KOMUNIKAT SPECJALNY!!

 

3…

 

2…

 

1…

 

Tu Lublin! Tu Lublin!

 

                Jest poniedziałek 19 kwietnia 2010 roku, wiatr słaby wiejący z zachodu, zachmurzenie umiarkowane temperatura maksymalna w ciągu dnia 14 stopni. Imieniny Adolfa, Leontyny, Pafnucego, Tymona. Wybiła godzina 8:30 … przerywamy program by nadać komunikat specjalny:

 

                Dziś rano o godzinie 8:00 grupa zdeterminowanych studentów ekonomii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w liczbie osób dwóch, samozwańczo podczas próby uzyskania klucza do sali C-422 ogłosiła rozpoczęcie jubileuszowego XX Tygodnia Ekonomicznego. Podkreślmy JUBILEUSZOWEGO!  Wewnętrzna straż porządkowa Uniwersytetu prosi wszystkich o zachowanie spokoju. Oficjalny komunikat międzynarodowej agencji ROJTERS dosłownie sprzed chwili głosi iż o godzinie 8:25 kolejne 15 osób przybyło na Uczelnię domagając się wpuszczenia na certyfikowane szkolenia z zakresu Giełdy Papierów Wartościowych. Kolejna niezidentyfikowana dotąd grupa osobników rozwiesza na murach banery i plakaty promujące konferencję Behawioralne aspekty inwestowania na rynkach finansowych. Świadcząc po licznych posterach z owieczkami w tle istnieje prawdopodobieństwo iż są to studenci zamiejscowego wydziału Uczelni na Podhalu. Gęstniejący tłum na dziedzińcu domaga się wydania trzech netbooków oraz wyświetlenia obiecanych im filmów. Słychać gorące rozmowy na temat możliwości bankructwa krajów oraz obaw o sytuację Grecji – to wypowiadają się najprawdopodobniej zaprzyjaźnieni studenci z Oxfordu. Na przygotowane najprawdopodobniej w nocy podwyższenie wchodzą reprezentanci Koła Naukowego Studentów Ekonomii ogłaszając:

 

ODPALAMY TEN PROJEKT!!!

 

Tłum wiwatuje! Ufff!! Sytuacja robi się arcyciekawa. Przepraszam, ale idę na turniej gry CashFlow! Oddaję głos do studia… :)

 

=MS=

Autor: Jakub Paruch
Ostatnia aktualizacja: 17.04.2010, godz. 18:22 - Jakub Paruch