Dni Otwarte w Centrali firmy Stokrotka

 

 

Interesujesz się rekrutacją, szkoleniami, zarządzaniem zasobami ludzkimi? Weź udział w spotkaniu w ramach Dni Otwartych w Centrali Firmy Stokrotka w Lublinie!
Dni Otwarte w Centrali firmy Stokrotka
03 grudnia 2014

Czytaj dalej...

„LUBELSKA PRACOWNIA”

 

Miejski Urząd Pracy w Lublinie serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone nowemu portalowi internetowemu „LUBELSKA PRACOWNIA”

Czytaj dalej...

Z punktu widzenia pracodawcy - rozmowa z przedstawicielami pracodawców

By lepiej przygotować się do udziału w Targach Pracy warto spojrzeć na to wydarzenie również z perspektywy firm prezentujących na nich swoje oferty pracy. Studentki dziennikarstwa KUL i jednocześnie Ambasadorki naszego Biura Karier specjalnie przed Targami przeprowadził krótkie rozmowy z wybranymi przedstawicielami pracodawców, którzy zapowiedzieli swój udział w Targach na KUL.

Czytaj dalej...

Rekrutacja do Dramowej Akademii Wolontariackiej (edycja w Warszawie, Lublinie i Rzeszowie)

Drama stosowana jest jedną z najbardziej efektywnych metod edukacyjnych, bazujących na spontanicznej i naturalnej zdolności człowieka do wchodzenia w role (nie wymaga umiejętności aktorskich). Zapraszamy na praktyczną naukę dramy prowadzoną przez specjalistów, trenerów i pasjonatów ze Stowarzyszenia Praktyków Dramy STOP-KLATKA w ramach projektu Dramowa Akademia Wolontariacka (DAW).

 

Czytaj dalej...

Szkolenia i płatne praktyki oraz staże dla studentów KUL

 

Serdecznie zapraszamy studentów ostatniego roku studiów stacjonarnych I i II stopnia filologii angielskiej, germańskiej, niderlandzkiej i polskiej oraz niestacjonarnych I i II stopnia filologii angielskiej do udziału w szkoleniach i płatnych praktykach oraz stażach finansowanych z budżetu projektu „LUK - Lubelski Uniwersytet Kompetencji” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

 

Czytaj dalej...

Konkurs dla studentów - "Traders Trophy"

Serdecznie zapraszamy do udziału w grze organizowanej przez Citi o nazwie "Traders Trophy". Gra to symulacja transakcji tradingowych.

 

Czytaj dalej...

Start I etapu GMC Poland 2014

Już 12 listopada rozpoczyna się I etap 15 polskiej edycji konkursu Global Management Challenge Poland 2014. To rozbudowana symulacja biznesowa, w której biorą udział zespoły studenckie oraz firmowe. Drużyny podczas zmagań wcielają się w role zarządów przedsiębiorstw i rywalizują ze sobą na wirtualnym rynku.

 

Czytaj dalej...

Hackaton – zakoduj zmianę. Pierwszy Hackaton w Lublinie!

Hackaton – Zakoduj zmianę! jest to 8h hackathon, podczas którego możesz wykazać się swoim umiejętnościami. Zapraszamy programistów posiadających kilkuletnią praktykę, jak również świeżo upieczonych absolwentów, studentów oraz wszystkich zakręconych na punkcie kodowania.

Czytaj dalej...

I Ogólnopolski Konkurs Moot Court – Arbitraż Handlowy

 

 

I Ogólnopolski Konkurs Moot Court – Arbitraż Handlowy jest przedsięwzięciem organizowanym przez Grupę Lokalną Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Warszawa skierowanym do studentów prawa z całej Polski.

Czytaj dalej...