32 Międzynarodowa Konferencja ACISE "Inspiring Trust"

W dniach od 4 do 6 kwietnia 2024r. odbędzie się w murach naszej uczelni 32 Międzynarodowa Konferencja ACISE - Stowarzyszenia Instytutów i Wydziałów Pedagogiki Uniwersytetów Katolickich l’Association Catholique Internationale des Institutions de Sciences de l’Éducation. ACISE to zespół działający w ramach Federacji Uniwersytetów Katolickich (FIUC) z siedzibą w Paryżu. Organizatorem tegorocznego wydarzenia jest Instytut Pedagogiki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawa II w Lublinie. Podczas Konferencji "Inspiring Trust" w Lublinie naukowcy będą zgłębiać wartość zaufania z perspektywy edukacyjnej, koncentrując się na tych aspektach, które sprzyjają prawidłowemu rozwojowi jednostki.

W ramach wydarzenia zaplanowany jest także Koncert symfoniczny w kościele archikatedralnym w dniu 4.04. Szczegółowy program Konferencji znajduje się na plakacie.