Turniej Gry CashFlow

 

Serdecznie zapraszamy do wziecia udziału w Turnieju Gry CashFlow, który odbedzie się w środę 10.04.2013r. w dwóch turach: 

Eliminacje: 9:00 – 12:00

Finał: 12:00 – 15:00

Na KULu w auli im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego (GG – 150).

 

Gra ta ma na celu wprowadzić młodych ludzi w świat finansów i biznesu, ukazać jakimi zasadami on się rządzi, a także nauczyć ich zarządzać aktywami.. Uczestnik gry porusza się po planszy, na której może natknąć się na wydarzenia odzwierciedlające to, co dzieje się na realnym rynku finansów, nieruchomości, walut, pracy a także w życiu prywatnym. Gracz zarządza swoim kapitałem w taki sposób, żeby jak najszybciej osiągnąć niezależność finansową tzn. dąży do uzyskania przychodów, które będą wyższe od kosztów utrzymania i spłat wszelkich zobowiązań. Kolejny etap gry, po osiągnięciu wybranego przez siebie marzenia. Gra ta jest alternatywną do książkowej formą kształcenia tzw. inteligencji finansowej.

 

Nagrodą główną dla zwycięzcy turnieju będzie tablet. Osoba, która zajmie drugie miejsce otrzyma kalkulator finansowy, natomiast nagrodą za trzecie miejsce będzie książka o tematyce ekonomicznej.

 

Jednorazowo do gry jest zaangażowanych 7 osób tzn. 6 uczestników i 1 bankier. Maksymalna ilość graczy w turnieju to 36 osób. 

 

Regulamin turnieju jest dołączony w osobnej zakładce "Regulaminy konkursów".

 

Jeśli chcesz wziąć udział w turnieju nie czekaj! liczba miejsc ograniczona, dlatego już dziś wyślij maila z imieniem i nazwiskiem na adres: konkursy.knse@wp.pl, z dopiskiem tytułu konkursu. 

 

Zapraszamy

 

Autor: Anna Mizak
Ostatnia aktualizacja: 30.03.2013, godz. 18:10 - Katarzyna Andrusiuk