Konsultacje pracowników oraz doktorantów
Katedry Psychoprofilaktyki Społecznej w semestrze letnim2017/2018 (C-442)

 

Pracownicy i doktoranci Katedry Psychoprofilaktyki Społecznej

Termin i godziny konsultacji

e-mail

 

dr hab. Iwona Niewiadomska, prof. KUL

(GG -117)

środa

12.30 -14.00

iwona.niewiadomska@kul.pl

                                                    

dr Joanna Chwaszcz

 

wtorek

12.30-14.00

chwaszcz@kul.lublin.pl

dr Weronika Augustynowicz                                                    

 

czwartek

12.30 -14.00

weronika.augustynowicz@gmail.com

mgr Agnieszka Palacz - Chrisidis

 

wtorek

12.30-14.00

palaczagnieszka@onet.eu

mgr Dorota Reczek*

 

wtorek

7:30-9:10

dorota.reczek@gmail.com

mgr Marta Szaro*

 

czwartek

16.30-18.30

marta.szaro@fsd.lublin.pl

mgr Patrycja Sławska*

 

piątek

14:00 - 15:00

patrycja0slawska@gmail.com

mgr Mateusz Prucnal*

 

poniedziałek

11:00 - 13:00

mateusz.prucnal@gmail.com

mgr Aleksandra Radoń*

 

wtorek

20.00 – 21.30

a.radon@tlen.pl

mgr Patrycja Wośko*

 

środa

9.10 – 10.50

patrycja.wosko@gmail.com

 

* Konsultacje odbywają się w podanych terminach, po uprzednim skontaktowaniu się

poprzez kontakt mailowy.

Autor: Weronika Augustynowicz
Ostatnia aktualizacja: 27.02.2018, godz. 21:02 - Weronika Augustynowicz