Życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia

Czekając, kiedy wzejdzie wigilijna gwiazda Do wpół zmarzniętej szyby przywarł chłopiec mały. Patrzył – zimowe ptaki wracały do gniazda, Jakby tego wieczoru też świętować chciały. Niegdyś gwiazda z Betlejem mędrców prowadziła, Dziś znak daje, by zasiąść do świętej wieczerzy, By biel opłatka ludzkie waśnie pogodziła, A w sercu znów zamieszkał Ten, co „w żłobie leży”. Chwila jedna! Przy tobie nikną odległości, Co szare – zmienia się w odświętne, tajemnicze. Daj nam więcej dni takich, spragnionych miłości, Niech świat przy żłóbku Twoim odmienia oblicze.

 

o. Franciszek Czarnowski, "Na wigilię"

 

Z okazji świąt Bożego Narodzenia pragniemy w imieniu członków całego Koła Innowacji z Panią dr Joanną Niewiadomą na czele życzyć pracownikom i studentom naszej uczelni, aby świąteczny czas przepełniony był radością, ciepłem i rodzinną atmosferą, niech przyniesie odpoczynek i chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków oraz energię i pomyślność na cały następny rok. Pamiętajmy, że Bóg dając nam swojego syna okazał nam wielką miłość, dlatego też chcemy Wam życzyć aby Jezus Chrystus zesłał na Was łaskę miłości. Pamiętajmy aby się wzajemnie wspierać w tych trudnych czasach, i pokładać nadzieję w Panu, ponieważ z Nim pokonamy wszystko.

 

Chcemy Wam również życzyć wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2021 roku, aby był o wiele lepszy od 2020 r. i spełnienia wszelkich marzeń tych małych i tych dużych.  

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

 

2020-12-22

Zapraszamy na wykład "Influencer Marketing"

Chcieliśmy Was zaprosić na wykład "Influencer Marketing", który organizuje Laboratorium Innowacji KUL.

 

Wykład odbędzie się 19.03.2020 roku w godzinach 16:00 - 17:30 w kampusie głównym KUL  (al. Racławickie 14) stara aula GG 47

 

Podczas wykładu będzie można wygrać książki "WIELKA CZWÓRKA" Scotta Gallowaya.

 

Więcej o wydarzeniu

 

Influencer Marketing

2020-03-01

Warsztaty z korzystania z Banku Danych Lokalnych

Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty!

 

   Studenckie Koło Innowacji - Transferu wiedzy do biznesu KUL wspólnie z lubelskim Urzędem Statystycznym organizuje warsztaty korzystania z danych.

 

  Jeśli piszesz pracę dyplomową lub jesteś maniakiem informacji i potrzebujesz danych statystycznych, to te warsztaty są dla Ciebie! Ponadto w programie rozwijanie umiejętności samodzielnego korzystania z zasobów statystyki publicznej w zakresie generowania, przetwarzania danych statystycznych dostępnych w formie elektronicznej poprzez ćwiczenia praktyczne.

 

Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

 

 

 

2016-02-21

UWAGA STUDENCI!!

Już jutro rusza rekrutacja do międzywydziałowego Koła Innowacji - Transferu wiedzy do biznesu. Jesteś ciekawy jak działamy i co robimy? Przyjdź i się przekonaj! Czekamy na Ciebie od 9.10 do 17.10 w C - 559 :) 

 

2015-12-02

Ogólnopolska Konferencja Naukowa ''Innowacyjny człowiek- firma- gospodarka"

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

 

 

 

Konferencja

2015-03-05

Żródła finansowania działalności prospołecznej- spotkanie z Panią Bożeną Żurek

  1. Studiujesz, pracujesz, imprezujesz, a mimo to wciąż czegoś Ci brak?
  2. Szukasz sposobu, aby móc realizować siebie i swoje pasje, a przy okazji pomagać innym?

To powinno Cię zainteresować!

 

Już 25 lutego Studenckie Koło Innowacji - Transferu wiedzy do biznesu organizuje spotkanie poświęcone aktywności studenckiej w Trzecim Sektorze!

Będziesz mógł dowiedzieć się jak wykorzystać swój potencjał i zainteresowania, aby poczuć się spełnionym dołączając do organizacji pozarządowej i zdobywając bezcenne doświadczenie.

Spotkanie poprowadzi Pani Bożena Żurek – trener kluczowy Regionalnego Ośrodka EFS w Lublinie.

Członek Podkomitetu Monitorującego Program Operacyjny Kapitał Ludzki Województwa Lubelskiego na lata 2007 – 2013. Posiada wieloletnie doświadczenie jako doradca i trener w różnorodnych projektach krajowych i zagranicznych. Autorka ponad 10 artykułów nt. rozwoju organizacji pozarządowych zamieszczonych w regionalnych czasopismach lub pracach zbiorowych. Pracuje również jako kierownik Działu Obsługi Badań i Projektów Naukowych KUL.

 

 

2015-03-02

Tajniki wynalazku !!!

Koło Innowacji -Transferu wiedzy do biznesu

i

Koło Naukowe Studentów Ochrony Środowiska

 

ZAPRASZAJĄ NA SPOTKANIE Z INNOWACJĄ

 

 

 

  pt. „Tajniki wynalazku”

 

gościem będzie

prof. dr hab. Zofia Stępniewska

 

Kierownik Katedry Biochemii i Chemii Środowiska KUL,
pod kierownictwem której naukowy zespół badawczy opracował innowacyjną metodę otrzymywania EKTOINY, aminokwasu znajdującego szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym i medycznym.

                                                                                                        

 

 

            13.05.2014 r.

            godz. 17:00

    Aula Biotechnologii (sala 008)
ul. Konstantynów 1

2014-05-09

Spotkanie z innowacjami

Interesuje Cię temat innowacji?

Chcesz zapoznać się  z tym pojęciem? Masz ochotę na dyskusje z ciekawymi ludźmi?

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklicznych spotkaniach Koła Innowacji- Transferu wiedzy do biznesu           pt. ,, SPOTKANIE Z INNOWACJAMI" .
 Będziemy poruszać aktualne tematy związane z innowacją i jej wpływem na nasze życie.

 

Serdecznie zapraszamy studentów wszystkich kierunków KUL na pierwsze spotkanie,

które odbędzie się 09.12.2013r. (poniedziałek)

godzina 19.00

sala C-102A

2013-12-04