Drodzy studenci i absolwenci,
zapraszamy do zapoznania się z usługami jakie świadczy Biuro Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Nasze usługi skierowane są do wszystkich osób zaintersowanych pomocą z obszaru doradztwa zawodowego oraz pośrednictwa pracy.
 
 
 
Wszystkie proponowane przez nas inicjatywy są bezpłatne

 


Pod hasłem doradztwo zawodowe opisane są nasze usługi, z jakich możecie Państwo korzystać.
 

 

Warsztaty i szkolenia –  oferta bezpłatnych warsztatów rozwijających umiejetności miękkie oraz ułatwiających poszukiwanie pracy

Na naszej stronie WWW zamieszczamy również oferty pracy a także praktyk i wolontariatu . Osobom zarejestrowanym w naszym biurze dodatkowo przesyłamy je na skrzynkę e-mail.  Aby skorzystać z tej możliwości wystarczy wypełnić kwestionariusz dostępny w zakładce formularze lub na miejscu w siedzibie biura. Wypełnione kwestionariusze należy dostarczyć do siedziby biura osobiście lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej.

 

W kategorii wyjazdy zagraniczne umieszczamy oferty pracy za granicą przekazywane za pośrednictwem sieci EURES oraz ciekawe informacje dla zainteresowanych wyjazdami za granicę.
 
 
W poradniku zawodowym znajdziecie informacje przydatne wszystkim, którzy chcą efektywnie wkroczyć na rynek pracy.

Polecamy też ciekawe linki, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeżeli nie wiecie jak do nas trafić polecamy podstronę kontakt.
 

 

Życzymy wielu sukcesów zawodowych

pracownicy i wolontariusze BK KUL

 

 

 

Autor: Marta Wziątek
Ostatnia aktualizacja: 12.07.2012, godz. 13:48 - Marta Szymańska-Jarosz