W tegorocznej ofercie uniwersytetu znajduje się blisko trzydzieści kierunków, w tym osiem nowości. Część z nich to kierunki unikatowe w skali kraju, jak choćby: Realizacja obrazu filmowego i telewizyjnego, Executive Master of Business Administration, Zarządzanie firmami rodzinnymi – skuteczny sukcesor. Studia prowadzone będą stacjonarnie oraz w formule online.

Studia podyplomowe to nie tylko możliwość pogłębienia swoich kompetencji, ale także szansa na zdobycie nowego zawodu – podkreśla dr Dorota Bis, kierownik Uniwersyteckiego Centrum Rozwijania Kompetencji. Uniwersyteckie Centrum Rozwijania Kompetencji stale uzupełnia swoją ofertę, dostosowując ją do potrzeb potencjalnych słuchaczy. Tak jest również w tym roku.

Część kierunków prowadzona będzie w Filii w Stalowej Woli. Podobnie jak w Lublinie, będzie tam można podjąć studia MBA, a oprócz tego studia z zakresu zarządzania infrastrukturą wiejską i modernizacji rolnictwa. Zajęcia będą miały głównie charakter zdalny.

Rekrutacja na studia podyplomowe potrwa do 30 września. Szczegółowe informacje o każdym z kierunków znajdują się na stronie: kandydat.kul.pl/podyplomowe. Można je także uzyskać telefonicznie pod numerem 81 445 39 96 lub na profilu studia podyplomowe KUL na Facebooku.

Naukę mogą podjąć absolwenci studiów I i II stopnia, a także studenci ostatniego roku jednolitych studiów magisterskich.

Autor: Adam Garbacz
Ostatnia aktualizacja: 11.07.2022, godz. 12:50 - Adam Garbacz