KUL oferuje naprawdę dużo możliwości dla tych, którzy chcą się rozwijać, nie tylko naukowo. Jeśli jesteście uzdolnieni muzycznie, zapiszcie się do chóru, jeśli teatralnie - do Teatru ITP, jeśli sportowo – do którejś z sekcji sportowych. Jest tu też Agencja Fotograficzna, Akademickie Studio Filmowe, Galeria 1, Samorząd Studencki, Wolontariat Studencki i całe mnóstwo organizacji, do których chętnie Was przyjmą, jeśli tylko zechcecie. A warto, bo często wiąże się to z wyjazdami na koncerty, zawody, występy, itd.

Ale nie można zapominać też o życiu towarzyskim. Choć teraz jeszcze może czujecie się trochę osamotnieni, na pewno już niedługo będziecie mieć na studiach mnóstwo przyjaciół, z którymi będziecie spędzać czas.

Autor: Bartłomiej Szymkowiak
Ostatnia aktualizacja: 28.09.2010, godz. 17:08 - Bartłomiej Szymkowiak