Teatr ITP poszukuje mężczyzn (studentów I lub II roku, bądź tych, którzy planują od jesieni rozpocząć studiowanie w Lublinie) do zagrania głównej roli (i nie tylko) w najnowszej produkcji teatru pt. Wesele Dawida.
Będzie to komedia biblijna opowiadająca tragiczną historię króla Dawida i jego żony Batszeby. Akcja spektaklu rozgrywa się (na wzór dramatu Wyspiańskiego) podczas weselnej nocy, gdzie w jednej sali spotykają się osoby o różnych poglądach na życie.

10.06.2013 - 25.06.2013

Kosmiczne zbawienie - wystawa

Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac prof. Ernsta Degasperiego pt. Kosmiczne zbawienie - Gmach Główny KUL, I piętro.

Ex Thesauro Universitatis - plakat w pliku pdf

Ks. prof. Antoni Dębiński, Rektor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II i Pan Krzysztof Kornacki, Dyrektor Muzeum Zamoyskich w Kozłówce zapraszają na wystawę zbiorów sztuki KUL - Ex Thesauro Universitatis - w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce.

Wystawa czynna
12 kwietnia - 31 sierpnia 2013