Rozpoczynamy rejestrację kandydatów na studia

5 maja 2022 r. KUL rozpoczął rejestrację kandydatów na studia. Maturzyści będą mieli czas na elektroniczną rejestrację do 8 lipca, a ogłoszenie wyników postępowania rekrutacyjnego nastąpi 13 lipca. Rejestracja na studia II stopnia potrwa do 15 lipca, a wyniki zostaną ogłoszone 20 lipca.

 

Czytaj dalej...

Film o Filii KUL w Stalowej Woli

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego Filię Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Stalowej Woli.

 

Czytaj dalej...

XIX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

XIX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Świat w jednym miejscu

 

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę Uniwersytecką KUL w Stalowej Woli w ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Czytaj dalej...

Spotkanie Rektora KUL i Zarządu Fundacji Rozwoju KUL z uchodźcami z Ukrainy w Stalowej Woli

Rektor KUL: gościnność jest bezcenna, nawet gdy nieraz skromniejsza

Rektor KUL ks. prof. Mirosław Kalinowski oraz Zarząd Fundacji Rozwoju KUL spotkali się z uchodźcami z Ukrainy, którzy mieszkają  w akademiku Filii KUL w Stalowej Woli. To blisko sto osób, które znalazły schronienie przed wojną.

Czytaj dalej...

Szkolenie dla członków Klastra Lasowieckiego

Filia KUL – jako członek Klastra Lasowiackiego – gości pozostałych członków klastra na szkoleniu pn. "Jak sięgać po lokalne dziedzictwo kulturowe i przenosić je do biznesu". Szkolenie 26 i 27 kwietnia. Szkolenie to doskonała okazja do zaprezentowania gościom potencjału infrastrukturalnego KUL-u w Stalowej Woli.

Czytaj dalej...

Studia podyplomowe w Stalowej Woli - REKRUTACJA

Nowe edycje studiów podyplomowych w Filii KUL w Stalowej Woli:
- studia podyplomowe w zakresie Master of Business Administration (https://kandydat.kul.pl/podyplomowe/master-of-business-administration-stalowa-wola/),
- studia podyplomowe w zakresie Administracji publicznej (https://kandydat.kul.pl/podyplomowe/administracja-publiczna/).

Czytaj dalej...

Organizacja kształcenia w semestrze letnim roku akademickiego 2021/2022

W semestrze letnim w roku akademickim 2021/2022 na KUL zajęcia dydaktyczne dla studentów, doktorantów, będą prowadzone w formie kształcenia stacjonarnego z elementami kształcenia zdalnego.

Czytaj dalej...

Ekipa filmowa Akademii Nowoczesnych Mediów i Komunikacji KUL w Filii KUL w Stalowej Woli

W ostatnim czasie w Filii gościła ekipa filmowa Akademii Nowoczesnych Mediów i Komunikacji KUL. Pod kierownictwem reżysera Damiana Bieńka oraz pod czujnym okiem Pełnomocnika Rektora KUL ds. mediów i komunikacji dra Wojciecha Wcisła przy wsparciu pani Wicerzecznik Moniki Stojowskiej odbyły się nagrania. Nieoficjalnie wiadomo, że chodzi o niespodziankę z okazji pierwszych urodzin Filii.

Czytaj dalej...

Filia KUL w Stalowej Woli - organizacja pracy

W związku ze wzrostem liczby zachorowań na COVID-19 oraz zgodnie z określoną w Zarządzeniu Rektora KUL z dn. 25.09.2020r. organizacją funkcjonowania funkcjonowania Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,
do 28 lutego 2022 roku Dział Obsługi Filii oraz Sekretariat Filii będą pracować w części stacjonarnie, a w części w trybie zdalnym.

Dane kontaktowe do pracowników Działu Obsługi Filii oraz Sekretariatu Filii są dostępne w rozwinięciu wiadomości.

Czytaj dalej...