II Ogólnopolski Kongres Młodych Hispanistów - Program

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

 

Koło Hiszpańsko-Polskie przy KUL, Koło Naukowe Doktorantów Wydziału Nauk Humanistycznych KUL, Katedra Świata Hiszpańskiego, Polityki i Relacji Międzynarodowych KUL oraz Instytut Hiszpańsko-Polski w Lublinie mają zaszczyt zaprosić wszystkich na II Ogólnopolski Kongres Młodych Hispanistów, który odbędzie się w dniach 17-19 listopada 2016 na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Szczegółowy program znajduje się poniżej

 

Plakat

Program

Program (ulotka)

2016-11-11 Czytaj dalej...

II Ogólnopolski Kongres Młodych Hispanistów - zmiana terminu zgłoszeń

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie informujemy, że termin przesyłania zgłoszeń na II Ogólnopolski Kongres Młodych Hispanistów zostaje przesunięty z 18 września na 21 października br. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres okmh2016@gmail.com.

Okólniki i formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo w niniejszym linku: https://www.kul.pl/ii-ogolnopolski-kongres-mlodych-hispanistow,art_68252.html

 

 

 

W imieniu Komitetu Organizacyjnego,

Jakub Chmiel

2016-09-16

II Ogólnopolski Kongres Młodych Hispanistów

Szanowni Państwo,

 

Koło Hiszpańsko-Polskie przy KUL wraz z Kołem Naukowym Doktorantów Wydziału Nauk Humanistycznych KUL mają przyjemność zaprosić wszystkich młodych badaczy (studentów, doktorantów) do udziału w II Ogólnopolskim Kongresie Młodych Hispanistów, który odbędzie się w dniach 17-19 listopada 2016 w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II (Lublin). Zgłoszenia w postaci wypełnionego formularza należy przesyłać do dnia 21 października br. na adres okmh2016@gmail.com. Formularz i okólnik zawierający szczegółowe informacje na temat konferencji są dostępne do pobrania poniżej.

2016-06-08 Czytaj dalej...

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych Hispanistów

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele

 

Koło Hiszpańsko-Polskie przy KUL we współpracy z Katedrą Świata Hiszpańskiego, Polityki i Relacji Międzynarodowych KUL zaprasza wszystkich pasjonatów i przedstawicieli polskiej myśli hispanistycznej młodego pokolenia, a także wszystkich młodych ludzi zajmujących się zawodowo językiem i kulturą hiszpańską na Ogólnopolskie Spotkanie Młodych Hispanistów, które odbędzie się w sobotę 5 grudnia 2015 o godz. 11.00 w sali CN-208. Głównym celem Spotkania będą wspólne rozmowy na temat powołania Grupy Młodych Hispanistów, mającej w zamierzeniu pomóc młodym badaczom z zakresu nauk hispanistycznych w podejmowaniu wspólnych inicjatyw i projektów badawczych.

 

Zaproszenie

Plakat

2015-11-30

I Ogólnopolski Kongres Młodych Hispanistów - Oficjalny program z plakatem

Koło Hiszpańsko-Polskie przy KUL we współpracy z Katedrą Świata Hiszpańskiego, Polityki i Relacji Międzynarodowych KUL, Instytutem Filologii Romańskiej KUL, Instytutem Hiszpańsko-Polskim w Lublinie oraz Pro Iberią serdecznie zapraszają na I Ogólnopolski Kongres Młodych Hispanistów, który odbędzie się w dniach 20-21 kwietnia 2015 w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

2015-04-14 Czytaj dalej...

I Ogólnopolski Kongres Młodych Hispanistów

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie informujemy, że Koło Hiszpańsko-Polskie przy KUL we współpracy z Katedrą Świata Hiszpańskiego, Polityki i Relacji Międzynarodowych KUL oraz Instytutem Hiszpańsko-Polskim w Lublinie organizuje I Ogólnopolski Kongres Młodych Hispanistów (20-21 kwietnia 2015). Do udziału w Kongresie zapraszamy studentów oraz doktorantów, którzy są zainteresowani problematyką hispanistyczną (historia, kultura, literatura, językoznawstwo) i prowadzą badania w tym zakresie.

 

Termin nadsyłania zgłoszeń (na adres okmh2015@gmail.com) mija 9 stycznia 2015 r.

 

2014-12-06 Czytaj dalej...

Profesor Juan Manuel Santana oraz Ana Maria Györfi w KUL !!!

Katedra Historii i Kultury Krajów Języka Hiszpańskiego KUL, Koło Hiszpańsko-Polskie przy KUL, Instytut Hiszpańsko-Polski w Lublinie oraz Pro Iberia zapraszają w dniach 2-3 czerwca 2014 r. na wykłady, które wygłoszą Profesor Juan Manuel Santana oraz Ana Maria Györfi z Universidad de la Palmas de Gran Canaria.

 

2014-05-31 Czytaj dalej...

25-lecie Koła Hiszpańsko-Polskiego przy KUL

25-lecie Koła Hiszpańsko-Polskiego przy KUL

 

       Koło Hiszpańsko-Polskie przy KUL, Instytut Hiszpańsko-Polski w Lublinie oraz Katedra Historii i Kultury Krajów Języka Hiszpańskiego KUL mają zaszczyt zaprosić na obchody 25-lecia Koła Hiszpańsko-Polskiego przy KUL (dawne Towarzystwo Hiszpańsko-Polskie), które odbędą się w dniach 27-28 maja 2014 r.

2014-05-23 Czytaj dalej...

ORIENTE Y OCCIDENTE. I CONGRESO INTERNACIONAL DE HISPANISTAS

Koło Hiszpańsko-Polskie KUL zaprasza na I Międzynarodowy Kongres Hispanistów. Odbędzie się on w dniach 5-7 czerwca 2013 roku w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz w Hotelu Huzar (ul. Spadochroniarzy). Szczegóły na plakacie i w programie. Czytaj dalej...

2013-05-29

Hiszpania i chrześcijaństwo. Tradycja i tożsamość

Koło Hiszpańsko-Polskie KUL zaprasza  na Oglnopolską Konferencję Naukową "Hiszpania i chrześcijaństwo. Tradycja i tożsamość", która odbędzie się 6 maja 2013 roku, w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II (sala 208 Collegium Norwidianum). Rozpoczęcie już o godzinie 8.30! Szczegółowy program...

2013-03-08