Semestr zimowy 2016/2017

 

1

dr hab. Janusz Bień, prof. KUL

helguera@wp.pl

czwartek 11.00-12.30

biuro 358

2

dott. Stefano Gandini

stefano.gandini@kul.pl

piątek 15.00-16.30

biuro 347

3

dr hab. Edyta Kociubińska

ekociub@kul.pl

poniedziałek 13.00-14.30

biuro 347

4

dr Anna Kucharska

anna.malgorzata.kucharska@interia.pl

wtorek 10.00-11.30

biuro 347

 5

dr Katarzyna Kwiek

katarzynakwiek@gmail.com

czwartek 11.40-14.10

biuro 411

6

mgr Monika Łakuta

monika_lakuta@gazeta.pl

 środa 10.00-10.30

czwartek 14.00-15.00

biuro 411

7

dr Katarzyna Maniowska

kmaniowska@libero.it

 poniedziałek 10.00-10.45, 15.45-16.30

biuro 347

 8

 mgr Łukasz Maślanka

lukmas1986@gmail.com

środa 15.00-15.50

czwartek 15.00-15.50

 biuro 357

9

prof. dr hab. Paweł Matyaszewski

pawelm@kul.pl

urlop naukowy w roku akademickim 2016/17

 biuro 357

10

dr Paulina Mazurkiewicz

mazurka@kul.pl

 poniedziałek 12.30-13.15

piątek 11.30-12.15

  biuro 356

11

mgr Laurent Muller

lmuller@kul.pl

czwartek 9.00-9.45

piątek 9.00-9.45

 biuro 356

12

dr Judyta Niedokos

jniedokos@kul.pl

wtorek 9.50-10.50; 15.50-16.20

biuro 347

13

dr Tomasz Niestorowicz

tomasz.niestorowicz@kul.pl

poniedziałek 12.00-12.30;17.20-18.20
biuro 358

14

prof. dr hab. Urszula Paprocka-Piotrowska

paprocka@kul.pl

wtorek 9.15-10.45

 biuro 411

15

dr hab. Sebastian Piotrowski

sepio@kul.pl

środa 11.40-12.25 ; 14.10-14.55

biuro 411

16

dr Joanna Skrzat

jkudelko@kul.pl

urlop

biuro 358

17

dr hab. Magdalena Sowa

msowa@kul.pl

 wtorek 11.40-14.10

biuro 411

18

dr hab. Dorota Śliwa, prof. KUL

dorotea@kul.pl

wtorek 12.30-14.00

biuro 353

19

mgr Julien Thibaud

julienthibaud@hotmail.com

poniedziałek 16.45-18.15
biuro 347
20

mgr Piotr Wasilewski

piterdepolonia@gmail.com

 wtorek 11.00-12.30

biuro 358

21

Dyrektor IFR

dr hab. Katarzyna Wołowska

wolowska@kul.pl

 środa 9.30-11.00

biuro 345

piątek 8.30-10.00

biuro 361

22

dr hab. Witold Wołowski, prof. KUL

wialwo@kul.pl

poniedziałek 18.20-19.50

 biuro 361

 

 

Doktoranci IFR

1

mgr Izabela Głos

izaglo13@gmail.com

po uprzednim kontakcie mailowym

biuro 361

2

mgr Ilona Krasoń

 ilonakrason@wp.pl 

po uprzednim kontakcie mailowym 

biuro 353

3

mgr Olga Surus

olga.ida.surus@gmail.com

po uprzednim kontakcie mailowym

 

 

Autor: Edyta Kociubińska
Ostatnia aktualizacja: 21.11.2016, godz. 14:06 - Edyta Kociubińska