Administracja nowym kierunkiem w Filii KUL w Stalowej Woli

Od października tego roku w Filii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Stalowej Woli będzie można studiować administrację. Rekrutacja na studia licencjackie na tym kierunku będzie prowadzona w trybie wolnym od 9 lipca, za pośrednictwem strony kandydat.kul.pl.

 

Czytaj dalej...

Uroczyste podpisanie "Deklaracji Założycielskiej Klastra Lasowiackiego"

W dniu 29 czerwca 2021r. miało miejsce uroczyste podpisanie "Deklaracji Założycielskiej Klastra Lasowieckiego".

 

Czytaj dalej...

Spotkanie delegacji KUL

Spotkania delegacji KUL, na czele z Rektorem ks. prof. Mirosławem Kalinowskim, z prezydentem Miasta Stalowa Wola Panem Lucjuszem Nadbereżnym i burmistrzem Sandomierza Panem Marcinem Marcem.

 

spotkanie_4_czerwca_2021r._4

Czytaj dalej...

Spotkanie Rektora KUL ks. prof. Mirosława Kalinowskiego z księżmi proboszczami i dziekanami dekanatów Diecezji Sandomierskiej

Rektor KUL ks. prof. Mirosław Kalinowski spotkał się w Sandomierzu, Tarnobrzegu i Stalowej Woli z księżmi proboszczami i dziekanami dekanatów Diecezji Sandomierskiej.

 

spotkanie_4_czerwca_2021r._1

Czytaj dalej...

Ruszyła rekrutacja na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II

Ruszyła rekrutacja na KUL. Dotyczy to także Filii KUL w Stalowej Woli, gdzie już teraz zapraszamy na dietetykę i inżynierię środowiska, a niebawem kolejne kierunki, które będzie można studiować od października tego roku. W planach jest uruchomienie nauk o rodzinie (I stopień), administracji (I stopień) oraz bezpieczeństwa narodowego (I i II stopień).

Czytaj dalej...