Organizacja zajęć w sem. zimowym roku 2020/2021

 

UWAGA: Od dnia 19 października 2020 r. wszystkie zajęcia dydaktyczne na kierunkach: Filologia romańska, Hispanistyka, Italianistyka odbywają się w trybie zdalnym do odwołania. 

 

Regulamin nauczania w trybie zdalnym

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem nauczania w trybie zdalnym na Wydziale Nauk Humanistycznych w semestrze zimowym w roku akademickim 2020/2021. Poniżej zamieszczamy wersję polską i angielską.

Regulamin nauczania w trybie zdalnym na WNH.pdf

Rules for on-line teaching at the Faculty of Humanities.pdf

 

 

Romaniści w jury konkursu Prix Goncourt : le choix de la Pologne 2020

 

Wprawdzie mamy sobotę, 17 X, ale nasi romaniści dzielnie obradują na MS Teams :) Jury w składzie: Vanda Asipenka (przewodnicząca), Karolina Dudek, Julia Pojęta, Dorota Romanek, Aleksandra Dyderska, Katarzyna Tetlak, Marlena Pikul, Elżbieta Klimkiewicz, Natalia Mazurek, Adrianna Muzyka, Jagoda Zarzycka, Maria Stępień wybiera spośród 15 pozycji najciekawszą ich zdaniem powieść, która powinna zwyciężyć w polskiej edycji prestiżowej francuskiej nagrody literackiej Prix Goncourt. Z ramienia Koła Naukowego Romanistów prace jury koordynuje Roksana Słaby, zaś wybór naszego romanistycznego jury zostanie zaprezentowany przez Vandę Asipenkę podczas zdalnych obrad jury romanistyk z całej Polski, 22 X 2020.

Bonne chance!

 

Edyta Kociubińska

Opiekun konkursu z ramienia Filologii romańskiej KUL

 

 

Autor: Leszek Wojtowicz
Ostatnia aktualizacja: 20.10.2020, godz. 13:55 - Edyta Kociubińska