Życzenia na Boże Narodzenie

Boże Narodzenie to czas, kiedy wspólnie z aniołami wyśpiewujemy „Chwałę na wysokości Bogu”. Drodzy pracownicy, studenci i przyjaciele Filii KUL w Stalowej Woli – przyjmijcie życzenia od  Pełnomocnika Rektora ds. Filii KUL w Stalowej Woli, prof. Michała Wyrostkiewicza.

 


Sekretariat Filii KUL w Stalowej Woli - organizacja pracy

W dniach 22 - 23 grudnia 2021 roku sekretariat Filii KUL w Stalowej Woli będzie pracował w trybie zdalnym.

 

Prosimy o kontakt telefoniczny
+81 45 45 502 - mgr Anna Banach;
+81 45 45 504 - mgr Małgorzata Wolak

 

lub mailowy stalowa@kul.pl .


Spotkanie ze stalowowolskimi mediami w Filii KUL w Stalowej Woli

21 października 2021 roku Rzecznik prasowy KUL Pani Monika Stojowska rozmawiała o kierunkach studiów, ofercie i planach Filii KUL w Stalowej Woli z dziennikarzami Telewizji Stella.

Czytaj dalej...

Nowy rok akademicki naszej Alma Mater

Uroczysta Inauguracja dla wszystkich studentów odbędzie się w najbliższą niedzielę na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II o godz. 11 w Auli im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

Czytaj dalej...

Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego na rok akademicki 2021/2022

Zachęcamy studentów I roku Dietetyki do zapoznania się z informacjami nt. Stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego na rok akademicki 2021/2022.

Czytaj dalej...

Tydzień adaptacyjny

Tydzień adaptacyjny dla studentów I i II roczników w Filii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Stalowej Woli.

Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

Czytaj dalej...

Rozpoczęcie roku akademickiego 2021/2022

Zapraszamy wszystkich studentów i wykładowców na mszę świętą z okazji rozpoczęcia roku akademickiego 2021/2022, która odbędzie się 1 października o godz. 11:00 w kościele parafialnym pw. św. Jana Pawła II, ul. Ofiar Katynia 8a.

Mszy świętej będzie przewodniczył J.E. ksiądz biskup Edward Frankowski.

 

Serdecznie zapraszamy


Kolejna nowość w ofercie studiów w Filii KUL w Stalowej Woli - Nauki o rodzinie

Ruszył nabór na nauki o rodzinie. Studia te mają charakter interdyscyplinarny. Program studiów obejmuje szeroko rozumianą problematykę małżeństwa i rodziny we współczesnym świecie z uwzględnieniem aspektów filozoficznych, psychologicznych, socjologicznych, prawnych i teologicznych.

 

Czytaj dalej...

Grant Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego dla Filii KUL w Stalowej Woli

Filia KUL w Stalowej Woli ponownie znalazła się w gronie wyższych uczelni, które otrzymały dotację inwestycyjną z budżetu Województwa Podkarpackiego. W Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie umowę o przyznaniu dotacji, w imieniu Uniwersytetu, podpisał Pełnomocnik ds. Filii KUL w Stalowej Woli dr hab. Michał Wyrostkiewicz, prof. KUL.

 

Czytaj dalej...

Bezpieczeństwo narodowe nowością w Filii KUL w Stalowej Woli – rusza rekrutacjaBezpieczeństwo narodowe – studia I i II stopnia nowym kierunkiem w ofercie Filii KUL w Stalowej Woli. Rozpoczął się nabór w trybie wolnym.

Czytaj dalej...