Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Delegatura w Lublinie, prowadzi nabór do służby

images
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego jest największą polską służbą specjalną. Zajmuje się ochroną państwa przed planowymi i zorganizowanymi działaniami, które mogą stwarzać zagrożenie dla niepodległości lub porządku konstytucyjnego Polski, zakłócić funkcjonowanie struktur państwowych bądź narazić na szwank podstawowe interesy kraju. Swoje obowiązki ABW wypełnia m.in. poprzez uzyskiwanie, analizowanie i przetwarzanie informacji o niebezpieczeństwach. Gotowe opracowania przekazywane są właściwym organom konstytucyjnym. 
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Delegatura w Lublinie prowadzi nabór do służby w lokalizacjach: Biała Podlaska, Chełm, Kielce, Lublin, Przemyśl, Radom, Rzeszów.
Czytaj dalej...

Ile zarabia Frontend Developer?

6

Frontend Developer dba o to, aby stworzona aplikacja lub oprogramowanie były intuicyjne w obsłudze. Najczęściej zatem zajmuje się implementacją elementów wizualnych, dbając o atrakcyjny wygląd na przykład strony internetowej czy aplikacji mobilnej. Obecnie jest duże zapotrzebowanie na specjalistów z obszaru frontendu, co świetnie odzwierciedlają aktualne oferty pracy. Warto nieco bliżej przyjrzeć się orientacyjnemu wynagrodzeniu, mając na uwadze poziom doświadczenia, a także podział obowiązków.

Czytaj dalej...

Szukasz właściwej drogi rozwoju zawodowego? Weź udział w Programie Mentoringowym KUL

Zapraszamy do udziału w Programie Mentoringowym KUL z praktykami biznesu. Program pozwala zdobyć wiedzę, wzmocnić kluczowe kompetencje, poszerzyć swoją sieć kontaktów oraz poznać dobre praktyki pod okiem wybitnych specjalistów.
Zapraszamy do aplikowania. Rekrutacja trwa do 30 listopada 2023 r.
Czytaj dalej...

Akademia Kompetencji Biura Karier KUL 2023

2_3

Biuro Karier KUL zaprasza wszystkich studentów, absolwentów oraz osoby z dorobkiem zawodowym na  Akademię Kompetencji 2023 - cykl bezpłatnych szkoleń prowadzonych przez ekspertów HR, praktyków biznesu, doświadczonych doradców rynku pracy.

Szkolenia w formie webinarów oraz warsztaty stacjonarnie będą odbywały się w terminie 12.09.2023-18.10.2024.

Zapraszamy do zapisów.

Czytaj dalej...

Spotkania z rynkiem pracy Biura Karier KUL

webinaria_eg_eps_eures_2

Zapraszamy do udziału w "Spotkaniach z rynkiem pracy Biura Karier KUL”. Wydarzenie odbędzie się w terminie 25.04.2023 r. – 11.05.2023 r. w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Szczegóły w rozwinięciu.

Czytaj dalej...

Letnia Akademia BGK

webinaria_eg_eps_eures_2

Praktyki w BGK- Letnia Akademia BGK

Czytaj dalej...