Studia podyplomowe w Stalowej Woli - REKRUTACJA

Nowe edycje studiów podyplomowych w Filii KUL w Stalowej Woli:
- studia podyplomowe w zakresie Master of Business Administration (https://kandydat.kul.pl/podyplomowe/master-of-business-administration-stalowa-wola/),
- studia podyplomowe w zakresie Administracji publicznej (https://kandydat.kul.pl/podyplomowe/administracja-publiczna/).

Czytaj dalej...

Organizacja kształcenia w semestrze letnim roku akademickiego 2021/2022

W semestrze letnim w roku akademickim 2021/2022 na KUL zajęcia dydaktyczne dla studentów, doktorantów, będą prowadzone w formie kształcenia stacjonarnego z elementami kształcenia zdalnego.

Czytaj dalej...

Ekipa filmowa Akademii Nowoczesnych Mediów i Komunikacji KUL w Filii KUL w Stalowej Woli

W ostatnim czasie w Filii gościła ekipa filmowa Akademii Nowoczesnych Mediów i Komunikacji KUL. Pod kierownictwem reżysera Damiana Bieńka oraz pod czujnym okiem Pełnomocnika Rektora KUL ds. mediów i komunikacji dra Wojciecha Wcisła przy wsparciu pani Wicerzecznik Moniki Stojowskiej odbyły się nagrania. Nieoficjalnie wiadomo, że chodzi o niespodziankę z okazji pierwszych urodzin Filii.

Czytaj dalej...

Filia KUL w Stalowej Woli - organizacja pracy

W związku ze wzrostem liczby zachorowań na COVID-19 oraz zgodnie z określoną w Zarządzeniu Rektora KUL z dn. 25.09.2020r. organizacją funkcjonowania funkcjonowania Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,
do 28 lutego 2022 roku Dział Obsługi Filii oraz Sekretariat Filii będą pracować w części stacjonarnie, a w części w trybie zdalnym.

Dane kontaktowe do pracowników Działu Obsługi Filii oraz Sekretariatu Filii są dostępne w rozwinięciu wiadomości.

Czytaj dalej...

Kalendarium akademickie 2022

Aktualnie do 10 lutego 2022r. trwa zimowa sesja egzaminacyjna. Najbliższe ważne daty to:

 

14 - 20 lutego 2022 r. (poniedziałek - niedziela)

  • zimowa poprawkowa sesja egzaminacyjna

 

15 lutego 2022 r. (wtorek)

  • rozpoczęcie semestru letniego

 

Zajęcia dydaktyczne w semestrze letnim rozpoczną się w poniedziałek 21 lutego 2022r. Co do zasady będą one odbywać się stacjonarnie. Szczegóły dostępne będą w planie zajęć.


Życzenia na Boże Narodzenie

Boże Narodzenie to czas, kiedy wspólnie z aniołami wyśpiewujemy „Chwałę na wysokości Bogu”. Drodzy pracownicy, studenci i przyjaciele Filii KUL w Stalowej Woli – przyjmijcie życzenia od  Pełnomocnika Rektora ds. Filii KUL w Stalowej Woli, prof. Michała Wyrostkiewicza.

 


Spotkanie ze stalowowolskimi mediami w Filii KUL w Stalowej Woli

21 października 2021 roku Rzecznik prasowy KUL Pani Monika Stojowska rozmawiała o kierunkach studiów, ofercie i planach Filii KUL w Stalowej Woli z dziennikarzami Telewizji Stella.

Czytaj dalej...

Nowy rok akademicki naszej Alma Mater

Uroczysta Inauguracja dla wszystkich studentów odbędzie się w najbliższą niedzielę na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II o godz. 11 w Auli im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

Czytaj dalej...

Stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego na rok akademicki 2021/2022

Zachęcamy studentów I roku Dietetyki do zapoznania się z informacjami nt. Stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego na rok akademicki 2021/2022.

Czytaj dalej...