Konferencja „(Nie)pełnosprawni na rynku pracy”

W dniu 21 listopada 2018 r. Uniwersytet Medyczny w Łodzi wraz z Fundacją Łódź Akademicka organizuje już po raz piąty konferencję „(Nie)pełnosprawni na rynku pracy”.
Czytaj dalej...

Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z funkcjonariuszami CBA

rekrutacja Myślisz o pracy w służbach specjalnych? Chciałbyś dołączyć do elitarnej jednostki walczącej z korupcją w Państwie? Przyjdź 13 listopada na spotkanie z funkcjonariuszami CBA i dowiedz się więcej o działalności Biura na rzecz bezpieczeństwa Państwa Polskiego, procedurze rekrutacyjnej oraz możliwych ścieżkach kariery.
Czytaj dalej...

Bezpłatny projekt dla osób niepełnosprawnych realizowany przez firmę Consultor Sp. z o.o.

news

Niepełnosprawni – aktywni zawodowo i społecznie to projekt dla osób z niepełnosprawnością powyżej 18 roku życia zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, mieszkających na terenie województwa lubelskiego.

Czytaj dalej...

KPMG

news

Big thinkers wanted – poznaj generację KPMG

Czytaj dalej...

Kim chcesz zostać, gdy dorośniesz? Marka osobista w pigułce | Kariera - wiedza praktyczna

artykul

Gdy jesteśmy dziećmi, potrafimy niemal natychmiast odpowiedzieć na pytanie „Kim chcesz zostać, gdy dorośniesz?”. Strażakiem, pielęgniarką, aktorką, policjantem czy gwiazdą TVN. Później dorastamy i odpowiedź na to pytanie nie jest już taka prosta. Niektórzy nigdy nie znajdują odpowiedzi na to pytanie.

Czytaj dalej...

Personal branding dla absolwenta? | Kariera - wiedza praktyczna

artykul

Wszyscy to robimy, poprzez profesjonalne profile na LinkedIn lub Goldenline, obecność Facebooku czy Instagramie, choć nie zawsze świadomie – kształtujemy obraz siebie, jaki postrzegają inni w sieci, w tym potencjalni pracodawcy. Czy warto inwestować czas i wysiłek w budowanie marki osobistej, zwłaszcza na samym początku drogi zawodowej?

Czytaj dalej...

Jak rozpocząć karierę, by osiągnąć sukces? | Kariera - wiedza praktyczna

artykul

Pierwsza praca. Do jej poszukiwania młodzi ludzie podchodzą zazwyczaj bardzo sumiennie – korzystają z profesjonalnych porad i stosują się do wskazówek ekspertów. Jednak zalecenia sprawdzające się w przypadku specjalistów z doświadczeniem niekoniecznie będą skuteczne dla absolwentów. Czym powinni się kierować kandydaci, którzy dopiero rozpoczynają budowanie swojej kariery?

Czytaj dalej...

Rekrutacja kandydatów do projektu "Cool Careers" na rok akademicki 2018/2019

rekrutacja

Jaki jest Twój pomysł na karierę? Praca na etacie czy własny biznes? Sprawdź, do jakiej pracy masz predyspozycje, na jakim polu możesz odnieść zawodowy sukces.

Czytaj dalej...

Bezpłatny pakiet narzędzi i materiałów szkoleniowo-doradczych do diagnozy i poprawy klimatu organizacyjnego w przedsiębiorstwie

artykul

Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland” z siedzibą w Lublinie zaprasza przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz pracowników działów HR do skorzystania z pakietu narzędzi i materiałów szkoleniowo-doradczych do diagnozy i poprawy klimatu organizacyjnego w przedsiębiorstwie opracowanego w ramach projektu „Organizational success through employee satisfaction OSTESA EU” realizowanego w ramach programu Erasmus+.

Czytaj dalej...

To uratuje Twoją prezentację | #przydasie

Czy ktoś z Was lub waszych znajomych właśnie szykuje prezentację na zaliczenie? Niektórzy już na samą myśl o jej przygotowaniu przeżywają męki. Postaramy się ulżyć tym torturom! Przedstawiamy kilka narzędzi do przygotowywania prezentacji, dzięki którym zabłyśniecie przed wykładowcą.

Czytaj dalej...