5 listopada 2014 r. odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnień pracownikom i studentom KUL za najlepsze projekty XI Lubelskiego Festiwalu Nauki. Wręczenia tzw. Festiwalowych Oskarów dokonała prof. Urszula Paprocka- Piotrowska, prorektor KUL, przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego LFN na KUL. Spotkanie było także okazją do podziękowania za zaangażowanie w przygotowanie LFN Koordynatorom Wydziałowym. Wyróżnieni zostali: mgr Anna Dutkowska, doktorantka Wydziału Filozofii, za najlepszy projekt na Pikniku Naukowym - Potyczki logiczne. Zmierz się z Człowiekiem-Zagadką; pani dr Agata Łuka, Instytut Filologii Klasycznej, za najlepszy projekt z największą liczbą odwiedzających - Matematyka, łacina, greka, medycyna - pomieszanie z poplątaniem czy nauka bez barier) oraz pani mgr Dominika Ziółkowska doktorantka Instytutu Psychologii, za najlepszy projekt studencki - Gimnazjaliści i asertywne wyrażanie złości.