Konsultacje pracowników oraz doktorantów
Katedry Psychoprofilaktyki Społecznej
w semestrze zimowym 2018/2019 (C-442)

Pracownicy i doktoranci Katedry Psychoprofilaktyki Społecznej

Termin i godziny konsultacji

e-mail

dr hab. Iwona Niewiadomska, prof. KUL

(GG -117)

wtorek

12.00 -13.30

 

iwona.niewiadomska@kul.pl

dr Joanna Chwaszcz

środa

10.50 – 12.30

chwaszcz@kul.lublin.pl

dr Weronika
Augustynowicz                                  

środa

10.50 – 12.30

weronika.augustynowicz@gmail.com

mgr Agnieszka Palacz - Chrisidis

 

środa

10.50 -12.30

palaczagnieszka@onet.eu

mgr Dorota
Reczek*

 

piątek

8.00 - 9:10

dorota.reczek@gmail.com

mgr Patrycja Sławska*

 

piątek

14.10-15.10

patrycja0slawska@gmail.com

 mgr Mateusz Prucnal*

 

środa

12.30 – 14.10

mateusz.prucnal@gmail.com

mgr Aleksandra Radoń*

 

środa

9.10 – 10.50

a.radon@tlen.pl

mgr Patrycja Wośko*

 

środa

12.30 – 14.10

patrycja.wosko@gmail.com

mgr Agnieszka Lawenda*

 

poniedziałek

17.30 - 19.00

agnieszka.lawenda@wp.pl

mgr Paweł Białas*

 

piątek

12.30 - 14.10

pierwszy.bialas@wp.pl

 

* Konsultacje odbywają się w podanych terminach, po uprzednim skontaktowaniu się

poprzez kontakt mailowy.

Autor: Weronika Augustynowicz
Ostatnia aktualizacja: 16.11.2018, godz. 12:13 - Marta Szaro