Studenckie Warsztaty Urbanistyczne.

szkolenie Studenckie Warsztaty Urbanistyczne. Warsztaty odbędą się we wrześniu w Rzeszowie (4 dni,  24-27.09.2018) i w październiku w Krakowie (4 dni, 1-4.10.2018). Wstęp jest otwarty dla wszystkich studentów architektury i darmowy. Będą miały formułę ekspercką - spotkania z zaproszonymi do udziału gośćmi: architektami, specjalistami z zakresu planowania przestrzennego, urbanistami oraz urzędnikami miejskimi.
Czytaj dalej...

STARTUPPER ROKU: WYZWANIE FIRMY TOTAL

konkurs Energia i pomysły – to wszystko, co trzeba, by stworzyć coś niesamowitego! Jesteś młodym przedsiębiorcą? Masz projekt, w który mocno wierzysz? Nie czekaj dłużej! Zgłoś się na startupper.total.com.Jury wybierze 3 najlepsze projekty roku, a także wyróżni Kobiecy Projekt Roku. Możesz wygrać tytuł STARTUPPERA ROKU 2019, wsparcie finansowe, rozgłos oraz pomoc w realizacji projektu.
Czytaj dalej...

Młodzi Innowacyjni dla PGNiG

konkurs Młodzi Innowacyjni dla PGNiG
Czytaj dalej...

Zacznij zmiany już dziś – zaaplikuj do AIESEC!

rekrutacja

Właśnie rozpoczęła się rekrutacja do Oddziału AIESEC - globalnej organizacji młodych - w Lublinie. Poszukiwanie są młodzi ludzie, którzy chcą się rozwijać i aktywnie działać dla lokalnego środowiska.

Czytaj dalej...

Rekrutacja kandydatów do projektu "Cool Careers" na rok akademicki 2018/2019

rekrutacja

Jaki jest Twój pomysł na karierę? Praca na etacie czy własny biznes? Sprawdź, do jakiej pracy masz predyspozycje, na jakim polu możesz odnieść zawodowy sukces.

Czytaj dalej...

Bezpłatny pakiet narzędzi i materiałów szkoleniowo-doradczych do diagnozy i poprawy klimatu organizacyjnego w przedsiębiorstwie

artykul

Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” z siedzibą w Lublinie zaprasza przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz pracowników działów HR do skorzystania z pakietu narzędzi i materiałów szkoleniowo-doradczych do diagnozy i poprawy klimatu organizacyjnego w przedsiębiorstwie opracowanego w ramach projektu „Organizational success through employee satisfaction OSTESA EU” realizowanego w ramach programu Erasmus+.

Czytaj dalej...

Shapers of The Future

szkolenie

Shapers of The Future – to nowa edycja intensywnych szkoleń dla młodych liderów, których interesuje tematyka innowacji społecznych. W tym roku motywem przewodnim będzie wykorzystanie metody Design Thinking do tworzenia innowacji społecznych. Warsztaty są skierowane do studentów, absolwentów oraz młodych profesjonalistów z Europy Centralnej i Wschodniej

Czytaj dalej...

CEO for One Month w Adecco

konkurs W ramach konkursu „CEO for One Month” wszyscy młodzi pracownicy, studenci, absolwenci i ambitni ludzie na początku kariery mogą wysyłać swoje aplikacje na stanowisko CEO grupy Adecco.
Czytaj dalej...

III edycja konkursu mFundacji

konkurs

Fundacja mBanku po raz trzeci nagrodzi najlepsze prace studenckie z matematyki. Zwycięzca konkursu „Krok w przyszłość” otrzyma 20 tys. zł oraz statuetkę STEFCIO, powstałą na cześć wybitnego polskiego matematyka – Stefana Banacha.

Czytaj dalej...