Semestr zimowy 2017/2018

 

1

dr hab. Janusz Bień, prof. KUL

helguera@wp.pl

piątek 11.40-12.40

biuro 358

2

mgr Stefano Gandini

stefano.gandini@kul.pl

urlop w roku ak. 2017/18

biuro 347

3

dr hab. Edyta Kociubińska

ekociub@kul.pl

 wtorek 10.00-10.50

biuro 347

4

dr  Aleksandra Krauze-Kołodziej

o.krauze@wp.pl

 czwartek 14.10-15.00

biuro 352

5

dr Anna Kucharska

anna.malgorzata.kucharska@interia.pl

 czwartek 11.30-12.30

biuro 347

 6

mgr Leticia López Martínez

leticia.lopez.martinez@hotmail.com

czwartek 11.40-12.30

biuro 358

7

mgr Monika Łakuta

monika_lakuta@gazeta.pl

 poniedziałek 9.50-10.15

środa 10.00-10.30

biuro 411

8

dr Katarzyna Maniowska

katarzyna.maniowska@outlook.com

wtorek 9.00-10.00

biuro 347

 9

 dr Łukasz Maślanka

lukmas1986@gmail.com

piątek 10.50-11.40

 biuro 357

10

prof. dr hab. Paweł Matyaszewski

pawelm@kul.pl

wtorek 10.50-11.40

środa 10.00-10.50

 biuro 357

11

dr Paulina Mazurkiewicz

paulina.mazurkiewicz@gmail.com

 wtorek 10.50-11.40

  biuro 356

12

mgr Laurent Muller

loraneta@hotmail.com

czwartek 8.20-9.05

 biuro 356

13

dr Judyta Niedokos

jniedokos@kul.pl

czwartek 12.30-13.15

biuro 347

14

dr Tomasz Niestorowicz

tomasz.niestorowicz@kul.pl

wtorek 11.20-11.40; 14.50-15.20
biuro 358

15

prof. dr hab. Urszula

Paprocka-Piotrowska

paprocka@kul.pl

 poniedziałek 12.00-13.00

 biuro 411

16

dr hab. Sebastian Piotrowski

sepio@kul.pl

 środa 11.45-12.15; 14.15-14.45

biuro 411

17

dr Joanna Skrzat

jkudelko@kul.pl

urlop rodzicielski

biuro 358

18

prof. dr hab. Dorota Śliwa

dorotea@kul.pl

poniedziałek 8.00-8.20

wtorek 8.00-8.20

biuro 353

19

mgr Julien Thibaud

julienthibaud@hotmail.com

poniedziałek 15.00-15.50
biuro 347
20

mgr Piotr Wasilewski

piterdepolonia@gmail.com

 czwartek 14.10-15.00

biuro 358

21

Dyrektor IFR

dr hab. Katarzyna Wołowska, prof. KUL

wolowska@kul.pl

 wtorek 12.30-13.30

biuro 345

piątek 11.45-12.30

biuro 361

22

dr hab. Witold Wołowski, prof. KUL

wialwo@kul.pl

wtorek 18.15-19.00

 biuro 361

 

 

Doktoranci IFR prowadzący zajęcia w r. ak. 2017/18

1

mgr Nina Klekot

nina.klekot@gmail.com

po uprzednim kontakcie mailowym

 

2

mgr Aleksandra Murat-Bednarz

aleksjam@gmail.com

po uprzednim kontakcie mailowym

3

mgr Elodie Peurou

elodie2590@live.fr

po uprzednim kontakcie mailowym

4

mgr Kevin Raynaud-Dufaud

keegan2216@gmail.com

po uprzednim kontakcie mailowym

5

mgr Marlena Siwek

marlenasiwek@gmail.com

po uprzednim kontakcie mailowym

 

 

Autor: Edyta Kociubińska
Ostatnia aktualizacja: 15.11.2017, godz. 20:39 - Edyta Kociubińska