Godziny otwarcia Muzeum KUL

wystawa ChomentowskaW piątą rocznicę śmierci Marii Chomentowskiej (1924-2013), jednej z najwybitniejszych polskich projektantek mebli i wnętrz – współtwórczyni „stylu mebli IWP” – polskiego funkcjonalizmu – Muzeum Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II we współpracy ze studentami historii sztuki KUL przygotowało pierwszą monograficzną wystawę jej twórczości. Wystawę "Praktyczne piękno" w Gmachu Głównym KUL będzie można oglądać do 30 czerwca 2018 r., a jej wernisaż odbędzie się 23 marca o godz. 18.30.

15.06.2018 - 22.06.2018

Wystawa "Sztuka neosakralna"

Sztuka neosakralnaWydział Nauk Humanistycznych, Instytut Filologii Polskiej oraz Uniwersytet Otwarty KUL zapraszają na spotkanie ze sztuką litewskiego artysty Krzysztofa Sokolovskiego. Wystawa "Sztuka neosakralna" prezentowana jest w Atrium Collegium Norwidianum KUL do piątku 22 czerwca 2018 r.