oblicza_wolontariatu_1 Akademicki Punkt Wolontariatu KUL zaprasza na konferencję zatytułowaną "Oblicza Wolontariatu. Pomoc niejedno ma imię", która odbędzie się 5 marca 2019 r. o godz.  9.00 w sali CTW - 114. Wydarzenie jest organizowane z okazji 15-lecia działalności wolontariackiej Punktu.

kul_plakat_2019_instytut_ekumeniczny-1 Instytut Ekumeniczny KUL zaprasza na międzynarodową konferencję zatytułowaną „When We Look at Christ We See the World as It Is: Ecumenical Social Thought”, która odbędzie się   4-5 marca 2019 r. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.00 w auli C- 1031. Wśród prelegentów znajdują się naukowcy z Polski, Hiszpanii, Niemiec, Słowacji, Ukrainy czy Rumunii.

Konferencja organizowana jest w ramach projektu badawczego „Ekumeniczna nauka społeczna. Systematyka politycznych i społecznych aplikacji dialogów ekumenicznych”.

Noc Ducha w Kościele Akademickim KULDuszpasterstwo Akademickie KUL zaprasza w nocy z 30 na 31 maja 2020 r. na Zieloną Noc - Noc dla Ducha w Kościele Akademickim KUL czyli wspólną modlitwę przed Zesłaniem Ducha św.

Program:

• 18.30 Nabożeństwo majowe
  • 19.00 Czuwanie prowadzone przez Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym
  • 21.00 Msza Wigilii Zesłania Duch Świętego
  • 23.00-2.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy

Ze względu na ograniczenia dotyczące liczby osób przebywających w kościele związane ze stanem epidemii konieczna jest wcześniejsza rejestracja.

Trzy możliwości zgłoszenia swojego udziału na wybrany punkt programu i

lub czas adoracji (na każde 30 min możliwość zapisania dla 23 osob w/g

obecnych norm dla Kościoła DA co może to ulec zmianie)

1. On-line : REJESTRACJA

Uwaga : aby wpisać się na kilka punktów programu należy wypełnić odzielne zgłoszenia)

2. Telefonicznie codziennie od poniedziałku 25 maja do piatku 29 maja w godz. Od 12.00 do 20.00 na 798 771 717.

3. Osobiście, przed każdą mszą wieczorną przed Kościołem u oo. Jezuitów.

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.