Szanowni Państwo,

z przyjemnością zapraszamy do udziału w wydarzeniu upowszechniającym rezultaty projektu pn. „European Student Card Extension and Adoption (ESC-tension)” dotyczącym Europejskiej Karty Studenta. Projekt, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus +, koordynowany jest przez włoską Fundację ENDISU (Ente per il diritto allo studio e i servizi agli studenti), a głównymi partnerami projektu są: Fundacja EDUCatt – Ente per il Diritto allo Studio dell’Università Cattolica (Włochy), Universidad de Malaga (Hiszpania), Humboldt Universitaet zu Berlin (Niemcy), Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, European Campus Card Association i Europejska Unia Studentów.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 21 października 2022 r. (piątek) w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II (Al. Racławickie 14, 20-950 Lublin, w godz. 9.30-13.00, budynek Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW-56).

Wydarzenie jest zaplanowane w formule stacjonarnej, jednak w przypadku dużej liczby uczestników spoza Lublina przewidujemy również możliwość uczestnictwa online via MS Teams. W tym celu, uprzejmie prosimy o emailowe potwierdzenie rodzaju uczestnictwa do dnia 20.10.2022 r. (czwartek) na adres emailowy: glen@kul.pl

UWAGA: należy także zarejestrować się na wydarzenie za pośrednictwem strony internetowej lidera projektu https://www.esc-tension.eu/event-registration/.

AGENDA spotkania (do pobrania).

Autor: Urszula Czyżewska
Ostatnia aktualizacja: 21.10.2022, godz. 16:40 - Urszula Czyżewska