"Odkurzamy" CV

CV może być jednym z najskuteczniejszych narzędzi w drodze do wymarzonej pracy. To wizytówka, która ma zachęcić do kontaktu z nami. Ale i ono potrzebuje wiosennego przeglądu ...

Czytaj dalej...

Aktywna Lubelszczyzna – zapraszamy!

Chcesz zdobyć zawód, dzięki któremu znajdziesz pracę?  Zapraszamy do udziału w projekcie "Aktywna Lubelszczyzna". Projekt skierowany do osób w każdym wieku z lekkim i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. 

 

Czytaj dalej...

Atrakcyjna i stała praca od zaraz w Lublinie

Zapraszamy na spotkanie z pracodawcą 10 maja 2017 r. w godzinach  9.00 - 12.00. Podczas spotkania odbędzie się warsztat na temat zarządzania projektami EFS, zakończone wydaniem certyfikatu. Dodatkowo osoby chętne będą mogły wziąć udział w spotkaniu rekrutacyjnym. Na spotkanie obowiązują zapisy.

 

Czytaj dalej...

Poznaj 5 korzyści, które daje bezpłatne spotkanie z doradcą zawodowym! #przydasie

Czy kiedykolwiek zadałeś sobie pytanie: Do jakiego zawodu jesteś stworzony? Co mogę zrobić na studiach, aby pracować w wymarzonym zawodzie? A może jeszcze nie wiesz lub wahasz się nad wyborem ścieżki zawodowej? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco to ten artykuł jest dla Ciebie. Odkryj potencjał doradztwa zawodowego, które przybliży Cię do odpowiedniej pracy.

 

Czytaj dalej...

Program L’Oréal Polska Dla Kobiet i Nauki

Nauka potrzebuje kobiet, a L’Oréal wspiera kobiety w nauce. Do końca kwietnia trwa nabór do programu L’Oréal Polska Dla Kobiet i Nauki.
Czytaj dalej...

Dni Otwarte SIPMA

SIPMA S.A. zaprasza wszystkich zainteresowanych na Dni Otwarte, w trakcie eventu będzie stoisko informacyjne o aktualnych ofertach pracy i praktyk.
Czytaj dalej...

Nieodpłatne studia podyplomowe

Zapisz się na roczne, bezpłatne, dzienne studia podyplomowe dla przyszłych nauczycieli języka polskiego i matematyki. Rekrutacja trwa do 31 maja.
Czytaj dalej...

Internetowe Rewolucje dla firm

  Google, we współpracy ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców,uruchamia kolejny projekt w ramach programu Internetowe Rewolucje, wspierający rozwój małych i średnich przedsiębiorstw. Jeśli prowadzisz własną firmę, ten projekt jest dla Ciebie
Czytaj dalej...

Konkursu EPSO

Konkurs na administratorów otwarty dla absolwentów uczelni wyższych. Nabór na AD5 rozpoczęty! Zachęcamy do składania aplikacji do 3 maja 2017 r. Więcej w aktualności ...
Czytaj dalej...