Studiuj z nami

 Studiuj na uniwersytecie – KUL rozpoczął nabór wolny!

 

Dietetyka, Bezpieczeństwo narodowe i Administracja to kierunki studiów Filii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Stalowej Woli.

 

Uniwersytet rozpoczął drugi etap rekrutacji. Potrwa on do 23 września lub do wyczerpania wolnych miejsc.

 

W ofercie Filii również Studia podyplomowe.

Czytaj dalej...

Filia KUL w Stalowej Woli wzbogaci się o nowy sprzęt

Filia KUL w Stalowej Woli znalazła się wśród uczelni wyższych, które otrzymały wsparcie z budżetu samorządu Województwa Podkarpackiego na zakupy inwestycyjne. Dzięki dotacji, do Filii trafi interaktywny manekin szkoleniowy spełniający wymagania szkoleń z zakresu zaawansowanych zabiegów resuscytacyjnych (ALS).

Czytaj dalej...

Filia KUL w Stalowej Woli będzie współpracowała ze Szpitalem Powiatowym w Nisku

Dzięki podpisanemu listowi intencyjnemu pomiędzy Filią Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II a Szpitalem Powiatowym im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Nisku możliwa będzie m.in. organizacja praktyk dla studentów dietetyki.

Czytaj dalej...

KUL rozpoczął rekrutację na studia podyplomowe

W tegorocznej ofercie uniwersytetu znajduje się blisko trzydzieści kierunków, w tym osiem nowości. Część z nich to kierunki unikatowe w skali kraju, jak choćby: Realizacja obrazu filmowego i telewizyjnego, Executive Master of Business Administration, Zarządzanie firmami rodzinnymi – skuteczny sukcesor. Studia prowadzone będą stacjonarnie oraz w formule online.
Czytaj dalej...

Uroczyste zakończenie studiów podyplomowych 2021/2022 prowadzonych w Filii KUL w Stalowej Woli

Uroczyste zakończenie studiów podyplomowych 2021/2022 prowadzonych w Filii KUL w Stalowej Woli

 

25 czerwca 2022 r. w Lublinie odbyło się uroczyste zakończenie  roku, podczas którego zostały rozdane świadectwa ukończenia studiów podyplomowych dla absolwentów kierunków prowadzonych w Filii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Stalowej Woli przez Wydział Nauk Społecznych KUL.

Czytaj dalej...

Rozpoczynamy rejestrację kandydatów na studia

5 maja 2022 r. KUL rozpoczął rejestrację kandydatów na studia. Maturzyści będą mieli czas na elektroniczną rejestrację do 8 lipca, a ogłoszenie wyników postępowania rekrutacyjnego nastąpi 13 lipca. Rejestracja na studia II stopnia potrwa do 15 lipca, a wyniki zostaną ogłoszone 20 lipca.

 

Czytaj dalej...

Film o Filii KUL w Stalowej Woli

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego Filię Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Stalowej Woli.

 

Czytaj dalej...

XIX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

XIX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Świat w jednym miejscu

 

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę Uniwersytecką KUL w Stalowej Woli w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Czytaj dalej...