Fundacja Uniwersytecka w Stalowej Woli ma trzydzieści lat

- Jubileusz to dobry moment na zadanie sobie pytania kim jesteśmy? Czego chcemy? W przypadku Fundacji Uniwersyteckiej to niewątpliwie rola...

Czytaj dalej...

Spotkanie ze stalowowolskimi mediami w Filii KUL w Stalowej Woli

21 października 2021 roku Rzecznik prasowy KUL Pani Monika Stojowska rozmawiała o kierunkach studiów, ofercie i planach Filii KUL w Stalowej Woli z dziennikarzami Telewizji Stella.

Czytaj dalej...

Nowy rok akademicki naszej Alma Mater

Uroczysta Inauguracja dla wszystkich studentów odbędzie się w najbliższą niedzielę na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II o godz. 11 w Auli im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

Czytaj dalej...

Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego na rok akademicki 2021/2022

Zachęcamy studentów I roku Dietetyki do zapoznania się z informacjami nt. Stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego na rok akademicki 2021/2022.

Czytaj dalej...

Tydzień adaptacyjny

Tydzień adaptacyjny dla studentów I i II roczników w Filii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Stalowej Woli.

Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

Czytaj dalej...

Rozpoczęcie roku akademickiego 2021/2022

Zapraszamy wszystkich studentów i wykładowców na mszę świętą z okazji rozpoczęcia roku akademickiego 2021/2022, która odbędzie się 1 października o godz. 11:00 w kościele parafialnym pw. św. Jana Pawła II, ul. Ofiar Katynia 8a.

Mszy świętej będzie przewodniczył J.E. ksiądz biskup Edward Frankowski.

 

Serdecznie zapraszamy


Kolejna nowość w ofercie studiów w Filii KUL w Stalowej Woli - Nauki o rodzinie

Ruszył nabór na nauki o rodzinie. Studia te mają charakter interdyscyplinarny. Program studiów obejmuje szeroko rozumianą problematykę małżeństwa i rodziny we współczesnym świecie z uwzględnieniem aspektów filozoficznych, psychologicznych, socjologicznych, prawnych i teologicznych.

 

Czytaj dalej...

Grant Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego dla Filii KUL w Stalowej Woli

Filia KUL w Stalowej Woli ponownie znalazła się w gronie wyższych uczelni, które otrzymały dotację inwestycyjną z budżetu Województwa Podkarpackiego. W Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie umowę o przyznaniu dotacji, w imieniu Uniwersytetu, podpisał Pełnomocnik ds. Filii KUL w Stalowej Woli dr hab. Michał Wyrostkiewicz, prof. KUL.

 

Czytaj dalej...

Bezpieczeństwo narodowe nowością w Filii KUL w Stalowej Woli – rusza rekrutacjaBezpieczeństwo narodowe – studia I i II stopnia nowym kierunkiem w ofercie Filii KUL w Stalowej Woli. Rozpoczął się nabór w trybie wolnym.

Czytaj dalej...

Administracja nowym kierunkiem w Filii KUL w Stalowej Woli

Od października tego roku w Filii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Stalowej Woli będzie można studiować administrację. Rekrutacja na studia licencjackie na tym kierunku będzie prowadzona w trybie wolnym od 9 lipca, za pośrednictwem strony kandydat.kul.pl.

 

Czytaj dalej...