Warsztat "Można inaczej"

szkolenie

Bezpłatne warsztaty „Można inaczej”, których celem jest propagowanie bezpiecznego sposobu spędzania czasu wolnego. Zajęcia będą odbywały się w formie zajęć grupowych.

Czytaj dalej...

Biuro Karier KUL | Wspieramy w zawodowym rozwoju

Odkrywamy Twój potencjał zawodowy i osobisty byś pewnie poruszał się po rynku pracy. Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić!

 

Czytaj dalej...

Jak się piszesz, tak Cię widzą. Jak dbać o wizerunek w social media?

artykul

Obecnie niewielu dziwi fakt, że media społecznościowe wykorzystywane są również w procesach rekrutacyjnych. 90% rekruterów weryfikuje profil kandydata przynajmniej na jednym portalu społecznościowym. Sprawdź jak należy zachowywać się w sieci, by nie popełnić gafy, a jednocześnie pozostać w zgodzie z „oficjalnym/zawodowym” wizerunkiem.
Czytaj dalej...

Przepis na dobre CV według 25 doświadczonych rekruterów i ekspertów rynku pracy

artykul Okazuje się, że jest prosty przepis, aby stworzyć dobre CV. Wystarczy, że zastosujesz się do rad rekruterów, którzy codziennie pochylają się nad dziesiątkami lub setkami aplikacji, a Twoje CV będzie znacznie bardziej atrakcyjne dla pracodawcy i pozwoli Ci szybciej znaleźć pracę.
Czytaj dalej...

Oferta szkoleń kończących się stażem zawodowym

rekrutacja Zapraszamy do udziału w projekcie „Bądź AKTYWNY – czas na DZIAŁANIE!”
Czytaj dalej...

O co pracodawca nie może zapytać podczas rozmowy kwalifikacyjnej

artykul

W dzisiejszej informacji prasowej ekspert międzynarodowego serwisu rekrutacyjnego MonsterPolska.pl Joanna Żukowska wyjaśnia, jakie pytania ze strony pracodawcy nie mogą zostać zadane na rozmowie kwalifikacyjnej.

Czytaj dalej...

Zostań dyplomatą

rekrutacja Ministerstwo Spraw Zagranicznych rozpoczęło nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2018, która przygotowuje do pracy w polskiej dyplomacji.
Czytaj dalej...

Bogactwo kompetencji – studia podyplomowe KUL z dofinansowaniem 80-100%

 

rekrutacja

Studia podyplomowe są dobrą okazją do zdobycia nowych kompetencji i kwalifikacji, co sprzyja rozwojowi zawodowemu i poszerzaniu możliwości na rynku pracy. Sprawdź ofertę studiów podyplomowych KUL na rok 2017/2018 i dowiedź się więcej nt. dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
Czytaj dalej...

Atrakcyjna praca - 10 rzeczy najważniejszych dla pracowników | #przydasie

artykul

Poszukując nowej pracy, chcąc nie chcąc, porównujemy ją do obecnej lub do tej, którą wspominamy najlepiej na dotychczasowej ścieżce zawodowej. Korzystniej jednak będzie, jeśli będziemy ją dostosowywać do naszej aktualnej sytuacji życiowej.

Czytaj dalej...

Rocznik – Badania marketingowe 2016/2017

rekrutacja

Jeśli interesujesz się tematyką badań marketingowych i swoją przyszłość zawodową łączysz z branżą badawczą, zapraszamy do lektury rocznika PTBRiO.

 

Czytaj dalej...