Starostowie WNH 2019/2020

Edytorstwo I stopień

1 rok

Tomasz Chmielik

2 rok

Iga Adamczyk

3 rok

Ewelina Dubicka

Filologia polska I stopień

1 rok

Klaudia Hawryłko

2 rok

Magdalena Szamik

3 rok

Dorota Łabędzka

Filologia polska II stopień

1 rok

Magdalena Majcher

2 rok

Viktoria Kopaczewska

Humanistyka cyfrowa II stopień

1 rok

Katarzyna Zając

Filologia - sinologia I stopień

1 rok

Eliza Wang

2 rok

Ada Dan

3 rok

Aleksandra Barczyńska

Filologia - sinologia II stopień

1 rok

Zuzanna Salecka

2 rok

Hanna Jazgarska

Filologia klasyczna I stopień

1 rok

ks. Przemysław Przyślak

2 rok

ks. Dawid Bendowski

3 rok

Justyna Zielonka

Filologia klasyczna II stopień

1 rok

ks. Dawid Snochowski

Filologia angielska I stopień

1 rok

Sylwia Sałata

2 rok

Weronika Wasiluk

3 rok

Paulina Huzar

Filologia angielska II stopień

1 rok

Anna Szymocha

2 rok

Maciej Frais-Ligaj

Filologia germańska I stopień

1 rok

Weronika Jakowiecka

2 rok

Mariya Mysiv

3 rok

Katarzyna Halik

Filologia germańska II stopień

1 rok

Wiktoria Ząbkiewicz

2 rok

Dominika Pyrka

Filologia niderlandzka I stopień

1 rok

Natalia Ostańska

2 rok

Patrycja Kułak

3 rok

Patrycja Bajkowska

Filologia niderlandzka II stopień

1 rok

Alicja Wasilewicz

2 rok

Filip Dolecki

Filologia romańska I stopień

1 rok

Diana Kasoro

2 rok

Michał Wójcik

3 rok

Katarzyna Zagożdżon

Filologia romańska II stopień

1 rok

Roksana Słaby

2 rok

Urszula Błaszczak

Filologia słowiańska I stopień

3 rok

Magdalena Jędrzejuk

Filologia słowiańska II stopień

2 rok

Adrian Zarański

Hispanistyka I stopień

1 rok

Kinga Blajerska

2 rok

Aneta Chełmowska

3 rok

Natalia Mazurek

Historia I stopień

1 rok

Kacper Mendrek

2 rok

Rafał Lisiak

3 rok

Marcin Jankowski

Historia II stopień

1 rok

Karolina Zarębska

2 rok

Łukasz Lewandowski

Historia sztuki I stopień

1 rok

Artur Wołek

2 rok

Justyna Pikiel

3 rok

ks. Bartosz Świątkowski

Historia sztuki II stopień

1 rok

Martyna Kopczak

2 rok

Małgorzata Ostrowska

Lingwistyka stosowana I stopień

1 rok

Dawid Grzeszczuk

2 rok

Weronika Luch

Krajoznawstwo i turystyka kulturowa

1 rok

Anna Polak

2 rok

Honorata Depta

3 rok

Natalia Kasperek

Turystyka kulturowa II stopień

1 rok

Magdalena Bratnicka

Muzykologia I stopień

1 rok

Wiktoria Składowska

Muzykologia II stopień

1 rok

Anna Puchała

 

Członkowie RWSS WNH 2019/2020

Paulina Pomajda

 

Autor: Katarzyna Zając
Ostatnia aktualizacja: 11.02.2020, godz. 20:32 - Katarzyna Zając