Aktualności / Wydarzenia

24-25.03 Konferencja naukowa „Prorok Ukrainy. Błogosławiony Grzegorz Chomyszyn, greckokatolicki biskup stanisławowski: życie, działalność, tradycja”

Bp ChomyszynCentrum Ucrainicum KUL, Greckokatolicki Wydział Teologiczny Uniwersytetu Preszowskiego, Polskie Towarzystwo Teologiczne, Instytut Pamięci i Dziedzictwa Kresowego, Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. ks. Piotra Skargi, Lubelski Klub Inteligencji Katolickiej w Lublinie oraz Akademicki Klub Myśli Społeczno-Politycznej "Vade Mecum" zapraszają na międzynarodową konferencję naukową „Prorok Ukrainy. Błogosławiony Grzegorz Chomyszyn, greckokatolicki biskup stanisławowski: życie, działalność, tradycja”, poświęconą 150 rocznicy urodzin bł. bp. Grzegorza Chomyszyna, która odbędzie się 24-25 marca 2017 r.  w Kolegium Jana Pawła II, sala C-1031.