Konsultacje pracowników oraz doktorantów
Katedry Psychoprofilaktyki Społecznej w semestrze zimowym 2017/2018 (C-442)

 

 

Pracownicy i doktoranci Katedry Psychoprofilaktyki Społecznej

Termin i godziny konsultacji

e-mail

 

dr hab. Iwona Niewiadomska,
prof. KUL

(GG -117)

 

środa

12.30 -14.00

 

iwona.niewiadomska@kul.pl

                                                    

dr Joanna Chwaszcz

 

środa

14.00-15.30

 

chwaszcz@kul.lublin.pl

dr Weronika Augustynowicz   

                                                 

środa

12.30 -14.00

 

weronika.augustynowicz@gmail.com

mgr Agnieszka Palacz - Chrisidis

wtorek

12.30-14.00

 

agnieszka.palacz@kul.pl

mgr Paulina Pietras – Prucnal*

 

środa

14:10-15:50

 

paulina.prucnal@gmail.com

mgr Marta Szaro*

 

czwartek

17.40-18.40

 

marta.szaro@fsd.lublin.pl

mgr Patrycja Sławska*

 

piątek

12:30 - 13:30

 

patrycja0slawska@gmail.com

mgr Mateusz Prucnal*

 

środa

12.30 - 14.00

 

mateusz.prucnal@gmail.com

mgr Aleksandra Radoń*

 

wtorek

15.50 – 17.30

 

a.radon@tlen.pl

mgr Patrycja Wośko*

 

czwartek

14.30 – 15.30

 

patrycja.wosko@gmail.com

 

 

* Konsultacje odbywają się w podanych terminach, po uprzednim skontaktowaniu się poprzez kontakt mailowy.

 

Autor: Weronika Augustynowicz
Ostatnia aktualizacja: 11.10.2017, godz. 16:18 - Marta Szaro