logoifpspl.jpg

II Międzynarodowy Kongres Młodych Naukowców i Studentów

Zapraszamy do udziału w II Międzynarodowym Kongresie Młodych Naukowców i Studentów organizowanym przez Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu. Odbędzie się on 22 czerwca 2011 roku, w pierwszym dniu X Kongresu Europejskiej Federacji Towarzystw Audiologicznych. Celem Kongresu jest promowanie prac, badań i działalności kół naukowych oraz młodych naukowców i studentów, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w świecie naukowym.

I Kongres Młodych Naukowców i Studentów, który miał miejsce w 2008 roku, odbył się pod hasłem: „Obecne trendy w Otolaryngologii, Audiologii i Rehabilitacji Słuchu, Mowy, Zmysłu Równowagi i Komunikacji Językowej”. Wielu młodych naukowców mogło podzielić się swoimi badaniami i wygłosić prezentacje. Podczas nadchodzącego Kongresu poruszane będą tematy z zakresu otorynolaryngologii i audiologii, a także fizjologii i patologii słuchu i mowy, otologii, psychologii, pedagogiki, logopedii, foniatrii, akustyki, psychoakustyki, telemedycyny, biofizyki, radiologii oraz innych pokrewnych zagadnień.

Więcej informacji na temat II Kongresu Młodych Naukowców i Studentów, opłat oraz możliwości i warunków udziału w Kongresie EFAS 2011 znajduje się na stronie www.congress.ifps.org.pl 

Jednocześnie informujemy, że do 15 grudnia br. opłata za udział w Kongresie wynosi 50 Euro (po tym terminie będzie to 75 Euro).

W Kongresie  mogą brać udział wszystkie osoby zainteresowane, które nie ukończyły 35 roku życia. Zachęcamy do aktywnego udziału i zgłaszania prac!

Szczegółowe informacje zostały zamieszczone w załącznikach:

Informacje.pdf

Zaproszenie.pdf

 

baner_efas.jpg

Autor: Paweł Kasprzak
Ostatnia aktualizacja: 30.11.2010, godz. 16:28 - Paweł Kasprzak