konferencja pieniądz Instytut Ekonomii i Finansów wraz z Narodowym Bankiem Polskim  zapraszają na  konferencję naukową zatytułowaną "Pieniądz - przeszłość, teraźniejszość, przyszłość", która odbędzie się 9 grudnia 2019 r. w Centrum Transferu Wiedzy, sala CTW - 113. Początek wydarzenia o godz. 9.15.

plakat_-_konferencja_wojtyska_-_bezowy1 Ośrodek Archiwów, Bibliotek i Muzeów Kościelnych KUL zaprasza na konferencję naukową zatytułowaną "Ojciec Henryk Damian Wojtyska 1933-2009 - historyk kościoła i dogmatyk w dziesiątą rocznicę śmierci", która odbędzie się 9 grudnia 2019 r. w Centrum Transferu Wiedzy o godz. 10.00.

08.12.2019 - 10.12.2019

XXXVII Dni Praw Człowieka

kul_plakat_2019_dni_praw_czlowieka  Katedra Socjologii Prawa i Moralności INS KUL,  Odział Lubelski Polskiego  Towarzystwa Socjologicznego oraz Instytut Sądecko-Lubelski zapraszają na XXXVII Dni Praw Człowieka zatytułowane "Prawa człowieka w perspektywie prawa naturalnego. W stulecie urodzin Hanny Waśkiewicz". Wydarzenie odbędzie się 9-10 grudnia 2019 r. w Kolegium Jana Pawła II, sala C -618.

Wystawa „…sztuka jest mocą trwałą!” Myśli kardynała Stefana Wyszyńskiego o kulturze W roku beatyfikacji absolwenta, a potem Wielkiego Kanclerza KUL – kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia, Muzeum KUL swoją wystawą „…sztuka jest mocą trwałą!” Myśli kardynała Stefana Wyszyńskiego o kulturze pragnie wpisać się w obchody tego szczególnego wydarzenia.

Wystawa czynna od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-16.00 do 1 października 2021.

webianr_niepelonsprawni Letnia Akademia Kompetencji Biura Karier KUL to inicjatywa, której celem jest merytoryczne wsparcie osób wchodzących na rynek pracy poprzez pokazanie możliwych ścieżki rozwoju zawodowego oraz wyposażenie w nowe kompetencje. Tym razem zapraszamy na webinarium "(Nie)pełnosprawni w pracy- warsztaty aktywizacji zawodowej", które odbędzie się 12 sierpnia 2021 r. o godz. 12.00. W trakcie webinarium uczestnicy dowiedzą się o możliwościach zatrudnienia, miejscach pracy i projektach kierowanych do  osób niepełnosprawnych, jak napisać atrakcyjne CV oraz jak właściwie wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej.

Link do rejestracji.

Zapraszamy na V Letnią Szkołę Kognitywistyki, odbywającą się w Kazimierzu Dolnym w dniach 8-11 września 2021 r. Tytuł tegorocznej Letniej Szkoły Kognitywistyki wskazuje na niestandardowe i szerokie podejście do problematyki emocji.