oraz podnosi swój poziom konkurencyjności koniecznie zgłoś się do konkursu!

Czytaj dalej...

Konkurs na najlepszą pracę licencjacką oraz magisterską z zakresu spraw wewnętrznych w kontekście 10 lat członkowska Polski w UE

Minister Spraw Wewnętrznych organizuje konkurs na najlepszą pracę licencjacką oraz magisterską z zakresu spraw wewnętrznych w kontekście 10 lat członkowska Polski w UE. Nagrodą główną jest płatny 2-miesięczny staż w Departamencie Współpracy Międzynarodowej i Unii Europejskiej MSW.

 

Czytaj dalej...

"Zielone umiejętności szansą na poprawę sytuacji zawodowej młodych niepełnosprawnych mieszkańców województwa lubelskiego"

Projekt skierowany jest do 50 osób niepełnosprawnych w wieku 18-30 lat z co najmniej wykształceniem średnim, bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo zamieszkałych w województwie lubelskim.

 

Czytaj dalej...

PRINCE2® Practitioner

Altkom Akademia S.A. zaprasza do uczestnictwa w projekcie szkoleniowym „Efektywne zarządzanie projektami lubelskich mikroprzedsiębiorstw” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Czytaj dalej...

Rekrutacja do Dramowej Akademii Wolontariackiej.

Chciałbyś poznać metodę dramy stosowanej? Masz otwarty umysł a ciągły rozwój jest ważny w twoim życiu? Angażujesz się społecznie i obywatelsko? Chcesz mieć wpływ na zmiany w swoim otoczeniu? Lubisz działać, a może wolisz obserwować ludzi i świat wokół siebie? Wiesz, że praca w grupie jest twórcza i pobudza cię do działania?

Zgłoś się do Dramowej Akademii Wolontariackiej!

Czytaj dalej...

Studia we Francji: "tak, polecam"!

Instytut Francuski w Polsce i Club France en Pologne, wspólnie z partnerami projektu organizują konkurs na film wideo zatytułowany „Studia we Francji: tak, polecam!”.

 

Czytaj dalej...

Konkurs „Teraz Polska Promocja”

Już po raz ósmy wystartował Konkurs „Teraz Polska Promocja”. Na laureatów najlepszych prac magisterskich dotyczących promocji Polski czekają nagrody pieniężne - o łącznej wartości ok. 50.000 zł., publikacje, a także praktyki i staże. 

 

Czytaj dalej...