Administracja I stopnia

I rok

Weronika Jastrzębska

wercia34506@wp.pl

II rok

Alicja Sołtys

soltys.ala@gmail.com 

III rok

Paweł Bieniek

pbieniek93@gmail.com

Administracja II stopnia

I rok

 

Agnieszka Skawińska

 

agnieszkaskawinska121212@wp.pl
II rok

Robert Gębal

robhons@o2.pl
 

Europeistyka w języku angielskim I stopnia

I rok

 Kaja Kusińska

Kaja.kus96@op.pl

II rok

Kinga Czyrska

kinga989@onet.pl

III rok

 Giuseppe Adamo 

adamogiuseppe99@gmail.com

 

Prawo w Biznesie

I rok

Paulina Onopiuk paulinaonopiuk@gmail.com

II rok

Sylwia Zawadzka  

 

Prawo Unii Europejskiej

I rok

Mariusz Bosy 

cccmar111@gmail.com

II rok 

Patryk Bąk 

bakp1001@gmail.com

Prawo

I Rok

Emil Salczyński

emil.salczynski99@interia.pl

II Rok

Sebastian Wnuk

sebastianwnuk1@gmail.com

III Rok

Samuel Pielak

samuelpielak@gmail.com

IV Rok

Aleksandra Belniak

obelniak21@gmail.com

V Rok

Mateusz Dunaj

mat.dunaj@wp.pl
 

Prawo Kanoniczne

I Rok

Zofia Stryszowska

z.stryszowska99@gmail.com

II Rok

Jakub Sidorowicz

sidorowicz.jakub@wp.pl

III Rok

Dagmara Rembowska

dagmara1912@onet.pl

IV Rok

Aleksandra Mróz

olenka13mr@interia.pl
V rok

 

 

 

 

Autor: Karolina Wyszyńska
Ostatnia aktualizacja: 02.12.2018, godz. 01:33 - Karolina Wyszyńska