Rekrutacja do EY Polska

rekrutacja Trwa największa w roku rekrutacja do EY Careers! 🙌 Sprawdźcie oferty pracy lub płatnych praktyk w audycie, podatkach💰, transakcjach↗ lub doradztwie biznesowym💡 Więcej informacji
Czytaj dalej...

Spotkanie informacyjne z funkcjonariuszami CBA | 19 marca | 11:30 | CTW 113

rekrutacja Myślisz o pracy w służbach specjalnych? Chciałbyś dołączyć do elitarnej jednostki walczącej z korupcją w Państwie? Przyjdź 19 marca na spotkanie z funkcjonariuszami CBA i dowiedz się więcej o działalności Biura na rzecz bezpieczeństwa Państwa Polskiego, procedurze rekrutacyjnej oraz możliwych ścieżkach kariery.
Czytaj dalej...

Rekrutacja w Deloitte

rekrutacja Firma doradcza Deloitte rozpoczyna coroczną rekrutację. Do 11 kwietnia br. czeka na zgłoszenia studentów (co najmniej trzeciego roku studiów) i absolwentów uczelni wyższych. Firma jest również otwarta na osoby posiadające doświadczenie zawodowe, które chcą zmienić pracę na bardziej innowacyjną.
Czytaj dalej...

CANBRIDGE – konkurs tylko dla kreatywnych!

konkurs

CANBRIDGE – konkurs tylko dla kreatywnych!

Czytaj dalej...

Warsztat "Zainspiruj się do działania"

 szkolenie Zapraszamy na darmowy warsztat "Zainspiruj się do działania" w siedzibie Biura Programu PROJEKTOR-wolontariat studencki. 
Czytaj dalej...

Wydarzenie w Business Link

news Lubisz poznawać nowych ludzi? Chcesz współpracować z innymi – również z zagranicy? Interesują Ciebie nowości i świat, nowości? Może zostaniesz kupcem! Przyjdź i sama/sam oceń czy to dla Ciebie?
Czytaj dalej...

Magazyn Semestr

artykul Ukazało się Wydanie Specjalne SEMESTRu: "Praktyki - Staże - Praca" dla Studenta
Czytaj dalej...

WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI

biznes Stowarzyszenie WIOSNA w partnerstwie z Uniwersytetem Jagiellońskim poszukuje innowatorów społecznych gotowych zmierzyć się wyzwaniami rynku pracy. W WIOSENNYM INKUBATORZE INNOWACJI wystarczy nowatorski pomysł i chęć do działania, bo o wsparcie doradcze oraz grant na realizację innowacyjnego pomysłu zadba WIOSNA!
Czytaj dalej...

Dni Otwarte

news Dni Otwarte - Stokrotka
Czytaj dalej...