Koło Naukowe Studentów Ekonomii serdecznie zaprasza wszystkich chętnych studentów i uczniów którzy ukończyli 18 rok życia do wziecia udziału w Ekonomicznej Grze Miejskiej, która to odbedzie się 12 kwietnia 2013 r.(piątek) o godzinie 10.30. Grę rozpoczniemy na dziedzińcu KUL-u, gdzie każda trzyosobowa drużyna otrzyma instrukcje gdzie ma się dalej udać.

 

 

 Gra miejska ma na celu edukację uczestników, pogłębienie ich wiedzy z zakresu bankowości, poznanie czynników ekonomicznych wpływających na lokalną gospodarką, jak również zapoznanie z historią miasta Lublina oraz jego sytuacją gospodarczą. Polegać będzie na rywalizacji trzyosobowych drużyn w rozwiązywaniu zagadek ekonomicznych oraz zdobywaniu punktów, po udzieleniu poprawnych odpowiedzi na pytania. Gra sprawi, że uczestnicy zapoznają się z zagadnieniami ekonomicznymi oraz nauczą się pracy zespołowej pod presją czasu.

 

Zwycięska drużyna otrzyma aparaty fotograficzne. Kolejno, za drugie miejsce przewidziane jest pamięć USB 32G, za trzecie miejsce nagrody książkowe o tematyce ekonomicznej.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w grze, dobrze się bawić i zgarnąć atrakcyjne nagrody, napisz do nas na adres: konkursy.knse@wp.pl

W treści maila musisz zawrzeć imiona i nazwiska trzech osób z drużyny i zaznaczyć kto jest w niej liderem. Odpowiadamy na każdego maila, w razie braku odpowiedzi prosimy o ponowny kontakt. Zapisy odbywac się będą w dniach od 2 kwietnia od godziny 10.00 do 11 kwietnia 2013 r. do godziny 0.00. Regulamin konkursu znajdziecie w zakładce "Regulaminy konkursów".

 

 

 

Serdecznie zapraszamy,

KNSE.

 

 

 

Autor: Anna Mizak
Ostatnia aktualizacja: 30.03.2013, godz. 15:57 - Katarzyna Andrusiuk