Koło PTTK nr 1 przy KUL

zaprasza na

 

RAJD na WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

29 października - 1 listopada 2010


Wyjazd z Lublina w piątek 29 października po godz. 17, powrót do Lublina w poniedziałek 1 listopada późnym wieczorem.

Trasa: zachodnia, najwyższa część Beskidu Niskiego. Wejdziemy na najwyższe góry BN: Busova (Słowacja), Lackową i Kozie Żebro.

Noclegi w agroturystyce w Wysowej Zdroju (cena ok. 20 zł/noc).

 

Należy zabrać: dokumenty; lekki plecak wycieczkowy; dobre turystyczne buty i lekkie obuwie na zmianę, kurtkę od deszczu; ciepłe ubranie i ubranie na zmianę (w tym czapkę, szalik, rękawiczki); menażkę, kubek, łyżkę, nóż; zapałki, latarkę (!!!); mapę Beskidu Niskiego i kompas; rękawice robocze (do przygotowania ogniska). Na wszelki wypadek – śpiwór. Warto mieć kuchenkę gazową i kartusz z gazem. Koniecznie butelka na wodę/termos.

Jedzenie na 3 dni: herbata, kawa, cukier, sól, łatwe do przygotowania posiłki (zupy błyskawiczne, musli z mlekiem w proszku, kanapki, itp.), przekąski na trasę (batony, suche owoce, sucha kiełbasa, itp.), kiełbasa na ogniska i co kto lubi. Śniadania i kolacje będziemy gotować na kwaterze, w Wysowej są bary, gdyby ktoś chciał skorzystać.

 

UWAGA: Przewidywane są codzienne długie, wycieńczające zabawy przy  ognisku :)

Koszt - noclegi i dojazdy - to ok. 100 zł (+ wyżywienie i własne wydatki).

Spotkanie organizacyjne we wtorek 26 października o godz. 19 w lokalu Koła PTTK GG 020a (OBOWIĄZKOWE dla poważnie zainteresowanych udziałem w rajdzie).  

Tel. kontaktowy 601 913 847.

Autor: Urszula Bajko
Ostatnia aktualizacja: 10.03.2011, godz. 00:28 - Urszula Bajko