Celem organizacji Konkursu jest umożliwienie uczestnikom bezpiecznej nauki inwestowania w giełdowe kontrakty terminowe a udział w nim może wziąć każdy zarówno początkujący jak i zaawansowani Inwestorzy. Udział w Konkursie jest bezpłatny.

Konkurs polega na inwestowaniu wirtualnego kapitału na specjalnie przygotowanej platformie konkursowej w oparciu o rzeczywiste notowania. Każdy z uczestników może liczyć na wsparcie merytoryczne wybranego przez siebie Menora. Mentorem reprezentującym DM PKO Banku Polskiego jest Paweł Małmyga – analityk z Biura Analiz Rynkowych DM - TUTAJ znajdziecie link do profilu naszego Mentora na stronie Konkursu.

 

Od 12 do 23 stycznia 2015 r. trwał będzie I etap, podczas którego wszyscy uczestnicy będą mogli dokonywać testowych inwestycji na demonstracyjnym rachunku konkursowym. Start rywalizacji o nagrody już 26 stycznia wraz z rozpoczęciem sesji giełdowej. Konkurs podzielony jest na 5 edycji, z których każda trwa tydzień - rozpoczyna się w poniedziałek i kończy w piątek. Uczestnicy zarejestrowani w Konkursie będą mogli korzystać z wsparcia i  wiedzy wybranych przez siebie Mentorów – analityków i ekspertów w zakresie giełdowych kontraktów terminowych.

 

Od 12 stycznia do 27 lutego każdy z Mentorów będzie dzielił się z uczestnikami swoim doświadczeniem, zamieszczając na stronie konkursowej informacje, porady, własne prognozy inwestycyjne.


Do wygrania w konkursie są nagrody o łącznej wartości 70 tys. zł a szczegóły na temat wygranych i punktowania uczestników znajdziecie w Regulaminie Konkursu.

 

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !

 

Autor: Agata Węglińska
Ostatnia aktualizacja: 16.01.2015, godz. 22:40 - Agata Węglińska