Semestr zimowy 2018/2019

 

Aktualne godziny konsultacji znajdują się na stronach pracowników IFR

w zakładce "Konsultacje" lub "Rozkład zajęć"

 

1

dr hab. Janusz Bień, prof. KUL

helguera@wp.pl

 

biuro 358

2

mgr Stefano Gandini

stefano.gandini@kul.pl


biuro 347

3

dr hab. Edyta Kociubińska

ekociub@kul.pl

 

biuro 347

4

dr  Aleksandra Krauze-Kołodziej

o.krauze@wp.pl

 

biuro 352

5

dr Anna Kucharska

anna.malgorzata.kucharska@interia.pl

 

biuro 347

 6

mgr Leticia López Martínez

leticia.lopez.martinez@hotmail.com

 

biuro 358

7

mgr Monika Łakuta

monika_lakuta@gazeta.pl

 

biuro 411

8

dr Katarzyna Maniowska

katarzyna.maniowska@outlook.com

 

biuro 347

 9

 dr Łukasz Maślanka

lukmas1986@gmail.com


 biuro 357

10

prof. dr hab. Paweł Matyaszewski

pawelm@kul.pl

 

 biuro 357

11

dr Paulina Mazurkiewicz

paulina.mazurkiewicz@gmail.com

 

  biuro 356

12

mgr Laurent Muller

loraneta@hotmail.com

 

 biuro 356

13

dr hab. Judyta Niedokos

jniedokos@kul.pl

 

biuro 347

14

dr Tomasz Niestorowicz

tomasz.niestorowicz@kul.pl


biuro 358

15

prof. dr hab. Urszula

Paprocka-Piotrowska

paprocka@kul.pl

 

 biuro 411

16

dr hab. Sebastian Piotrowski

sepio@kul.pl

 

biuro 411

17

dr Joanna Skrzat

jkudelko@kul.pl

 

biuro 358

18

prof. dr hab. Dorota Śliwa

dorotea@kul.pl

 

biuro 353

19

mgr Julien Thibaud

julienthibaud@hotmail.com

 

biuro 347

20

mgr Piotr Wasilewski

piterdepolonia@gmail.com

 

biuro 358

21

Dyrektor IFR

dr hab. Katarzyna Wołowska, prof. KUL

wolowska@kul.pl

 

biuro 361

22

dr hab. Witold Wołowski, prof. KUL

wialwo@kul.pl


 biuro 361

 

 

Doktoranci IFR prowadzący zajęcia w r. ak. 2017/18

1

mgr Nina Klekot

nina.klekot@gmail.com

po uprzednim kontakcie mailowym

 

2

mgr Aleksandra Murat-Bednarz

aleksjam@gmail.com

po uprzednim kontakcie mailowym

3

mgr Elodie Peurou

elodie2590@live.fr

po uprzednim kontakcie mailowym

4

mgr Kevin Raynaud-Dufaud

keegan2216@gmail.com

po uprzednim kontakcie mailowym

5

mgr Marlena Duda

marlenasiwek@gmail.com

po uprzednim kontakcie mailowym

 

 

Autor: Edyta Kociubińska
Ostatnia aktualizacja: 18.10.2018, godz. 10:00 - Edyta Kociubińska