kul_plakat_2019_ex_corde_ecclesiae Dziekan Wydziału Teologii zaprasza na debatę Ex Corde Ecclesiae "Teologia w świecie nauki - po co?", która odbędzie się 29 maja 2019 r. w Kolegium Jana Pawła II, sala C - 1031. Początek wydarzenia o godz. 9.30.

Wydział Filozofii KUL zaprasza na serię wykładów z cyklu Jacek Woroniecki Memorial Lectures. Tegoroczna edycja wykładów „Religion, Science, and Ethics: Catholic Perspectives” odbędzie się 27-31 maja 2019 r., a poprowadzi ją Professor Brendan Sweetman (Department of Philosophy, Rockhurst University. Kansas City, Missouri, President Gabriel Marcel Society).

Szczegóły na stronie www Jacek Woroniecki Memorial Lectures.

Wydział Filozofii zaprasza na serię wykładów z cyklu Karol Wojtyła Memoral Lectures. Tegoroczną edycję wykładów Value and Morality in the Philosophy of Dietrich von Hildebrand w dniach 23-30 maja poprowadzi Prof. Martin Cajthaml (Palacký University Olomouc).

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.