Aktualna lista tematów na prace dyplomową

news Studenci, którzy zdecydują się na realizację wybranych tematów, mogą liczyć na współpracę ze strony Urzędu Miasta Lublin w zakresie udostępnienia danych niezbędnych do stworzenia pracy dyplomowej. Ponadto tematy poświęcone tematyce rozwoju gospodarczego miasta Lublin mają możliwość wzięcia udziału w Konkursie Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową (www.pracadyplomowa.lublin.eu).
Czytaj dalej...

Program menedżerski Jerónimo Martins - Operations

news Kolejna edycją programu menedżerskiego Jerónimo Martins - Operations Management Trainees. Rekrutacja rozpoczyna się 15 stycznia 2019 r. W trakcie szkoleń i projektów realizowanych w międzynarodowych zespołach, uczestnicy zyskują kompetencje, które w przyszłości umożliwią im objęcie funkcji menedżerskich.
Czytaj dalej...

XIII edycja konkursu o Nagrodę im. Macieja Nowickiego oraz Forum Architektury na Targach Budma 2019

konkurs_2

Termin nadsyłania prac: 5 lutego br. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 14 lutego br. podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2019 w Poznaniu. Cel konkursu: promocja innowacyjnych rozwiązań w architekturze polskiej i premiowanie dokonań architektów, których dzieła mają istotny wkład w kształtowanie rodzimej kultury architektonicznej. 

Czytaj dalej...

Rekrutacja AIESEC Lublin

news

AIESEC - największa organizacja studencka na świecie szuka młodych ludzi, którzy chcą się rozwijać i aktywnie działać dla lokalnego środowiska.

Czytaj dalej...

Spotkanie informacyjne KSAP

news Krajowa Szkoła Administracji Publicznej im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych nauka w KSAP na spotkania informacyjne. Najbliższe odbędzie się w sobotę 19 stycznia o godz. 10:00, kolejne 31 stycznia o 15:30 w siedzibie KSAP (ul. Wawelska 56 w Warszawie).
Czytaj dalej...

II edycja konkursu Stena Circular Economy Award - Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego

news Interesuje Cię środowisko naturalne i  zastanawiasz się, jak wykorzystać odpady, zmniejszyć ich ilość, a tym samym pogłębić wiedzę kolegów z obszaru gospodarki cyrkularnej? Działasz w tym obszarze, a może to tematyka Twojej pracy dyplomowej?
Czytaj dalej...

Future Female Leaderin Product Supply

news

Zapraszamy studentki do wzięcia udziału w Future Female Leader in Product Supply w Warszawie w Fabryce Pampers organizowanym przez Procter & Gamble. Dwudniowe spotkanie odbędzie się 17-18 stycznia 2019 - start o godz. 9:00.

Czytaj dalej...

Projekt dla osób niepełnosprawnych „Szansa na niezależność!”

news Fundacja Fuga Mundi zaprasza osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności do uczestnictwa w projekcie „Szansa na niezależność!”
Czytaj dalej...

3 edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP

3 edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za wybitne publikacje książkowe z zakresu bankowości, pieniądza i finansów. Publikacje wraz z załącznikami należy przesłać w terminie do dnia 21 stycznia 2019 r.

Czytaj dalej...

Kim chcesz zostać, gdy dorośniesz? Marka osobista w pigułce | Kariera - wiedza praktyczna

artykul

Gdy jesteśmy dziećmi, potrafimy niemal natychmiast odpowiedzieć na pytanie „Kim chcesz zostać, gdy dorośniesz?”. Strażakiem, pielęgniarką, aktorką, policjantem czy gwiazdą TVN. Później dorastamy i odpowiedź na to pytanie nie jest już taka prosta. Niektórzy nigdy nie znajdują odpowiedzi na to pytanie.

Czytaj dalej...