Semestr letni 2016/2017

 

1

dr hab. Janusz Bień, prof. KUL

helguera@wp.pl

czwartek 11:40 - 12:30

biuro 358

2

mgr Stefano Gandini

stefano.gandini@kul.pl

środa 15:50 - 16:40

biuro 347

3

dr hab. Edyta Kociubińska

ekociub@kul.pl

sesja: środa, 21 czerwca 11.30-13.00

wtorek, 27 czerwca 12.00-13.00

biuro 347

4

dr Anna Kucharska

anna.malgorzata.kucharska@interia.pl

środa 10:50 - 11:40

biuro 347

 5

dr Katarzyna Kwiek

katarzynakwiek@gmail.com

czwartek 15:00 - 16:00

biuro 411

6

mgr Monika Łakuta

monika_lakuta@gazeta.pl

 poniedziałek 10:00 - 10:20
wtorek 16:40 - 17:05

biuro 411

7

dr Katarzyna Maniowska

kmaniowska@libero.it

poniedziałek 15:45 - 16:45

biuro 347

 8

 mgr Łukasz Maślanka

lukmas1986@gmail.com

czwartek 10:50 - 11:40

 biuro 357

9

prof. dr hab. Paweł Matyaszewski

pawelm@kul.pl

urlop naukowy w roku akademickim 2016/17

 biuro 357

10

dr Paulina Mazurkiewicz

mazurka@kul.pl

 poniedziałek 12:30 - 13:15

  biuro 356

11

mgr Laurent Muller

lmuller@kul.pl

czwartek 09:10 - 10:00

 biuro 356

12

dr Judyta Niedokos

jniedokos@kul.pl

zwolnienie lekarskie 12.06-03.07.17

biuro 347

13

dr Tomasz Niestorowicz

tomasz.niestorowicz@kul.pl

poniedziałek 12:00 - 12:30,
17:20 - 17:50
biuro 358

14

prof. dr hab. Urszula Paprocka-Piotrowska

paprocka@kul.pl

środa 14:00 - 15:00

 biuro 411

15

dr hab. Sebastian Piotrowski

sepio@kul.pl

poniedziałek 12:30 - 13:30

biuro 411

16

dr Joanna Skrzat

jkudelko@kul.pl

urlop

biuro 358

17

dr hab. Magdalena Sowa

msowa@kul.pl

 poniedziałek 13:10 - 14:10

biuro 411

18

prof. dr hab. Dorota Śliwa

dorotea@kul.pl

wtorek 07:50 - 08:20,
11:30 - 12:00

biuro 353

19

mgr Julien Thibaud

julienthibaud@hotmail.com

poniedziałek 15:30 - 16:30
biuro 347
20

mgr Piotr Wasilewski

piterdepolonia@gmail.com

 czwartek 13:20 - 14:10

biuro 358

21

Dyrektor IFR

dr hab. Katarzyna Wołowska

wolowska@kul.pl

 środa 13.00-14.00

biuro 345

piątek 09:10 - 10:00

biuro 361

22

dr hab. Witold Wołowski, prof. KUL

wialwo@kul.pl

czwartek 18:20 - 19:10

 biuro 361

 

 

Doktoranci IFR prowadzący zajęcia w r. ak. 2016/7

1

mgr Izabela Głos

izaglo13@gmail.com

po uprzednim kontakcie mailowym

biuro 361

2

mgr Olga Surus

olga.ida.surus@gmail.com

po uprzednim kontakcie mailowym

 

 

Autor: Edyta Kociubińska
Ostatnia aktualizacja: 23.06.2017, godz. 22:22 - Edyta Kociubińska