Terminarz spotkań I rundy rozgrywek w siatkówce mężczyzn (początek strony)GRUPA „B” · 17.11.2009 (wt.) godz. 20.00 AZS UMCS – AZS KUL Stalowa Wola (hala AOS, ul. Langiewicza) · 23.11.2009 (pon.) godz. 20.30 AZS KUL Stalowa Wola – AZS WSSP (hala KUL, ul. Konstantynów) · 3.12.2009 (czw.) godz. 18.30 AZS UM – AZS KUL Stalowa Wola (hala UM, ul. Chodzki) Terminarz spotkań II rundy rozgrywek w siatkówce mężczyznGrupa "B" · 02.03.2010 (wt.) godz. 20.00 AZS UMCS – AZS KUL Stalowa Wola (hala AOS, ul. Langiewicza) · 04.03.2010 (czw.) godz. 18.30 AZS UM – AZS KUL Stalowa Wola (hala UM, ul. Chodzki) · 10.03.2010 (sr.) godz. 18.30 AZS WSSP – AZS KUL Stalowa Wola (hala UP, ul. Głeboka 31) Terminarz spotkań I rundy rozgrywek w siatkówce kobiet (początek strony)GRUPA „B” · 17.11.2009 (wt.) godz. 18.30 AZS UMCS – AZS KUL Stalowa Wola (hala AOS, ul. Langiewicza) · 25.11.2009 (sr.) godz. 18.30 AZS UP – AZS KUL Stalowa Wola (hala UP, ul. G³eboka) · 2.12.2009 (sr.) godz. 18.30 AZS PL – AZS KUL Stalowa Wola (hala PL, ul. Nadbystrzycka) Terminarz spotkań II rundy rozgrywek w siatkówce kobietGrupa „B” · 02.03.2010 (wt.) godz. 18.30 AZS UMCS – AZS KUL Stalowa Wola (hala AOS, ul. Langiewicza) · 04.03.2010 (czw.) godz. 19.15 AZS PL – AZS KUL Stalowa Wola (hala PL, ul. Nadbystrzycka) · 24.03.2010 (sr.) godz. 18.30 AZS UP – AZS KUL Stalowa Wola (hala UP, ul. Głeboka)
Koszykówka mężczyzn (początek strony)I runda: Terminarz GRUPY „A”: · 24.11.2009 (wt.) godz. 20.15 AZS UP – AZS KUL Stalowa Wola (hala UP, ul. Głęboka) · 05.12.2009 (sob.) godz. 12.00 AZS KUL Stalowa Wola – AZS AWF Bia³a Podl. (hala KUL, ul. Konstantynów) · 11.12.2009 (pt.) gpdz. 15.30 AZS PL- AZS KUL Stalowa Wola (hala PL, ul. Nadbystrzycka) II runda: Mecz o 7. miejsce · 07.03.2010 r. (nd.) 12.30 AZS KUL Stalowa Wola – AZS KUL Tomaszów Lub. (hala KUL, ul. Konstantynów)
Koszykówka kobiet (początek strony)I runda: 12.12.2009 r. (sobota) godz. 9.00 AZS KUL – AZS UP hala AOS, ul. Langiewicza godz. 10.30 AZS KUL Stalowa Wola – AZS PWSZ Zamosc hala AOS, ul. Langiewicza przerwa godz. 16.00 AZS PWSZ Zamosc – AZS UMCS hala AOS, ul. Langiewicza godz. 17.30 AZS KUL Stalowa Wola– AZS UP hala AOS, ul. Langiewicza 13.12.2009 r. (niedziela) godz. 10.00 AZS KUL - AZS PWSZ Zamosc hala AOS, ul. Langiewicza godz. 11.30 AZS UMCS - AZS KUL Stalowa Wola hala AOS, ul. Langiewicza przerwa godz. 16.00 AZS KUL Stalowa Wola – AZS KUL hala AOS, ul. Langiewicza godz. 17.30 AZS UP - AZS PWSZ Zamosc hala AOS, ul. Langiewicza
II runda: Mecz o 4. miejsce 21.03.2010 (nd.) godz. 12.30 AZS KUL Stalowa Wola – AZS PWSZ Zamosc (hala KUL, ul. Konstantynów) |
Terminarz spotkań I rundy rozgrywek w siatkówce mężczyzn
GRUPA „B”
· 17.11.2009 (wt.) godz. 20.00 AZS UMCS – AZS KUL Stalowa Wola (hala AOS, ul. Langiewicza)
· 23.11.2009 (pon.) godz. 20.30 AZS KUL Stalowa Wola – AZS WSSP (hala KUL, ul. Konstantynów)
· 3.12.2009 (czw.) godz. 18.30 AZS UM – AZS KUL Stalowa Wola (hala UM, ul. Chodzki)
Terminarz spotkań II rundy rozgrywek w siatkówce mężczyzn
Grupa B
· 02.03.2010 (wt.) godz. 20.00 AZS UMCS – AZS KUL Stalowa Wola (hala AOS, ul. Langiewicza)
· 04.03.2010 (czw.) godz. 18.30 AZS UM – AZS KUL Stalowa Wola (hala UM, ul. Chodzki)
· 10.03.2010 (sr.) godz. 18.30 AZS WSSP – AZS KUL Stalowa Wola (hala UP, ul. Głeboka 31)
Terminarz spotkań I rundy rozgrywek w siatkówce kobiet
GRUPA „B”
· 17.11.2009 (wt.) godz. 18.30 AZS UMCS – AZS KUL Stalowa Wola (hala AOS, ul. Langiewicza)
· 25.11.2009 (sr.) godz. 18.30 AZS UP – AZS KUL Stalowa Wola (hala UP, ul. G³eboka)
· 2.12.2009 (sr.) godz. 18.30 AZS PL – AZS KUL Stalowa Wola (hala PL, ul. Nadbystrzycka)
Terminarz spotkań II rundy rozgrywek w siatkówce kobiet
Grupa „B”
· 02.03.2010 (wt.) godz. 18.30 AZS UMCS – AZS KUL Stalowa Wola (hala AOS, ul. Langiewicza)
· 04.03.2010 (czw.) godz. 19.15 AZS PL – AZS KUL Stalowa Wola (hala PL, ul. Nadbystrzycka)
· 24.03.2010 (sr.) godz. 18.30 AZS UP – AZS KUL Stalowa Wola (hala UP, ul. Głeboka)
Koszykówka mężczyzn
I runda:
Terminarz GRUPY „A”:
· 24.11.2009 (wt.) godz. 20.15 AZS UP – AZS KUL Stalowa Wola (hala UP, ul. G³eboka)
· 05.12.2009 (sob.) godz. 12.00 AZS KUL Stalowa Wola – AZS AWF Bia³a Podl. (hala KUL, ul. Konstantynów)
· 11.12.2009 (pt.) gpdz. 15.30 AZS PL- AZS KUL Stalowa Wola (hala PL, ul. Nadbystrzycka)
II runda:
Mecz o 7. miejsce
· 07.03.2010 r. (nd.) 12.30 AZS KUL Stalowa Wola – AZS KUL Tomaszów Lub. (hala KUL, ul.
Konstantynów)
Koszykówka kobiet
I runda:
12.12.2009 r. (sobota)
godz. 9.00 AZS KUL – AZS UP hala AOS, ul. Langiewicza
godz. 10.30 AZS KUL Stalowa Wola – AZS PWSZ Zamosc hala AOS, ul. Langiewicza
przerwa
godz. 16.00 AZS PWSZ Zamosc – AZS UMCS hala AOS, ul. Langiewicza
godz. 17.30 AZS KUL Stalowa Wola– AZS UP hala AOS, ul. Langiewicza
13.12.2009 r. (niedziela)
godz. 10.00 AZS KUL - AZS PWSZ Zamosc hala AOS, ul. Langiewicza
godz. 11.30 AZS UMCS - AZS KUL Stalowa Wola hala AOS, ul. Langiewicza
przerwa
godz. 16.00 AZS KUL Stalowa Wola – AZS KUL hala AOS, ul. Langiewicza
godz. 17.30 AZS UP - AZS PWSZ Zamosc hala AOS, ul. Langiewicza
II runda:
Mecz o 4. miejsce
21.03.2010 (nd.) godz. 12.30 AZS KUL Stalowa Wola – AZS PWSZ Zamosc (hala KUL, ul. Konstantynów)
Ostatnia aktualizacja: 30.03.2010, godz. 15:16 - Krzysztof Soja