ZEBRANIE PRACOWNIKÓW KATEDRY

 

Szanowni Państwo,

Zebranie Katedry Translatoryki i Języków Słowiańskich odbędzie się w dniu 6 listopada 2019 r. o godz. 18.00, w sali GG-310.

 


ZAPROSZENIE NA III KONGRES TŁUMACZY LUBELSZCZYZNY

 

Partner Instytutu Filologii Słowiańskiej KUL Lubelskie Stowarzyszenie Tłumaczy zaprasza w dniach 1-2 KWIETNIA 2017 r. do Lublina na KONGRES TŁUMACZY LUBELSZCZYZNY. To już III edycja tego wydarzenia, które łączy środowisko tłumaczy.

W tym roku Kongres to dwa dni ciekawych tematów, wiedzy, praktycznych szkoleń i miłych spotkań profesjonalistów z branży tłumaczeniowej.

Tematem przewodnim III edycji będzie JAKOŚĆ W TŁUMACZENIU. Temat ten zgłębimy pod kątem tłumaczeń pisemnych, ustnych, zwykłych i przysięgłych oraz konferencyjnych.

Podczas Kongresu uzyskaKongres Tłumaczy Lubelszczyznymy w pigułce najważniejsze informacje na temat międzynarodowych standardów jakości tłumaczenia, odpowiedzialności zawodowej tłumaczy, praktyczne wskazówki dotyczące metod kontroli jakości oraz narzędzi i technik, które nam w tym pomogą. Warsztaty, które zaproponujemy w tym roku, są unikatowe w skali kraju. Jak co roku stawiamy na pragmatykę i zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce.


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami programu i wpisania Kongresu Tłumaczy Lubelszczyzny 2017 do swoich kalendarzy. Czekamy na was w Lublinie, w gościnnych murach UMCS w dniach 1- 2 kwietnia 2017 r.

 

Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo klikając w link.

 

ZEBRANIE PRACOWNIKÓW KATEDRY

 

Szanowni Państwo,

Zebranie Katedry Języków Słowiańskich odbędzie się w dniu 28 stycznia 2016 r. o godz. 11.00, w sali GG-310.

Porządek zebrania:

1. Wystąpienie dr Małgorzaty Wideł-Ignaszczak nt. "Współczesny rosyjski język religijny proweniencji katolickiej – perspektywy badawcze"
2. Sprawy organizacyjne

Autor: Magdalena Kawęcka
Ostatnia aktualizacja: 05.11.2019, godz. 18:11 - Magdalena Kawęcka