W dniach 4-5 czerwca 2018 r. w Collegium Iuridicum odbędzie się X Ogólnopolska Konferencja Naukowa zatytułowana "Stanowienie i stosowanie prawa podatkowego w Polsce. Fiskalne i pozafiskalne granice opodatkowania". Początek wydarzenia o godz. 9.00, sala CI -300.

Organizatorami konferencji są Katedra Finansów i Prawa Finansowego KUL, Katedra Finansów Publicznych UMCS, Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie, Izba Administracji Skarbowej w Lublinie oraz Fundacja Instytut Badań ADR “Prawo i Gospodarka”.

Program

Godziny otwarcia Muzeum KUL

Szczegóły na stronie www.philosophy.kul.pl/cpal.