IV  Lubelskie Dni Inwestycji

15-16 kwietnia 2011

Lublin, Hotel Victoria

Chcesz poznać strategie inwestycyjne stosowane przez najlepszych? Interesuje Cię analiza rynków finansowych? Chcesz dostrzegać na wykresach więcej niż inni i przekładać to na żywą gotówkę?  A może uważasz, że giełda to drogie kasyno i nie da się na niej niczego przewidzieć?  Weź udział w IV Lubelskich Dniach Inwestycji, a inwestowanie stanie się prostsze.

Regionalny Oddział Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych w Lublinie już po raz czwarty organizuje Lubelskie Dni Inwestycji.  Dwudniowa konferencja odbędzie się 15 i 16 kwietnia w Hotelu Victoria przy ul. Narutowicza 58/60 w Lublinie. Honorowym Patronem wydarzenia jest Prezydent Miasta Lublin. Partnerzy merytoryczni to Alchemia Inwestowania oraz ChartStock.pl.

 

LDI to największe spotkanie inwestorów indywidualnych na Lubelszczyźnie. W tym roku koncentrujemy się na zaawansowanych i praktycznych zagadnieniach rozwijających dotychczasową tematykę szkoleń. Głównym tematem wydarzenia będą inwestycje ze szczególnym naciskiem na rynek akcji. Za pomocą wykładów opartych na doświadczeniach prelegentów uczestnikom zostaną przekazane praktyczne umiejętności oraz konkretna wiedza. Zaproszeni goście przedstawią następujące tematy:

  • analiza fundamentalna
  • wpływ danych makroekonomicznych na kursy
  •  zarządzanie ryzykiem i pozycją
  • obsługa programu MetaTrader 4
  • nowatorskie metody analizy technicznej
  • systemy inwestycyjne oparte na analizie technicznej

 

Ponadto odbędą się prezentacje wybranych spółek giełdowych z regionu lubelskiego (Zakłady Azotowe Puławy SA, Orzeł SA, Interbud Lublin SA) oraz zostaną poruszone problemy ekonomiczne wykraczające poza rynek kapitałowy.

Projekt skierowany jest zarówno do inwestorów pamiętających początki GPW jaki i do tych, którzy dopiero zamierzają rozpocząć przygodę z rynkiem kapitałowym. Jak co roku Lubelskie Dni Inwestycji będą znakomitą okazją do osobistego poznania profesjonalistów rynku akcji oraz nawiązania znajomości z inwestorami z regionu.

 

Więcej informacji na: www.ldi.sii.org.pl

 Autor: Anna Zięba
Ostatnia aktualizacja: 02.04.2011, godz. 18:49 - Anna Mizak