Semestr letni 2017/2018

 

Uwaga! Podczas sesji proszeni są Państwo o indywidualny kontakt mailowy z wykładowcą, gdyż terminy mogą ulec zmianie.

 

1

dr hab. Janusz Bień, prof. KUL

helguera@wp.pl

piątek 11.40-13.10

biuro 358

2

mgr Stefano Gandini

stefano.gandini@kul.pl

urlop w roku ak. 2017/18

biuro 347

3

dr hab. Edyta Kociubińska

ekociub@kul.pl

konsultacje podczas sesji:

wtorek, 19 czerwca  9.00-10.30

środa, 27 czerwca 13.30-15.00

poniedziałek, 2 lipca 14.00-15.00

biuro 347

4

dr  Aleksandra Krauze-Kołodziej

o.krauze@wp.pl

czwartek 14.10-15.00

piątek 15.50-16.30

biuro 352

5

dr Anna Kucharska

anna.malgorzata.kucharska@interia.pl

poniedziałek 13.20-14.10;15.00-15.50

biuro 347

 6

mgr Leticia López Martínez

leticia.lopez.martinez@hotmail.com

wtorek 14.10-14.55

czwartek 14.10-15.55

biuro 358

7

mgr Monika Łakuta

monika_lakuta@gazeta.pl

wtorek 15.50-16.35

środa 10.00-10.45

biuro 411

8

dr Katarzyna Maniowska

katarzyna.maniowska@outlook.com

poniedziałek 10.50-11.35

wtorek 10.00-10.50

biuro 347

 9

 dr Łukasz Maślanka

lukmas1986@gmail.com

czwartek 10.50-12.20

 biuro 357

10

prof. dr hab. Paweł Matyaszewski

pawelm@kul.pl

środa 10.00-11.30

 biuro 357

11

dr Paulina Mazurkiewicz

paulina.mazurkiewicz@gmail.com

wtorek 8.20-9.05

środa 8.20-9.05

  biuro 356

12

mgr Laurent Muller

loraneta@hotmail.com

czwartek 8.20-9.05

piątek 8.20-9.05

 biuro 356

13

dr hab. Judyta Niedokos

jniedokos@kul.pl

środa 12.30-13.20

czwartek 12.30-13.20

biuro 347

14

dr Tomasz Niestorowicz

tomasz.niestorowicz@kul.pl

środa 13.20-14.50
biuro 358

15

prof. dr hab. Urszula

Paprocka-Piotrowska

paprocka@kul.pl

poniedziałek 11.45-13.15

 biuro 411

16

dr hab. Sebastian Piotrowski

sepio@kul.pl

poniedziałek 15.00-16.30

biuro 411

17

dr Joanna Skrzat

jkudelko@kul.pl

urlop rodzicielski

biuro 358

18

prof. dr hab. Dorota Śliwa

dorotea@kul.pl

poniedziałek 7.30-9.00

biuro 353

19

mgr Julien Thibaud

julienthibaud@hotmail.com

środa 15.00-16.40

biuro 347

20

mgr Piotr Wasilewski

piterdepolonia@gmail.com

wtorek 13.25-14.10,

czwartek 13.25-14.10

biuro 358

21

Dyrektor IFR

dr hab. Katarzyna Wołowska, prof. KUL

wolowska@kul.pl

środa 12.00-13.00

biuro 345

czwartek 12.30-14.00

biuro 361

22

dr hab. Witold Wołowski, prof. KUL

wialwo@kul.pl

poniedziałek 18.15-19.45

 biuro 361

 

 

Doktoranci IFR prowadzący zajęcia w r. ak. 2017/18

1

mgr Nina Klekot

nina.klekot@gmail.com

po uprzednim kontakcie mailowym

 

2

mgr Aleksandra Murat-Bednarz

aleksjam@gmail.com

po uprzednim kontakcie mailowym

3

mgr Elodie Peurou

elodie2590@live.fr

po uprzednim kontakcie mailowym

4

mgr Kevin Raynaud-Dufaud

keegan2216@gmail.com

po uprzednim kontakcie mailowym

5

mgr Marlena Siwek

marlenasiwek@gmail.com

po uprzednim kontakcie mailowym

 

 

Autor: Edyta Kociubińska
Ostatnia aktualizacja: 28.06.2018, godz. 15:44 - Edyta Kociubińska