wampiriada_120

Podsumowanie

Wampiriady

 

 

Przede wszystkim chcielibyśmy serdecznie podziękować. Władzom KULu i Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Jedni udostępnili miejsce, drudzy sprzęt i personel , a bez tego Wampiriada nie mogłaby się odbyć.

 

Wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego dnia, czarne koszulki NZSu były naprawdę widoczne. Dzięki także Akademickiej Sekcji Pomocy Przedmedycznej, z Kubą na czele, którzy razem z nami dbali o to, by wszystko się udało.

 

Dzięki wszystkim WAM, którzy przyszliście, bo bez Was ta Akcja nie miałaby w ogóle sensu. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem waszej chęci pomocy innym i poświęcenia w oczekiwaniu na swoją kolej. Nie spodziewaliśmy się takiej ilości osób, dlatego część niestety musieliśmy odesłać do Centrum Krwiodawstwa, za co serdecznie przepraszamy, ale zmusiły nas do tego po prostu realia pobierania krwi.

 

Dziękujemy tym, którzy poszli oddać krew w RCKiK i prosimy ich o zgłaszanie się po upominki i nagrody do naszego biura (GG-314).

 

Dziękujemy sponsorom, bez których ta Akcja byłaby mniej atrakcyjna. Dzięki nim, każdy oprócz drobnych upominków otrzymywanych przy wyjściu, mógł otrzymać cenne nagrody.

 

Obiecujemy, że przy następnej Wampiriadzie postaramy się o jeszcze większą liczbę sponsorów i upominków.

 

 

A teraz wstępne podsumowania liczbowe:

 

Na KULu krew oddało 97 osób (tyle osób wypełniło formularz uprawniający do losowania nagród. Jeśli ktoś oddał krew a nie wypełnił formularza, prosimy o zgłoszenie się do biura.

 

Prosimy też o zgłoszenie się i wypełnienie formularza te osoby, które oddały krew w RCKiK.) co oznacza, że zebraliśmy około 44 litrów krwi która pomoże ratować czyjeś życie.

 

Kochani, jesteśmy z Was dumni. Czekamy na dane z RCKiK i dlatego określamy te dane jako wstępne, mamy nadzieję, że przekroczyliśmy 50 litrów zebranej krwi.

 

Akcja, która początkowo planowana była na cztery godziny (9-13) przeciągnęła się o kolejne cztery godziny. Dziękujemy personelowi RCKiK za tę pracę, mnóstwo cierpliwości i jeszcze dobry humor, nawet pod koniec dnia.

Kolejna Wampiriada już niedługo, prawdopodobnie w kwietniu. Dbajcie zatem o siebie, abyście mogli oddać krew i kolejny raz pomóc komuś w walce o życie. Mamy nadzieję, że do zobaczenia!Odnośnik do artykułu zapraszającego na Wampiriadę zawierającego Listę Sponsorów i Patronów Medialnych.

Autor: Paweł Potakowski
Ostatnia aktualizacja: 08.11.2008, godz. 13:41 - Paweł Potakowski