Główny cel Adapciaku – integracja nowych studentów między sobą, przygotowanie ich do życia na uczelni, a przede wszystkim spędzenie w miłej atmosferze wolnego czasu oraz odpoczynek! Cały program wyjazdu jest pod tym właśnie kątem zorganizowany. Wszystko, co będzie się odbywać, podzieliliśmy na trzy moduły: teoretyczno-wykładowy, odpoczynek z dawką sportu i coolturalne imprezy:)

Program w dużym stopniu zależeć będzie od ilości osób biorących udział, dlatego ostateczna wersja pojawi się dopiero 16 sierpnia (ostatni dzień zgłoszeń).

Część teoretyczno-wykładowa – warsztaty integracyjne, szkolenie z automotywcji, wyznaczania celów osobistych i zarządzania sobą w czasie oraz zapoznanie ze strukturą uczelni, doświadczeniami starszych studentów oraz szerokimi możliwościami jakie istnieją w trakcie studiów - czyli jak przetrwać i dobrze się bawić na studiach :)

Część sportowa: obóz będzie się odbywał na wybrzeżu jezior, więc kąpiel i sporty plażowe oraz wodne przede wszystkim. Przewidywane gry terenowe, w których wytrwa tylko najsilniejszy:)  a na końcu- niespodzianka!

Część imprezowa – no cóż tutaj pisać;) beach party, horror party, ognisko, warsztaty bębniarskie, koncert naszego nowego zespołu bębniarskiego, i mnóstwo innych!

Jeżeli masz swoje sugestie odnośnie programu – śmiało pisz! Chcemy uwzględnić jak najwięcej pomysłów i zrobić program jak najciekawszy! Wszystko z myślą o Was!!!

 

Autor: Lyubomyr Sherstyuk
Ostatnia aktualizacja: 21.07.2009, godz. 15:31 - Ewa Skrudlik