05.04.2018 - 06.04.2018

Wykład "Jak widzą niewidomi?"

Jakiego koloru jest wiatr? Czy kamień wygląda tak samo jaki jest w dotyku? Jak śnią niewidomi? Jak widzą niewidomi?  Koło Naukowe Studentów Kognitywistyki KUL serdecznie zaprasza na wykład Profesora Bogusława Marka, który odbędzie się 6 kwietnia 2018 r. o godz. 16.00 w Gmachu Głównym, sala GG-213.

KOngres HispanistówKatedra Świata Hiszpańskiego, Polityki i Relacji Międzynarodowych KUL, Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Lublinie oraz Koło Hiszpańsko-Polskie KUL zapraszają na II Kongres Hispanistów „Pomiędzy Wschodem a Zachodem”, którego tematem będą „Polscy misjonarze w krajach języka hiszpańskiego. Historia, współczesność, perspektywy”. Kongres odbędzie się 5-6 kwietnia 2018 r. w Centrum Transferu Wiedzy, aula CTW-113. W Kongresie udział zapowiedział J.E. Alberto Salas Barahona, Ambasador  Peru.

Zapraszamy na V Letnią Szkołę Kognitywistyki, odbywającą się w Kazimierzu Dolnym w dniach 8-11 września 2021 r. Tytuł tegorocznej Letniej Szkoły Kognitywistyki wskazuje na niestandardowe i szerokie podejście do problematyki emocji.