Impreza dobiegła końca
 KTR Kontra  - Rajd Wszystkich Świętych 2007
zobacz galerię zdjęć

Koło PTTK nr1 KUL i Klub KONTRA

zapraszają na
Rajd na Wszystkich Świętych

1-4 listopada

Góry Czerchowskie (Słowacja)


Zamierzamy wędrować przez słowacką i polską część Gór Czerchowskich. Biwakujemy (3 noclegi) w namiotach, gotujemy na ogniskach w kociołkach rano i wieczorem wodę na herbatę i zupki błyskawiczne; ew. w trakcie dnia wodę na herbatę na kuchenkach gazowych. Dojeżdżamy samochodami w okolice Tylicza - Muszynki. Koszt wyjazdu zależy od liczby chętnych (podział kosztów eksploatacyjnych samochodów).

 

Na rajd należ zabrać: dokumenty i pieniądze; ciepły śpiwór (najlepiej puchowy - spodziewamy się przymrozków) i karimat; kubek, menażkę, łyżkę, nóż; kompas, mapy, latarkę (i zapasową baterię); ciepłe ubranie (w tym ubranie na zmianę - na wypadek przemoknięcia), kurtkę przeciwdeszczową, solidne turystyczne buty. Przydać się mogą kuchenki gazowe. Jedzenie: na śniadanie i kolację - herbata/kawa, zupki błyskawiczne, ew. inne wg uznania i potrzeb; na czas wędrówki - przekąski (suche owoce, batoniki, ciastka, kanapki, itp.).

 

Spotkanie organizacyjne (obowiązkowe dla tych, którzy chcą jechać): środa, 24 października, godz. 19.00 w lokalu Koła PTTK, sala 020 a. Drugie spotkanie we wtorek 30 października, godz. 19.00 (będziemy na nim przydzielać sprzęt wspólny - kociołki, namioty - oraz miejsca w samochodach).


 

Autor: Wiesława Chlibowska
Ostatnia aktualizacja: 12.11.2007, godz. 19:13 - Wiesława Chibowska