JAK MOŻNA NAS WESPRZEĆ?

Chcielibyśmy gorąco prosić o drobne wsparcie finansowe na dalszą działalność Vade Mecum. Zapewniamy, że cel, na który przeznaczymy fundusze będzie w pełni zgodny z duchem Klubu oraz Uniwersytetu. Chętnie się również podzielimy informacją, na co dokładnie przekazane nam środki zostaną przeznaczone. Obecnie naszymi priorytetami jest zakup klubowych wpinek a także materiałów promocyjnych. Chcielibyśmy również dokonać remontu naszej zasłużonej siedziby. Obecnie niestety pieniądze ze składek pokrywają jedynie koszty wydruku plakatów promujących nasze wydarzenia oraz posiłki dla prelegentów.

 

skarbonka

- Finansowo:
Jeśli chcieliby Państwo finansowo wesprzeć działalność klubu wystarczy przelać odpowiednią kwotę na poniższe dane:


Piotr Zduńczyk (Skarbnik Klubu Vade Mecum)

03 2490 0005 0000 4000 9101 4020 - Aliorbank
Tytułem: Vade Mecum

Wszelkie wsparcie finansowe wykorzystane zostanie na realizację celów statutowych Klubu, czyli na krzewienie i rozwój kultury politycznej opartej na etyce katolickiej oraz propagowanie i rozwój myśli wywodzącej się z tradycji polskiego obozu narodowego

- Osobiście:
Jeśli chcieliby Państwo osobiście wesprzeć działalność Klubu wystarczy wysłać wiadomość na adres vademecum86@gmail.pl, zatelefonować pod numer 725 148 385 lub 814454359, bądź osobiście zgłosić się do sali GG-316 w Głównym Gmachu KUL. Godziny dyżurów podane są tutaj. Jesteśmy otwarci na pomoc każdego rodzaju, zaczynając od ciekawych pomysłów na konferencje i dyskusje, przez pomoc w obróbce grafiki i filmów, kończąc na umożliwieniu zaproszenia ciekawych gości. 
 
dotacje-i-wsparcie
Autor: Paweł Sławicki
Ostatnia aktualizacja: 21.07.2019, godz. 20:18 - Aleksander Furtak