STUDIUM WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU KUL

KIEROWNIK

 mgr PIOTR OLEJARNIK

 

Z-CA KIEROWNIKA: mgr Arkadiusz Czarnecki

 

Asystenci:

mgr Arkadiusz Czarnecki

tel. (81) 445-49-86

e-mail: arkadiusz.czarnecki@kul.pl

 

mgr Jarosław Dobosz

tel. (81) 445-49-86

e-mail: jaroslaw.dobosz@kul.pl

 

dr Joanna Kubińska

tel. (81) 445-49-85

e-mail: joanna.kubinska@kul.pl

 

mgr Piotr Olejarnik

tel. (81) 445-49-83

e-mail: piotr.olejarnik@kul.pl

 

mgr Wojciech Paszek

tel. (81) 445-49-86

e-mail: wojciech.paszek@kul.pl

 

mgr Adam Piwiński

tel. (81) 445-49-86

e-mail: adam.piwinski@kul.pl

 

mgr Iwona Szyłejko

tel. (81) 445-49-85

e-mail: iwona.szylejko@kul.pl

 

Instruktorzy:

 

mgr Agnieszka Gołofit

tel. (81) 445-49-85

e-mail: agnieszka.golofit@kul.pl

 

mgr Anna Zarańska

tel. (81) 445-49-85

e-mail: anna.zaranska@kul.pl

 

Instruktorzy zatrudnieni w ramach umowy cywilno-prawnej w roku akad. 2019/2020:

mgr Łukasz Harbuz

e-mail: lukasz.harbuz@kul.pl

 

mgr Konrad Szczygieł

e-mail: konrad.szczygiel@kul.pl

 

mgr Witalij Smygur

e-mail: smygur.witalij@gmail.com

 

mgr Iwona Ludjan (WNIT Stalowa Wola)

e-mail: iwona.ludjan@kul.pl

 

 

Sekretariat SWFiS:

telefon: (81) 445-49-88, (81) 445-49-82

e-mail: swfis@kul.pl

pracownicy:

- mgr Barbara Psuj (główny specjalista) 

tel. (81) 445-49-82; e-mail: barbara.psuj@kul.pl

- mgr Beata Rawska (specjalista) 

tel. (81) 445-49-88; e-mail: beata.rawska@kul.pl            

- Jolanta Wójcicka (samodzielny referent)

tel. (81) 445-49-88; e-mail: jolanta.wojcicka@kul.pl

 

 

 

Autor: Anna Swęda
Ostatnia aktualizacja: 07.09.2020, godz. 17:51 - Beata Rawska