Koncert Kolęd i Pastorałek w Kościele Pobrygidkowskim w Lublinie

Dziękujemy wszystkim za obecność i wiele życzliwych słów po Koncercie Kolęd i Pastorałek w Kościele Pobrygidkowskim w Lublinie. To daje siłę do pracy w Nowym Roku. Do zobaczenia na następnym koncercie!

 

2020-01-14

I Koncert Kolęd Zespołu Pieśni i Tańca KUL

Serdecznie zapraszamy na pierwszy w naszej historii Koncert Kolęd

w Święto Chrztu Pańskiego, 12 stycznia br. 

w Kościele p.w. Wniebowzięcia N.M.P Zwycięskiej w Lublinie (Pobrygidkowski)

przy ul. Narutowicza 6 o godz. 14.00

 

ZAPRASZAMY!

2020-01-02

Charytatywny Koncert Kolęd - Od Politechniki dla Weroniki

16 grudnia br. w Centrum Kongresowym UP Zespół Pieśni i Tańca KUL razem z innymi zespołami lubelskimi wziął udział w koncercie charytatywnym dla Weroniki. W jedności siła...!

 

2019-12-17

Doing business together - cooperation of Polish and Italian entrepreneurs

28 listopada br. Zespół Pieśni i Tańca KUL koncertował w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie w ramach konferencji: "Doing business together - cooperation of Polish and Italian entrepreneurs" organizowanej przez Polsko-Włoską Izbę Gospodarczą i Marszałka Województwa Lubelskiego.

 

 

 
2019-12-02

Koncerty w Kijowie. Pierwszy raz poza Polską!

W dniach 25 i 26 października w Kijowie odbędą się dwa koncerty Zespołu Pieśni i Tańca KUL: jeden w Kijowskim Narodowym Uniwersytecie im. Tarasa Szewczenki; drugi: wspólny koncert z Souvenir Orchestra z Kijowa. Partnerem Zespołu jest Województwo Lubelskie i Szkoła Języka i Kultury Polskiej KUL.

2019-10-17

XVI Lubelski Festiwal Nauki 2019

Zapraszamy na Koncert Zespołu Pieśni i Tańca Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w ramach prezentacji artystycznych Lubelskiego Festiwalu Nauki 2019 - 15 września br. (niedziela), godz. 14.40, scena na Placu Teatralnym przy Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Partnerem Zespołu jest Województwo Lubelskie. Patronat Festiwalu: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Marszałek Województwa Lubelskiego. Zapraszamy!

2019-09-09

Koncert w "Grand Stasinda"

21 sierpnia br.  o godz. 19.30 w Bukowinie Tatrzańskiej w ośrodku "Grand Stasinda" odbył się koncert  Zespołu Pieśni i Tańca KUL dla mieszkańców Podhala, turystów i gości ośrodka. Koncert był częścią warsztatów tanecznych, w których uczestniczyli członkowie Zespołu. Dziękujemy Fundacji Rozwoju KUL oraz naszym partnerom: Województwu Lubelskiemu i Szkole Języka i Kultury Polskiej KUL. 

 

2019-08-26

Zespół Pieśni i Tańca KUL w Bukowinie Tatrzańskiej

W dniach 19-23 sierpnia br. pracujemy, odpoczywamy i koncertujemy w Bukowinie Tatrzańskiej. 4-dniowe warsztaty taneczne połączone z chwilą na odpoczynek i integrację odbędą się w Ośrodku Stasinda; tam także zorganizowaliśmy koncert Zespołu dla mieszkańców Podhala, turystów Bukowiny Tatrzańskiej i gości Ośrodka Wypoczynkowego "Stasinda".

Partnerem Zespołu jest Województwo Lubelskie i Szkoła Języka i Kultury Polskiej KUL

Piyknie pytomy! zapraszamy 

 

2019-08-13

Inauguracyjny koncert Zespołu Pieśni i Tańca za nami

Przy pełnej Sali Teatralnej KUL, przy owacjach na stojąco zakończył się Inauguracyjny Koncert Zespołu Pieśni i Tańca KUL. Dziękujemy Wszystkim za obecność, gratulacje i słowa sympatii! Dziękujemy naszym partnerom: Województwu Lubelskiemu i Szkole Języka i Kultury Polskiej KUL. Zapraszamy na: Fotorelację i Tv KUL

 

2019-07-01