Google Adcamp

Zastanawiasz się nad karierą w Google? Chciałbyś się dowiedzieć więcej o firmie i zobaczyć ją od środka? Zapraszamy do aplikowania na Google AdCamp w Warszawie. Aplikacje przyjmowane do 28 października! 
Czytaj dalej...

KPMG

news

Big thinkers wanted – poznaj generację KPMG

Czytaj dalej...

Personal branding dla absolwenta? | Kariera - wiedza praktyczna

artykul

Wszyscy to robimy, poprzez profesjonalne profile na LinkedIn lub Goldenline, obecność Facebooku czy Instagramie, choć nie zawsze świadomie – kształtujemy obraz siebie, jaki postrzegają inni w sieci, w tym potencjalni pracodawcy. Czy warto inwestować czas i wysiłek w budowanie marki osobistej, zwłaszcza na samym początku drogi zawodowej?

Czytaj dalej...

Akademia Biznesu Deloitte

Deloitte rozpoczyna kolejną edycję Akademii Biznesu

Eksperci firmy po raz czternasty podzielą się wiedzą ze studentami

Czytaj dalej...

Stypendium w Niemczech

Zapraszamy studentów i doktorantów wszystkich kierunków do zgłaszania się do programu stypendialnego w Niemczech. Stypendium przyznawane jest na okres marzec 2019 - lipiec 2019 (na semestr letni wg niemieckiego kalendarza akademickiego). GFPS oferuje pobyt na uniwersytetach m. in. w Berlinie, Lipsku, Heidelbergu, Dreźnie, Hamburgu, Monachium, Bremie. Termin nadsyłania zgłoszeń został wyznaczony na 31.10.2018.
Czytaj dalej...

III edycja konkursu mFundacji

konkurs

Fundacja mBanku po raz trzeci nagrodzi najlepsze prace studenckie z matematyki. Zwycięzca konkursu „Krok w przyszłość” otrzyma 20 tys. zł oraz statuetkę STEFCIO, powstałą na cześć wybitnego polskiego matematyka – Stefana Banacha.

Czytaj dalej...

Spotkanie informacyjne z funkcjonariuszami CBA

rekrutacja Myślisz o pracy w służbach specjalnych? Chciałbyś dołączyć do elitarnej jednostki walczącej z korupcją w Państwie? Przyjdź 13 listopada na spotkanie z funkcjonariuszami CBA i dowiedz się więcej o działalności Biura na rzecz bezpieczeństwa Państwa Polskiego, procedurze rekrutacyjnej oraz możliwych ścieżkach kariery.
Czytaj dalej...

Dni Otwarte w Sollers Consulitng

event

Open Day @ Spokojna 2

Jesteś programistą lub analitykiem biznesowym?  
A może dopiero rozpoczynasz swoją karierę i szukasz ciekawych możliwości rozwoju?

 

Czytaj dalej...

Jak rozpocząć karierę, by osiągnąć sukces? | Kariera - wiedza praktyczna

artykul

Pierwsza praca. Do jej poszukiwania młodzi ludzie podchodzą zazwyczaj bardzo sumiennie – korzystają z profesjonalnych porad i stosują się do wskazówek ekspertów. Jednak zalecenia sprawdzające się w przypadku specjalistów z doświadczeniem niekoniecznie będą skuteczne dla absolwentów. Czym powinni się kierować kandydaci, którzy dopiero rozpoczynają budowanie swojej kariery?

Czytaj dalej...

Global Management Challenge!

konkurs Ruszyły poszukiwania AMBASADORÓW największej SYMULACJI BIZNESOWEJ w POLSCE 
Czytaj dalej...